Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

MoonStar Sözlük

Ana Sayfa > İş - Ofis > Sözlük


MoonStar Sözlük
Lisans:Ücretsiz
Boyut:1.5 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:bosluk
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe çeviriler yapabilen, Türkçe kelimelerin eş anlamlılarını gösteren, Türkçe yazım denetimi ve adam asmaca oyununu içeren güzel ve kullanışlı bir sözlük.

İnceleyen: bosluk

24-10-2005

Türkçe-Ingilizce ve Ingilizce-Türkçe çeviriler yapabilen, Türkçe kelimelerin eş anlamlılarını gösteren, Türkçe yazım denetimi ve adam asmaca oyununu içeren güzel ve kullanışlı bir sözlük.

Sözlüğün Kurulumundaki 1 No'lu "Disketi Takınız" uyarısı giderilmiştir. Zip dosyasını innDirip bir klasöre çıkarttıktan sonra direkt olarak programın Exe dosyasını çalıştırarak kullanabilirsiniz.

* Windows XP için Uyarı: Eğer programı Windows XP üzerinde çalıştırmakta zorluk çekerseniz, C:Windowsrepair klasöründeki autoexec.nt dosyasını C:Windowssystem32 klasörünün içine kopyalayıp sisteminizi yeniden başlatın.

* Ek Not : Adam Asmaca, Türkçe Denetim ve Klavye özelliklerini görüntülemek için, Yukarıda Mavi ile yazılı MoonStar Türkçe Dil Kılavuzu yazan yere sağ tıklayıp, Ana Ekran seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

* Lisans Hakkında : Program kişisel kullanım için tamamen ücretsiz olarak gelmektedir. Malesef üreticimiz uzun süredir programa herhangi bir güncelleme/destek sunmuyor. Dolayısıyla bizler de üretici ile temasa geçemiyoruz kullanım/lisans ayrıntıları konusunda. Ancak ürünün hakkında kısmında yazan İhlas A.Ş'nin pazarladığı bilgisayarlarda kişisel kullanım için ücretli olarak sunulmuştur ibaresini, Telif Hakları yasası uyarınca birkez daha önemle hatırlatmak isteriz.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri MoonStar Sözlük indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 174938
Bu ay 1398
Bu hafta 298
Bugün 0

Sözlük Yeniler

5Self Sözlük 1.50

Ücretsiz Türkçe

4Odesa Translator 2.1

Ücretsiz Diğer

5Lingoes Portable 2.9.2

Ücretsiz Türkçe

3Lugat 1.0

Ücretsiz Türkçe

4WordWeb 7.0.3

Ücretsiz Ingilizce

4GoldenDict 1.0.1

Ücretsiz Ingilizce

4Translate.Net 0.1.3493.4408

Ücretsiz Ingilizce