Filtreler

Araçlar > Programlama

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

SynWrite
5SynWrite 6.14.1885

Birçok programlama dilini destekleyen, gelişmiş özelliklere sahip açık kaynaklı bir programcı editörüdür.

Ücretsiz 3 yıl önce

CodeLobster PHP Edition
4CodeLobster PHP Edition 5.3

PHP yazılım geliştiricilerinin kullanabileceği ücretsiz, taşınabilir ve gelişmiş özelliklere sahip bir arayüz (IDE) geliştiricidir.

Ücretsiz 3 yıl önce

NetBeans IDE
5NetBeans IDE 8.02

Dünyanın en çok kullanılan yazılım dili olan Java için hazırlanmış bir derleyici olan Netbeans IDE, yazılımla ve özellikle Java ile uğraşanlar için çok büyük kolaylıklar sağlayan bir programdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

Android Studio
5Android Studio 1.0

Android uygulama yapmak isteyenler için Google tarafından hazırlanmış kullanıcı dostu arayüzlü Android uygulama geliştirme yazılımıdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

HeidiSQL
4HeidiSQL 9.1

MySQL veritabanı kullanan geliştiriciler için Windows üzerinde kullanımı kolay bir arayüz sağlayan yazılımdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

Adobe AIR
4Adobe AIR 15.0.0.356

Adobe AIR, eski kod adıyla Adobe Apollo olarak yayınlanan platformdan bağımsız biçimde zengin internet uygulamalarını masaüstü üzerinden çalıştırabileceğiniz bir yazılımdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

Resource Tuner
5Resource Tuner 2.01

Resource Tuner Windows'taki çalıştırılabilir dosyalarınızı (exe, dll, activex kontrol) düzenleyebileceğiniz bir programdır. Resource Tuner programını özellikle programlarınızı Türkçeleştirmek için kullanabilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

EZ Extract Resource
3EZ Extract Resource 3.5

EZ Extract Resource ile bilgisayarınızda bulunan her kaynaktan çeşitli nesneler çıkartabilirsiniz (Simge, bitmap, imleç, midi gibi). Dosya ya da klasörleri seçip tarama işlemini başlatabilirsiniz. Arama sonucu kaynak türlerinin hepsini çıkartabilir.

Özellik Kısıtlamalı 3 yıl önce

Lazarus
3Lazarus 1.2.4

Lazarus Windows Binaries, Delphi dilinde program geliştirmek için kullanılan bir platformdur. Delphi'nin bilindik platformunun bütün imkanlarını kullanıcıya veriyor.

Ücretsiz 4 yıl önce

ExamXML
3ExamXML 5.49

ExamXML, XML dosyalarını görsel araçlar kullanarak karşılaştırmaya yarayan bir programdır. Bazı durumlarda XML dosyalarının kıyaslanması gerekebilir.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

ApHeMo
3ApHeMo 2.5.0.15

ApHeMo, Apache HTTP sunucusu için bir sistem durumu izleme programıdır. ApHeMo ile güvenlik takibi yapılabilir ve çeşitli saldırı türlerini tespit edebilir. ApHeMo sunucu yöneticileri için geliştirilm

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

NeoBook
3NeoBook 5.7

NeoBook, Windows için uygulama tasarlaması yapma programıdır. Özel yardımcı programlar, eğitim matreryalleri, CD menüleri, veritabanı uygulamaları, e-kitaplar gibi çok sayıda uygulama oluşturul

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

MCK Kodbank
5MCK Kodbank 4.1

MCK Kodbank kullanımıçok kolay bir kod ve makale arşivi uygulaması. Visual Basic, Delphi, C#, .NET, ASP, PHP, Javascrip ve HTML Kategorilerinde 3000 Den fazla kod ve makaleyi bu uygulamada bulabilirsiniz

Ücretsiz 6 yıl önce

Microsoft Visual Studio 2010 Professional Trial - ISO
5Microsoft Visual Studio 2010 Professional Trial - ISO Ultimate

Microsoft firmasının 2010 yılında piyasaya sürmüş olduğu Visual Studio 2010 .NET'in en geniş içerikli en gelişmiş yazılım geliştirme programıdır. Program C, C++, Visual Basic, C#, ASP.NET, Silverlight kullananlar için tasarlanmış güzel bir program.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

STDU XML Editor (Portable)
3STDU XML Editor (Portable) 1.0.95

STDU XML Editor, XML dosya düzenleme programıdır. Küçük boyutu, basit yapısıyla XML belge türü hakkında hiçbirşey bilmeyenler bile XML dosyalarıyla çalışabilir.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

STDU XML Editor
3STDU XML Editor 1.0.95

STDU XML Editor, XML dosya düzenleme programıdır. Küçük boyutu, basit yapısıyla XML belge türü hakkında hiçbirşey bilmeyenler bile XML dosyalarıyla çalışabilir.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Altova Authentic
4Altova Authentic 2011

Altova Authentic teknik yazarlar, belgeleme uzmanları için XML dosyalarını görüntüleme, düzenleme ve söz dizimi hatalarını kaldırmayı amaçlayan ne görürsen onu alırsın tarzında bir XML programıdır.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Altova DatabaseSpy
4Altova DatabaseSpy 2011

Altova DatabaseSpy, çoklu veritabanı sorgusu, tasarım ve veritabanı kıyaslama programıdır. SQL düzenleme, veritabanı yapı tasarımı, veritabanı içerik düzenleme, veritabanı şema ve içerik kıyaslama ve tek veritabanı içinn veritabanı dönüştürme çözümü

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Altova DiffDog
4Altova DiffDog 2011

Altova DiffDog veritabanı şablonları, tablolar, dizin ve dosyalar içinnde fark arama, kıyaslama ve birleştirme programıdır. Program sayesinde dosyalar arasında benzer ya da farklı olan kısımlar kolay bir şekilde tespit edilebilir. Gelişmiş XML fark b

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Altova MapForce
4Altova MapForce 2011

Altova MapForce, grafiksel veri haritalama, dönüştürme ve bütünleştirme programıdır. Gelişmiş yapısıyla veri eşleme ve dönüştürme de sağlar. Web tabanlı iş süreç bütünleştirmesiyle ister sezonluk bina otomasyon uygulaması veya diğer uygulamaları benz

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce