Filtreler

Masaüstü > Masaüstü Arayüz ve Temaları

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Start Menu Reviver
5Start Menu Reviver 2.5.0.18

Windows 7 ve 8 için geliştirilmiş, klasik ve metro arayüzü birleştirerek kolay kullanımlı ve görsel olarak çok hoş bir yapıya sahip olan başlat menüsü programıdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

ObjectDock
3ObjectDock 2.1.0

ObjectDock kendinize yeni bir görev çubuğu ya da hızlı başlat menüsü oluşturabilmeniz için geliştirilmiş oldukça basit ve güzel bir yazılım.

Ücretsiz 5 yıl önce

Actual Transparent Window
5Actual Transparent Window 7.4

Actual Transparent Window, bilgisayarınızda açılan pencereleri transparan(saydam) göstermeye yarayan bir programdır. Eğer pencerelerinizin üst üste gelmesinden bıktıysanız tam size göre bir program.

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

Winstep Xtreme
5Winstep Xtreme 12.2

Winstep Xtreme, bir tema programıdır. Windows temasından sıkılanlar için iyi bir alternatif. Çünkü diğer tema programları gibi sadece görünümü olduğu gibi değiştirmiyor.

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

Ashampoo Burning Studio 10 Tema Paketi
4Ashampoo Burning Studio 10 Tema Paketi 1.0.0

Ashampoo Burning Studio yazılımının 10 numaralı sürümü için hazırlanmış tema paketidir. Paketin içinde 6 ayrı tema bulunmaktadır.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Skin Builder
4Skin Builder 7.0

Skin Builder ile XP görsel stil dosyalarından VCLSkin arayüz dosyaları oluşturabilirsiniz. Kendi kabuk dosyalarınızı tasarlayıp programlarınızda arayüz olarak kullanabilirsiniz. Programa arayüzleri kendiniz tanımlayarak programa kaydediyorsunuz ve

Ücretsiz 7 yıl önce

Ashampoo DVD Tema Paketi
4Ashampoo DVD Tema Paketi 1.20

Ashampoo Burning Studio 7, Ashampoo Burning Studio 8 ve Ashampoo Movie Shrink & Burn 3 yazılımları için tasarlanmış bir tema paketidir. Paketin içerisinde 6 tane ayrı tema bulunmaktayken şimdi tema paketleri arttırılmıştır. Yazılımın fiyatı 14.99 dol

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

VistaMizer
4VistaMizer 3.3.0.0

Windows XP'nin sıkıcı görüntüsünü değiştirip XP'nizi Vista görünümüne çevirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Ücretsiz 8 yıl önce

XPize
5XPize 5 R6

XPize, Windows XP ve 2003 için hazırlanmış Windows arayüzünü değiştirme yazılımıdır. Windows XP'deki XP olmayan simgeleri, resimleri değiştirmenizi sağlar. Yazılım önemli sistem dosyalarında kaynak yerlerini otomatik değiştirerek kurulum yapar.

Ücretsiz 8 yıl önce

Değişken Arkaplan
4Değişken Arkaplan 1.0

Program masaüstünüzün her işletim sistemi başladığında, her gün sonunda, sizin belirlediğiniz süre içerisinde seçtiğiniz klasördeki resimlerle değişmesini sağlıyor.

Ücretsiz 10 yıl önce

Start Menu X
4Start Menu X 5.24

Başlat menüsünü kişiselleştirmeye yarayan yardımcı bir yazılımdır.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

Handy Start Menu
5Handy Start Menu 1.94

Başlat menünüzü düzenlemeye yardımcı olan bir yazılım.

Ücretsiz 4 yıl önce

Xilisoft Multiple Desktops
3Xilisoft Multiple Desktops 1.0.3

Bilgisayarınızın masaüstü eğer çok karışık, kalabalık ve karmaşıksa ve görüntüden hiç hoşlanmıyor ama bu şekilde çalışmaya devam ediyorsanız Xilisoft Multiple Desktops size bu konuda yardımcı olabilir

Ücretsiz 4 yıl önce

Ferrari Theme
4Ferrari Theme 1

Ferrari Theme, bir tema paketidir. Yalnızca Windows'un son işletim sistemi olan Windows 7 üzerinde çalışmaktadır. Ferrari markalı otomobillere tutkusu olanlar için geliştirilmiştir. Oldukça canlı renklere sahip bir tema paketidir.

Ücretsiz 7 yıl önce

Lamborghini Theme
4Lamborghini Theme 1

Lamborghini Theme, bir tema paketidir. Yalnızca Windows'un son işletim sistemi olan Windows 7 üzerinde çalışmaktadır. Lamborghini markalı otomobillere tutkusu olanlar için geliştirilmiştir. Oldukça canlı renklere sahip bir tema paketidir.

Ücretsiz 8 yıl önce

Ashampoo WinOptimizer Platinum World Cup Edition Skin
5Ashampoo WinOptimizer Platinum World Cup Edition Skin 1.0

Ashampoo WinOptimizer Platinum yazılımı için hazırlanmış olan bir temadır. Bu World Cup 2006 teması ile Ashampoo WinOptimizer Platinum yazılımını çok daha göze hoş gelir biçimde kullanabilirsiniz. Ayrıca yazılımı farklı temaları ile kullanabilme imka

Ücretsiz 8 yıl önce

Tiger Theme
4Tiger Theme 1

Tiger Theme, bir tema paketidir. Yalnızca Windows'un son işletim sistemi olan Windows 7 üzerinde çalışmaktadır. Kaplanları ve doğayı sevenler için geliştirilmiştir. Oldukça canlı renklere sahip bir tema paketidir.

Ücretsiz 8 yıl önce

Ashampoo WinOptimizer Poker Skin
5Ashampoo WinOptimizer Poker Skin 1.0

Ashampoo WinOptimizer Poker Skin, Ashampoo WinOptimizer yazılımının 4 ve daha ileri sürümleri için hazırlanmış, içerisinde birbirinden güzel temaların bulunduğu bir tema paketidir.

Ücretsiz 8 yıl önce

Windows XP Creativity Fun Pack for Movie Maker 2
4Windows XP Creativity Fun Pack for Movie Maker 2 1.0

Windows XP Creativity Fun Pack for Windows Movie Maker 2 eklenti paketi ile Windows XP'de bulunan Movie Maker yazılımında kullanabileceğiniz çeşitli materyaller bilgisayarınıza yükleniyor. Yüklenen bu materyalleri Movie Maker sunumlarınızda kullanara

Ücretsiz 8 yıl önce

The Matrix Themex
4The Matrix Themex 1.0

Günümüzde Matrix'i duymayan kalmamıştır. Vizyona girdiğinde dünyada büyük yankı uyandıran Matrix filminin ünü hala devam ediyor. Gerek görselliği gerek konusu ile her yaştan izleyici kitlesine ulaşan bu filmin devam serileri de yapıldı.

Ücretsiz 9 yıl önce