Filtreler

Oyun > Yamalar

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Red Alert 2 Deezire
4Red Alert 2 Deezire 8.0

Gerçekten Red Alert için hazırlanmış en başarılı modifikasyon.Sadece birimlerin özelliklerini değiştirmiyor;aynı zamanda her ülke için yeni birimlerde ekliyor.NOT:DeeZire;Yuri's Revenge görev paketi ile çalışmayacaktır.

Ücretsiz 15 yıl önce

Case Closed, Project Guilty, E.T.C. Co-op
5Case Closed, Project Guilty, E.T.C. Co-op 1.0

Yıllar önce oyun dünyasına ilk defa tam manasıyla 3D kavramının gerçek yüzünü gösteren, dünyaca üne kavuşmuş, saygıdeğer bir hayran kitlesi ve fan kulüplerine sahip Half-Life oyununun en çok tutulan Sven Co-op moduna ait bir harita paketidir...

Ücretsiz 9 yıl önce

Half-Life Retail Update
5Half-Life Retail Update 1.1.1.2

Bilgisayarınızda daha önceden kurmuş olduğunuz Half Life oyununuzun 1.1.1.0 sürümünü 1.1.1.2 sürümüne yükseltmek için hazırlanmış tam anlamıyla ücretsiz bir güncelleme paketidir.

Ücretsiz 9 yıl önce

HL Guard Config Dosyaları
4HL Guard Config Dosyaları 1.8

HLGuard'a yeni özellikler katan ayar dosyaları. Bu dosyalar sayesinde, daha etkili bir anti-hile sistemine sahip olabilirsiniz. Half-Life'ın dahili koruma sistemi içerisine entegre edilen HLGuard, etkili bir anti-hile sağlar.

Ücretsiz 9 yıl önce

Half-Life Full Update
5Half-Life Full Update 1.1.1.0

Bilgisayarınızda daha önceden kurmuş olduğunuz Half Life oyununuzun sürümünü 1.1.1.0 versiyonuna yükseltmek için hazırlanmış tam anlamıyla ücretsiz bir güncelleme paketidir.

Ücretsiz 10 yıl önce

Flight Simulator X Service Pack 2
4Flight Simulator X Service Pack 2 12/14/2007

Dünyanın en iyi uçak simulasyonlarından olan Microsoft Flight Simulator X oyununun mevcut hatalarını gidermek ve oyunu daha akıcı bir şekilde oynayabilmek için Microsoftun çıkardığı resmi yamadır.

Ücretsiz 10 yıl önce

Türkçe FM 2007
5Türkçe FM 2007 2.1

Football Manager 2007'nin çıkmasından 2 ay kadar kısa bir süre sonra Türkçe FM 2007 Beta'yı sizlerle tanıştırmıştık. Aradan geçen süre içerisinde yine yılların verdiği deneyimle yine Turksportal kalitesinde bir versiyonu çıkarmanın gururunu yaşıyoruz

Ücretsiz 10 yıl önce

C&C Generals : Zero Hour Yaması
4C&C Generals : Zero Hour Yaması 1.02

C&C Generals Zero Hour oyununda sorunlar yaşıyorsanız, bu yamayı kurarak oyunun sürümünü 1.02'ye yükseltebilir ve çoğu hatayı düzeltirsiniz.

Ücretsiz 10 yıl önce

OGame SpeedSim
4OGame SpeedSim 0.9.8.1b

Dünyaca ünlü bu oyundaki savaşlarınızı bu program ile planlayabilirsiniz. Herhangi bir gezegen ya da ordu ile savaşa girmeden önce gemilerinizi ve karşı tarafın gemilerini bu programa girerek sonucu savaşa başlamadan önce görebilirsiniz.

Ücretsiz 10 yıl önce

Türk CS 1.6 Sunucuları Dosyası
4Türk CS 1.6 Sunucuları Dosyası 1.0

Eğer siz de Counter-Strike oynamak isteyip de boş sunucu bulamayanlardansanız bu dosya tam size göre. Yaklaşık 50 adet sunucunun adresini barındıran bu dosyayı kolayca kurabilir ve oyun zevkinize devam edebilirsiniz.

Ücretsiz 11 yıl önce

Türk CS Sunucuları Dosyası
5Türk CS Sunucuları Dosyası 1.0

Counter-Strike 1.5 için uyarlanmış, yaklaşık 40 adet Türkiye Counter-Strike sunucusu bulunan .dat dosyası. Dosyayı oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayarak yükleme işlemini basitçe yapabilirsiniz.

Ücretsiz 11 yıl önce