Filtreler

İnternet > FTP (Dosya Transferi)

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Cyberduck
3Cyberduck 4.6.1

Açık kaynak kodlu ve FTP, Google Docs, Amazon S3 gibi depolama alanlarını destekleyen ücretsiz bir dosya transfer aracıdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

Cerberus FTP Server
4Cerberus FTP Server 7.0.5.5

Cerberus FTP, düşük özellikli sistemlerde çalışabilecek biçimde tasarlanmış bir Windows FTP sunucusudur. Kolay kullanımlı arayüzü ile sistem çubuğunda çalışabilir ve yönetilebilir.

Ücretsiz 3 yıl önce

AbleFtp
4AbleFtp 10.22

AbleFtp, güçlü, çok yönlü ve güvenilir bir FTP istemcisidir. AbleFtp'nin karşılıklı dosya aktarımlarında fazla zaman harcamanızı önleyici bir tasarımı vardır.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

Core FTP Pro
3Core FTP Pro 2.2.1823

Core FTP Pro, ücretsiz olan Lite sürümüne ilave olarak bazı gelişmiş özelliklere sahip bir FTP istemcisidir.

Özellik Kısıtlamalı 3 yıl önce

Core FTP Lite
3Core FTP Lite 2.2.1823

Core FTP LE, ihtiyacınız olan özelliklere sahip ücretsiz bir FTP istemcisidir.

Ücretsiz 3 yıl önce

Limagito Lite
4Limagito Lite 10.111.11.1

Otomatik olarak dosya taşımanıza olanak sağlayan bir yazılımdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

TurboFTP
4TurboFTP 6.30.980

Alternatif bir FTP istemcisi. Yükleme ve innDirmelerde kaldığı yerden devam edebilme özelliğine sahip. Kolay bir kullanımı var. Diğer FTP istemcilerinden sıkılanlar için çözüm olabilir.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

SmartFTP
4SmartFTP 6.0.2094.0

SmartFTP, kendi bilgisayarınız ile İnternet üzerinde bulunan bir sunucu arasında dosya transferi yapılabilmesini sağlayan bir FTP (File Transfer Protocol) istemcisidir.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

FTP Voyager
5FTP Voyager 16.2.0

FTP Voyager, gelişmiş ve ücretsiz bir dosya transfer (FTP) programıdır. FTP Voyager ile web sunucunuza dosya transferi yapabilirsiniz.

Ücretsiz 3 yıl önce

WebDrive
4WebDrive 12.0

WebDrive'de kullanıcılara güvenli dosya erişimi ve işbirliği sunuyor. WebDrive dosyaları güvenli erişimi için SSL ve SFTP standartlarını kullanır. WebDrive bir FTP istemci (client) programıdır.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

AnyConnect
4AnyConnect 1.3.3.1

FTP ve SSH ile uzaktaki bir bilgisayara bağlanabilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Ücretsiz 4 yıl önce

ConcordFTP
4ConcordFTP 5.0

ConcordFTP, PC'ler ve uzak sunucular arasında dosya aktarımı sağlayan bir FTP istemcisidir. Program Windows haricinde Linux ve BSD sunucularını da destekler. HIPAA ve diğer güvenlik standartlarını

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Fling
3Fling 2.24

Fling bir Dosya Transfer Protokolü'dür (FTP). Windows Gezgini'nden elle ya da otomatik dosya yükleme yapabilir. Yazılımla uzakta barındırılan bir sunucuya bir dosya/klasör yedeklemesi yapılabilir. Program FTP ve ağ üzerinden dosya aktarımını

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

Classic FTP
3Classic FTP 2.15

Classic FTP, Windows ve Macintosh bilgisayarlarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir FTP programıdır. Küçük boyutu ile ön plana çıkıyor. FTP işlerinizi kolay bir şekilde yapabilir.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

MFD Hosting FTP programı
4MFD Hosting FTP programı 1.0.0

Site yöneticilerinin kullanabileceği, kullanışlı ve yüksek performans sergileyen bir File Transfer Protocol (FTP) yazılımı. Site yöneticilerinin, sunucusuna dosya transferi için kullanılabileceği MFD hosting FTP programı, görselliği ile sizi hayran b

Ücretsiz 8 yıl önce

GuildFTPd
4GuildFTPd 0.999.14

GuildFTPd, birçok özelliğe sahip gelişmiş ve ücretsiz bir FTP sunucu yazılımıdır. Bilgisayarınızı bir FTP sunucusuna çevirip, izin verdiğiniz kullanıcıların sunucunuza bağlanıp dosya inndirip yüklemelerini sağlar.

Ücretsiz 9 yıl önce

AceFTP Pro
4AceFTP Pro 3.80.2

AceFTP Pro'nun en son sürümü. Site yöneticilerinin kullanabileceği, kullanışlı ve yüksek performans sergileyen bir File Transfer Protocol (FTP) yazılımı. Dünyanın en iyi FTP yazılımları arasında yer alan bu yazılımı mutlaka denemelisiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 11 yıl önce

PowerFTP
5PowerFTP 3.0

PowerFTP, çok kanallı, güçlü ve güvenilir bir FTP istemcisidir. Basit arayüzü kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Dosyaları sürükle-bırak yöntemi ile kolayca innDirme (download) ve yükleme (upload) yapabilirsiniz. Hızlı ve çok kanaldan innDirme özell

Kullanım Kısıtlamalı 11 yıl önce

1st Choice FTPPro
41st Choice FTPPro 8.50

1st Choice FTP Pro2000 windows gezginine benzeyen ara yüzüyle yararlı bir FTP programıdır. Dosyalarınızı sürükle bırak yöntemi ile kolayca download ve upload yapabilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 12 yıl önce

AutoFTP Professional
4AutoFTP Professional 4.5

Profesyonel FTP çözümlerinize kolay ve hızlı bir bakış açısı getiren bu program sayesinde, FTP adreslerinize hızlı ve kesintisiz olarak bağlanarak dosyalarınızı güvenli biçimde FTP adreslerinize yükleyebilirsiniz. Dilerseniz zamanlayıcı özelliği saye

Kullanım Kısıtlamalı 12 yıl önce