Hazır Kodlar

Soldaki menüden bir alt kategori seçerek devam edebilirsiniz.
Aşağıdaki kısımdan bu ana kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

WordPress (Türkçe)
5WordPress (Türkçe) 4.1

WordPress, GPL lisansına sahip olan, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılan; PHP ve MySQL üzerine kurulmuş bir kişisel yayınlama & blog sistemidir.

Ücretsiz 3 yıl önce

WordPress
5WordPress 4.1

WordPress, GPL lisansına sahip olan, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılan; PHP ve MySQL üzerine kurulmuş bir kişisel yayınlama & blog sistemidir.

Ücretsiz 3 yıl önce

PHP
5PHP 5.6.4

PHP, dünyada en çok kullanılan web site dillerinden biridir. PHP (Personal Home Page) Türkçe olarak kişisel web sayfası adında geçiyor. PHP uygulama dilinin en son sürümü olan bu program sayesinde kendinize ait PHP sayfalarını oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz 3 yıl önce

phpMyAdmin
5phpMyAdmin 4.2.5

PhpMyAdmin internet siteleri için kullanılan bir veritabanı yöneticisidir. SQL veritabanını destekler. Program dünyada en çok kullanılan veritabanı uygulamalarından biridir.

Ücretsiz 4 yıl önce

Joomla!
4Joomla! 1.5.18 Türkçe

Joomla bir içerik yönetim sistemi(content management system)dir. Yani birden çok ve farklı içeriği tek bir yerden yönetmenize olanak sağlayan hazır bir web sitesi şablonudur diyebiliriz. İnternette birçok içerik yönetim

Ücretsiz 8 yıl önce

ASPMaker
5ASPMaker 8.0.1

Programcılık bilginiz olmadan gelişmiş asp sayfaları hazırlayabileceğiniz bir program. Veritabanı olarak Microsot Access kullanabilir ya da ADO bağlantı seçeneğini tercih edebilirsiniz. Program CSS kullanmanıza ve özel biçimlendirme seçenekleri yapm

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

Joomla!
4Joomla! 1.5.15

Joomla bir içerik yönetim sistemi(content management system)dir. Yani birden çok ve farklı içeriği tek bir yerden yönetmenize olanak sağlayan hazır bir web sitesi şablonudur diyebiliriz.

Ücretsiz 8 yıl önce

Simple Machines Forum
5Simple Machines Forum 1.1.10

PHP kodlama ile yazılmış, hızlı, güvenli, kullanımı ve yönetimi kolay, anlaşılabilir, kendi dilinizde sunabileceğiniz bir forum yazılımı arıyorsanız doğru sayfadasınız… Sitenizde ziyaretçilerinizin üye olabileceği, konu başlıkları üzerinde fikirle

Ücretsiz 8 yıl önce

VCD-db
5VCD-db 0.991

Kendi kişisel film arşivinizi açmak, film tanıtımları, albümleri, galerileri, kapakları, vcd kayıtları gibi filmlerinizle ilgili elinizdeki tüm kaynakları, php destekli komple bir site veritabanında kullanıcılarınızla paylaşmak ister miydiniz?

Ücretsiz 9 yıl önce

phpBB
5phpBB 2.0.23

phpBB çok güçlü, tam kapasiteli, ve uyarlaması kolay Açık Kaynaklı forum paketidir. phpBB kullanıcı dostu arayüze sahiptir, kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli vardır, ve Sıkça Sorulan Sorularınıza yardımcı olur.

Ücretsiz 9 yıl önce

Free Java Ray Tracer
3Free Java Ray Tracer 1.0

Işın Tarama (Ray Tracing) 3 boyutlu görüntüler oluşturmada kullanılan bir tekniktir. Bu programın açık kaynak kodunu inceleyerek ışın taramanın temellerini, ışın taramada kullanılan temel matematiği öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz 8 yıl önce

AspSitem AyYildiz
4AspSitem AyYildiz 1.1

Gelişmiş Bir ASP tasarım olan AspSitem Süper Extra, özellikleriyle kaliteli bir scripttir. Deneyimli bir ekibin yaptığı tasarım bir çok özellikli ve kolay kullanımlıdır. Her türlü ihtiyaca göre değişik siteler yapılabilir.

Ücretsiz 8 yıl önce

Maian Mail
5Maian Mail 3.2

Maian Mail; PHP kodlama dili ile yazılmış, ücretsiz bir form mail scriptidir. Web siteniz var ve php, asp gibi dinamik tasarım kodlama dillerini bilmiyorsanız, ziyaretçilerinizin web siteniz üzerinden sizinle irtibat kurabilmesi için güzel bir ma

Ücretsiz 8 yıl önce

Maian Friend
5Maian Friend 3.0

Maian Friend; PHP kodlama dili ile yazılmış, ücretsiz bir Site Tavsiyesi scriptidir.

Ücretsiz 8 yıl önce

Maian Cart
4Maian Cart 1.1

Maian Cart; PHP kodlama dili ile yazılmış, ücretsiz bir alışveriş sepeti scriptidir. Web siteniz var ve php, asp gibi dinamik tasarım kodlama dillerini bilmiyorsanız, ziyaretçilerinizin web siteniz üzerinden sunduğunuz ürünlerinizi sipariş etmesini

Ücretsiz 8 yıl önce

Mevlana ve Bayezid Bestami
4Mevlana ve Bayezid Bestami 1.0

Kendi animasyonlarını yazmak isteyen, başlangıç düzeyindeki java programcılarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış bir java uygulaması ve kaynak kodlarıdır.

Ücretsiz 8 yıl önce

Joomla İhale Arama Motoru
3Joomla İhale Arama Motoru 1.0

Joomla sitenize güncel ihaleleri aratabileceğiniz güzel ve faydalı ve para kazandıran bir Joomla modulüdür. Modülü Joomla Kontrol Panelinden rahatlıkla kurabilirsiniz.

Ücretsiz 9 yıl önce

İller ve İlçeler Listesi Veri Tabanı
4İller ve İlçeler Listesi Veri Tabanı 1.0

Javascript ile oluşturulmuş bu uygulama ile web siteniz üzerine bir şehir ve ilçeler seçimi uygulaması ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz bir şehre ait ilçeler listelenir ve ona göre seçmiş yapılır.

Ücretsiz 9 yıl önce

Yasir Portal
3Yasir Portal 4.5

Yasir Portal, hazır portal sistemidir. Birçok özelliği ile dikkat çekmektedir. Ayrıca Türkçe-İngilizce olarak iki adet dil desteklemektedir. Ücretsiz olması ise ayrı bir güzellik.

Ücretsiz 9 yıl önce

Kelime Dizin Programı
4Kelime Dizin Programı 1.0

Bu program sayesinde herhangi bir metin (kitap, makale, dergi vs.) içerisindeki kelimelerin nerede kullanıldığını, kökünü, türünü, anlamını ve eklerini sisteme ekleyebilir ve sonrasında toplu halde görüntülüyebilirsiniz.

Ücretsiz 10 yıl önce