Filtreler

İnternet > Dosya Paylaşımı

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Dropbox
4Dropbox 3.0.5

Dropbox çevrimiçi (online) yedekleme, dosya eşleştirme sitesi ve programıdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

Free Music Downloader
5Free Music Downloader 1.58

Free Music Downloader, ücretsiz bir MP3 indirme yazılımıdır. Yazılımla internet üzerindeki büyük MP3 arşivlerinden müzik dosyaları indirebilirsiniz.

Ücretsiz 3 yıl önce

BitTorrent
5BitTorrent 7.9.2.37954

BitTorrent, 150 milyonun üzerinde kullanıcı kitlesine sahip bir dosya paylaşım yazılımıdır.

Adware 3 yıl önce

uTorrent
5uTorrent 3.4.2.37754

Güçlü, hızlı ve küçük boyutlu bir BitTorrent istemcisi olan uTorrent, gelişmiş istemcilerin sağladığı özellikleri; daha az işlemci, bellek ve sabit disk alanı kullanarak sunabilmektedir.

Ücretsiz 3 yıl önce

Vuze
4Vuze 5.5.0.0

Vuze (Azureus) Türkçe destekli ve açık kaynak kodlu bir dosya paylaşım programıdır. Program ile Torrent linklerini innDirebilirsiniz. Kaynak sıkıntısı çekmeyeceğiniz bir paylaşım programıdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

TorrentRover
4TorrentRover 0.22.11 beta

Tamamen ücretsiz bir torrent arama ve indirme aracıdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

FrostWire
5FrostWire 6.0.3

FrostWire, Gnutella ağını kullanan, LimeWire tabanlı ve açık kaynak kodlu ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

Tixati Portable
4Tixati Portable 1.99.1

Tixati Portable (kurulum gerektirmeyen), BitTorrent istemci protokollerini kullanan ücretsiz bir dosya paylaşım yazılımıdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

Tixati
4Tixati 1.99

Tixati, BitTorrent istemci protokollerini kullanan ücretsiz bir dosya paylaşım yazılımıdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

DC++
5DC++ 0.843

DC++ internet üzerinden paylaşıma açtığınız dosyaları paylaşmanızı ve diğerlerinin paylaştığı dosyaları herhangi bir kısıtlama olmaksızın inndirmenizi sağlar.

Ücretsiz 4 yıl önce

Fotobounce
3Fotobounce 3.2.1

Fotoğraf anılarınızı Fotobounce ile saklayın. Eğer sosyal paylaşım sitelerine (Facebook, Flickr) çektiğiniz tüm fotoğrafları paylaşıyorsanız, Fotobounce ile masaüstü ya da dizüstü bilgisayardan programı yöneterek yalnızca paylaşmak istediğiniz fotoğr

Adware 7 yıl önce

4shared Desktop
44shared Desktop 3.2.3

Özel olarak geliştirilen masaüstü aracı "4shared Desktop" ile hesabınıza yüzlerce dosya yüklemek gibi rutin işlemleri hem hızlandırın, hem de daha kolay ve daha kullanışlı hale getirin.

Adware 7 yıl önce

ImagePut
4ImagePut 1.2.3.393

ImagePut, hem fotoğraf albümü oluşturma hem de bunları internetteki bazı ücretsiz resim paylaşım sitelerine yükleyebilen bir program. Program resimleri kırpar, yeniden boyutlandırabilir, metin, resim

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

LimeWire (Türkçe)
5LimeWire (Türkçe) 5.5.16

LimeWire Basic, Gnutella ağı üzerinden kullanıcılarına hizmet veren bir dosya paylaşım yazılımıdır. Açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan tümüyle ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ücretsiz 6 yıl önce

eMule
5eMule 0.50a

eMule Nedir? Merkur isimli biri orjinal eDonkey2000 istemcisinden memnun değildi ve 13 Mayıs 2002 tarihinin şafağında daha iyisini yapabileceğine inandı. Ve böylece yaptı...

Ücretsiz 8 yıl önce

Cabos
4Cabos 0.8.2

Cabos; LimeWire ve Acquisition tabanlı bir Gnutella dosya paylaşım programıdır. Program tamamen ücretsizdir. Casus yazılım ve reklam içermez.

Ücretsiz 8 yıl önce

SkyDownloader
4SkyDownloader 3.1

SkyDownloader, Gnutella ağına bağlanan ve kullanıcıların başka kullanıcılarda dosya arayarak indirmelerini sağlayan eşler arası bir dosya paylaşım programıdır. Bir web sitesi veya hizmet değildir ve ağda bulunan içeriği

Ücretsiz 8 yıl önce

Rapid Uploader
5Rapid Uploader 1.99957

RapidShare Uploader, dünyanın en büyük paylaşım sitesi olan RapidShare'ye dosya yüklemeyi (upload) basitleştiren ücretsiz bir yazılımdır. Premium ve ücretsiz hesapların yanı sıra koleksiyoncu hesapları da destekleyen yazılım, oldukça kullanışlıdır.

Ücretsiz 8 yıl önce

eMule Plus
4eMule Plus 1.2e

En çok kullanılan dosya paylaşım programlarından olan eMule'nin daha özel ve hızlı sürümü eMule Plus. eMule Plus ile dosyalarınızı internette paylaşıma açarak onların indirilmesini sağlayabilir ya da başka yerlerden dosya innDirebilirsiniz.

Ücretsiz 9 yıl önce

ABC
4ABC 3.1

ABC, BitTorrent ağı üzerinden kullanıcıdan kullanıcıya dosya paylaşımı sağlayan bir programdır. Python ile yazılan ABC, basit kullanıcı arayüzü ve .torrent dosyası oluşturma eklentisi ile yeni başlayan kullanıcılar için kolaylık sağlamaktadır.

Ücretsiz 10 yıl önce