Filtreler

Grafik - Resim > 3D Modelleme

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

3DCrafter
53DCrafter 9.3

Gerçek zamanlı bir 3D modelleme ve animasyon programı 3D Canvas, geliştirilmiş yeni sürümüyle karşınızda. Sürükle bırak yöntemiyle çeşitli projeler yapabilmek programın kullanımının basitliğinden ileri gelmektedir.

Ücretsiz 1 yıl önce

Wings 3D
4Wings 3D 1.5.3

Wings 3D açık kaynak kodlu bir 3D modelleme yazılımıdır. Program ile kendi 3 boyutlu modellerinizi tasarlayabilir, eksen üzerinde görüntüsünü test edebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz 2 yıl önce

Google SketchUp
5Google SketchUp 8.0.16846

Bu program ile 3 boyutlu tasarım yapmanın tadına varacaksınız! Programın kullanımı çok basit, size 3 boyutlu tasarımın aslında ne kadar kolay olduğunu gösteren bu programı kullandığınız takdirde bir daha bırakamayacaksınız. Üstelik artık Türkçe!

Ücretsiz 3 yıl önce

VariCAD Viewer 2012
3VariCAD Viewer 2012 1.07

Üç boyutlu veya iki boyutlu çizim ve katı modelleme yapabilmenize yarayan VariCad programı, 3D modelleme, 2D çizim, çeşitli hesaplamalar için değişik araçlar sunuyor.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

trueSpace
5trueSpace 7.61

trueSpace, 3D modelleme ve animasyonlar yapabileceğiniz, oldukça fazla özelliğe sahip, kolay, zevkli ve ücretsiz bir program. Yazılım ile 3D grafiklerinize model, doku, ışık, animasyon gibi birçok işlem uygulayabiliyorsunuz.

Ücretsiz 4 yıl önce

Eagle
5Eagle 5.11 Light

Eagle elektronik devre tasarımı yapan birçok kişinin kullandığı en yaygın Layout Editörü. Elektronik devrelerin şemalarını çıkartabilir ve bunları autoroute özelliğini kullanarak PCB (baskılı devre) oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz 5 yıl önce

VizUp
4VizUp 3.5

3 Boyutlu modeller çizebileceğiniz, çizilmiş olan modeller üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz ve bunları web'e yüklemek için belirli bir oranda küçültebileceğiniz güzel bir uygulama. Program önceden yapılmış bir 3D modelin boyutunu küçültüyor. Anc

Ücretsiz 7 yıl önce

Rhinoceros
4Rhinoceros 4.0 SR6

Rhinoceros gelişmiş özelliklere sahip bir 3D modelleme yazılımıdır. Özellikleri: -Gelişmiş çizim özellikleri -Animasyon oluşturabilme -Fazla sistem kaynağı kullanmaz -Kordinatlara bağlı çalışabilme

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

Swift 3D
4Swift 3D 6.0

Profesyonel anlamda 3D Flash animasyon hazırlamak için ideal bir program. Geniş bir format yelpazesine sahip program ile yüksek çözünürlükte çıktılar elde edebilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

4M IntelliCAD Standart
44M IntelliCAD Standart 6.4

IntelliCAD, AutoCAD'in en iyi alternatifidir. Open DWG dosya uyumluluğu, benzer ortam, komut, senaryo (script), biçim, desen ve benzerlerini sunar. 4M IntelliCAD hızlı ve verimli aynı zamanda çok yönlü çizimler yapabilen bir programdır.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

ZW3D
0ZW3D 2012

ZW3D içinde CAM ile birlikte modelleme, kalıp tasarımı ve parça işleme özellikleri olan uygun fiyatlı bir CAD yazılımıdır.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

GEplus+
0GEplus+ 1

Google Earth ekran görüntüsü ve yükseklik bilgilerinin Cad yazılımlarında altlık olarak kullanılmasını sağlamaktadır.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

3D Photo Creator
33D Photo Creator 1.0

3D Photo Creator, standart fotoğraf makinesi çekimlerini üç boyutlu fotoğraf haline getirmeyi sağlayan bir programdır.

Özellik Kısıtlamalı 5 yıl önce

CorelCAD
4CorelCAD 11.4

CorelCAD, Corel firmasının çıkartmış olduğu ve AutoCAD'e alternatif bir CAD programıdır.

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

Ashampoo 3D CAD Professional 3
4Ashampoo 3D CAD Professional 3 3.0.2

Ashampoo 3D CAD Professional 3; 3D modelleme yapmaya olanak sağlayan ve AutoCAD'e alternatif olan 3D CAD programıdır. Kendinize ait yeni tasarımlara imza atmak istiyorsanız işte tam size göre bir 3D Modelleme programı.

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

K-3D Portable
4K-3D Portable 0.8.0.1

K-3D; açık kaynak kodlu, 3 boyutlu bir tasarım programıdır. Program 3 boyutlu nesneler yaratmanızı, bunlar üzerinde ince düzenlemeler yapmanızı sağlıyor. Tasarım yaparken, çizdiğiniz 3 boyutlu cisimleri değişik açılardan görebilirsiniz.

Ücretsiz 5 yıl önce

3D Text Commander
33D Text Commander 3.0

3D Text Commander programı ile internet siteniz veya sunumlarınız için 3 boyutlu yazılar hazırlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz 3 boyutlu yazıları resim, flash ve avi dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

LOOXIS Faceworx
3LOOXIS Faceworx 1.0

Aslında bu bir modelleme programından çok bir yüz çizim programı. Bu program sayesinde, bir yüz resminin önden ve yandan görünüşü ile, 3D yüzler yapıp, bunları ".obj" formatında kayıt edebilirsiniz.

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

IDEA
4IDEA 9 NG

IDEA yaratıcılığı, estetiği, ekonomikliği, işlevselliği kendine hedef almış mimarlara sunulmak için geliştirilmiş bir mimari tasarım aracıdır. Yeni IDEA 9 NG modern parametrik tasarım teknolojisi kullanan mimari tasarım aracıdır.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Intellicad Bricscad
5Intellicad Bricscad 9.1.8-1 Pro

Bricscad, Autocad lisanslarını değiştirmek veya artırmak isteyen 2D ve 3D CAD platform kullanıcılarına alternatif sunmaktadır. Ana DWG biçimini okur, bu biçimde yazar ve kullanıcılarına AutoCAD ile sorunsuz uyumluluk sunar.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce