Filtreler

İş - Ofis > Saat - Takvim - Ajanda

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

NoteZilla
4NoteZilla 8.0.21

NoteZilla, kolay kullanımlı bir masaüstü not yapıştırma programıdır. Tüm notlarınızı PostIt tarzında masaüstüne yapıştırabilirsiniz. Bu sayede önemli olay, randevu, ders gibi yapacağınız işleri bilgisayar başındayken unutmazsınız.

Kullanım Kısıtlamalı 9 gün önce

DayMate
3DayMate 7.05

DayMate, çok yönlü, sezgisel gün planlayıcıdır. Profesyonelce geliştirilmiş ve iyi tasarlanmış uygulama ile ses efektleri ve açılır mesaj kutuları oluşturuarak yapacağınız işleri planlayıp, bazı işler

Kullanım Kısıtlamalı 26 gün önce

iDailyDiary
4iDailyDiary 3.91

Kimimizin elinden düşürmediği günlüklerimizin bilgisayar ortamına uyarlanmış hali. Son derece kolay kullanımlı sıcak ve samimi bir programdır. Bir çok seçeneği içinde barındırır. Türkçe dil desteği bulunmaktadır ve tamamen ücretsizdir.

Ücretsiz 1 ay önce

Efficient Reminder
4Efficient Reminder 3.61.354

Efficient Reminder, kullanışlı bir hatırlatma ve takvim programıdır. Program randevuları, notları, toplantıları, doğum günleri gibi çeşitli hatırlatma olaylarını kaydeder. Unutma derdi olmadan kolayca

Kullanım Kısıtlamalı 2 ay önce

My Address Book
4My Address Book 6.3.0

My Address Book, kullanımı kolay bir adres defteridir. Program sayesinde arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş arkadaşlarınızla kurabileceğiniz iletişim adreslerini kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz 2 ay önce

Rainlendar
4Rainlendar 2.12

Masaüstünde belirlediğiniz bir köşede duran kullanışlı bir takvim. Her güne ayrı ayrı olmak üzere yapacağınız çeşitli işleri ve hatırlatmaları not alabilirsiniz.

Ücretsiz 3 ay önce

Holiline Reminder
5Holiline Reminder 2.2.2

Holiline Reminder, önemli günleri sizin yerinize hatırlayan ücretsiz bir ajanda/takvim yazılımıdır.

Ücretsiz 3 ay önce

Simply Calenders
4Simply Calenders 5.3.1422

Kendi fotoğraflarınızdan oluşan bir takvim uygulamasına sahip olmak istemez miydiniz? İşte bu program bu noktada devreye giriyor. Türkçe de dahil, tam 70 ayrı dil desteği ve 38 çeşit ayarlanabilir görüntü stilleriyle mükemmel bir program. Aylık ve ak

Kullanım Kısıtlamalı 3 ay önce

RecentX
4RecentX 3.0.16

RecentX, bilgisayarınızda en son kullandığınız dosya, klasör, program ya da web sitenizin kaydını tutup, bunlara daha sonra kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayan bir program.

Kullanım Kısıtlamalı 4 ay önce

BusinessCards MX
4BusinessCards MX 4.89

Profesyonel anlamda kartvizit tasarlamayı sağlayan bir programdır.

Özellik Kısıtlamalı 4 ay önce

GooPatient
4GooPatient 2.0.0.0

GooPatient, ücretsiz kişisel sağlık kaydı tutma programıdır (Tıbbi kart içine). Programın içinne kişisel bilgiler girildikten sonra (ad, cinsiyet, kan grubu, yaş gibi) hastalık, ilaç, işlemler, aşılar

Ücretsiz 6 ay önce

Weather Display
3Weather Display 10.37R

Weather Display, meteoroloji istasyonlarından aldığı bilgileri sunan bir hava durumu tahmin yazılımıdır. Dünyadaki büyük hava istasyonlarından hava durumuyla ilgili bilgileri alarak,

Kullanım Kısıtlamalı 6 ay önce

E-Time
0E-Time 1.0.0.0

Türkiye ve 4 büyük diye tabir edilen futbol takımlarının renk ve logolarına sahip dijital saat ve ufak çaplı hatırlatma uygulaması diyebiliriz E-Time için.

Ücretsiz 1 yıl önce

TakPro Takvim Programı
3TakPro Takvim Programı 1.0.1

TakPro Takvim Programı Takvim, günlük, adres defteri, kutlamalar, doğum günleri, yapacaklar listesi ve alışveriş listesinde birleştiren kullanımı çok kolay ve isteğiniz doğrultusunda özelleştirebileceğiniz bir programdır.

Kullanım Kısıtlamalı 1 yıl önce

Alarm from ENOT
3Alarm from ENOT 2.2

Saat, çalar saat, kronometre, zamanlayıcı ve hava durumu gibi özelliklere sahip kullanıcı dostu arayüzü olan bir masaüstü yardımcı uygulamasıdır.

Ücretsiz 1 yıl önce

Tukanas Project Manager
3Tukanas Project Manager 1.0

Tukanas Project Manager, bir proje yönetim yazılımıdır. Sezgisel yapısı, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay kullanım sağlar.

Kullanım Kısıtlamalı 2 yıl önce

Anımsatıcı
5Anımsatıcı 4.0

Anımsatıcı yazılımı çok yoğun çalışan kişilerin kağıtlarla boğuşmamaları için tasarlanmış ve oldukça düşük kaynak tüketen bir yazılımdır. Girdiğiniz notları zamanı geldiğinde size anımsatır ve bunun için sadece bilgisayarınızın açık olması yeterli.

Ücretsiz 3 yıl önce

Event Manager
5Event Manager 2.1.0 Yapı 247

Event Manager doğum günü, iş, özel ve diğer hatırlatmalarınız için kullanabileceğiniz dijital bir ajandadır. Program belirtilen tarih ve saatte eklemeiş olduğunuz olayı görsel ve seslli olarak sizi uyararak bilgilendirmektedir.

Ücretsiz 3 yıl önce

Vista Yazılım Santral Programı
4Vista Yazılım Santral Programı 1.2

Vista Yazılım ürünlerinden bir yenisi olarak şirket santrallerinde kullanım ve rehber yükünü kaldıran bu yeni programımız ile sizde şirketinizde telefon santralinin aramak istediğiniz kimselerin seneler önceden bile aranmış olsa ilgili kayıtlar içeri

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

World Cup 2010 Schedule
4World Cup 2010 Schedule

World Cup 2010 Schedule, çoklu dille birlikte gelen 2010 Dünya Futbol Şampiyonası fikstürünü, maç sonuçlarını ve puan durumunu gösteren bir Excel uygulamasıdır. Bu takvim sayesinde 2010 Dünya Futbol Şampiyonası'na ait tüm karşılaşmaları görebilirsini

Ücretsiz 4 yıl önce