Filtreler

Masaüstü > Ekran Koruyucu

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

EarthDesk
4EarthDesk 5.2.1

EarthDesk, dünyayı masaüstünüze getiriyor. Program, bilgisayarınızın arkaplanını sürekli güncellenen dinamik dünya görüntüsüyle ile değiştiriyor. Program, 10000'den fazla şehrin bilgisini içeriyor.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

InstantStorm
4InstantStorm 2.0.1

InstantStorm ile kendiniz ya da sevdikleriniz için ekran koruyucu hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz ve kullanımı kolay olan InstantStorm ile .swf uzantılı flash dosyalarla ya da diğer görsel dosyalarla kolayca kendi ekran koruyucunuzu yapabilirsiniz.

Ücretsiz 3 yıl önce

EarthView
4EarthView 4.5.9

EarthView, dünya görüntülerinden masaüstü duvar kağıtları ve ekran koruyucuları oluşturmanızı sağlayan bir yazılımdır.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Screensaver Factory
4Screensaver Factory 6.5

Resim, video, flash animasyonlardan ekran koruyucular yapabilir ve bu çalışmanın arkaplanına müzik ve 100'ün üstünde resim geçiş efekti ekleyebilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Power Screensaver Builder
4Power Screensaver Builder Pro 3.7.0

Power Screensaver Builder; profesyonel resim slayt şovları, Shockwave Flash ekran koruyucuları, AVI/MPEG video ekran koruyucuları kolayca ve çabukça oluşturmanızı sağlayan bir programdır.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

MCK Ekran Koruyucu
5MCK Ekran Koruyucu 2.0

Basit fakat hoş görünümlü ve çok kullanışlı bir ekran koruyucu. Ekranınızda her zaman saat ve tarihi görebilir, ekran koruyucunuz devrede iken müzik dinleyebilir ve Winamp'ı yönetebilirsiniz.

Ücretsiz 6 yıl önce

3D BallClock ScreenSaver
33D BallClock ScreenSaver 1.0

3D BallClock ScreenSaver, Windows işletim sistemi için hazırlanmış bir ekyan koruyucu uygulamasıdır. Bu uygulama Windows işletim sisteminde de bulunan dijital saat göstergeli ekran koruyucunun farklı bir biçimidir. Ekranınız üzerinde dönen üç boy

Ücretsiz 7 yıl önce

Planet Earth 3D Screensaver
4Planet Earth 3D Screensaver 1.2

Günümüzde uzay turizmi sadece çok zenginler için mümkünken siz bu ekran koruyucuyla kendinizi uzayda gibi hissedebilirsiniz. Bu ekran koruyucusuyla dünyamızı uzaydan izleyin. İçerisinde bir sayaç, dijital bir saat ve güzel bir arka plan müziği mevcut

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

Screen Paver
4Screen Paver 4.4b

Screen Paver`ın kolay kullanımı sayesinde kendiniz bir ekran koruyucusu yaratabilir ve resimlerden slayt gösterisi düzenleyebilirsiniz. Bu program sayesinde JPEG, PNG, veya bitmap biçiminde istediğiniz kadar resmi ekleyerek yeni ekran koruyucuları ya

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

Drawing Hand Screen Saver
5Drawing Hand Screen Saver 2009.1

Drawing Hand Screen Saver, bir ressamın ekranınızın üzerinde çeşitli resimler çizdiği ve boyadığı bir ekran koruyucudur. Bu program sayesinde ressamların o harika resimleri nasıl çizdiği gözünüzün önüne geliyor.

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

JPEGSaver
3JPEGSaver 4.13

Çeşitli fotoğraflarınıza geçiş efekleri belirleyerek kendi ekran koruyucunuzu yapmanızı sağlayan bir yazılımdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

ScreenBlur
4ScreenBlur 1.3.0.22

Ekranınızı meraklı gözlerden korumak için tasarlanmış, şifre korumalı bir ekran koruyucusudur.

Ücretsiz 4 yıl önce

MCK Resim Kutusu
5MCK Resim Kutusu 3.0

Güzel ve kullanışlı bir ekran koruyucu. Dilerseniz 3 boyutlu kutuda saat dilerseniz resim gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Masaüstünüze çok yakışacak aynı zamanda bilgisayarınız boştayken saati görebileceksiniz.

Ücretsiz 6 yıl önce

Endless Slideshow Screensaver
4Endless Slideshow Screensaver 1.5

Endless Slideshow Screensaver, Windows için ücretsiz bir ekran koruyucu programıdır. İki temel özelliğe sahip. Birincisi: Resimler arasında özelleştirilebilir gecikme ile sunum modunda geçis süresi ve geleneksel slayt (sunum) gösterisi ayarlanıp; yer

Ücretsiz 7 yıl önce

Dream Aquarium
4Dream Aquarium 1.207

Monitörünüzü akvaryuma çeviren bir ekran koruyucu yazılımı. Bu ekran koruyucuya girerken bilgisayarınızın içinde bir akvaryum var gibi hissedeceksiniz. Eğer Windows'un sıkıcı ekran koruyucularından bıktıysanız size değişik bir ekran koruyucu.

Özellik Kısıtlamalı 8 yıl önce

Hayvanlar Alemi
4Hayvanlar Alemi 1.0

Hayvanlar aleminden en güzel evcil ve vahşi hayvanlardan oluşan resimlerle oluşturulmuş, müziksiz, küçük boyutta olduğu için indirilmesi hızlı ve kolay ekran koruyucu.

Ücretsiz 8 yıl önce

Karma Manzara
4Karma Manzara 1.0

Flash tasarım eşliğinde, seçme manzara resimlerinden oluşan ekran koruyucu. Resimlerin geçişlerin esnasında rahatlamanızı sağlayacak enstrümantal müzik eklenmiştir.

Ücretsiz 8 yıl önce

Türkiye
5Türkiye 1.0

Cennet vatanım Türkiye'nin eşsiz güzellikleriyle oluşturulan Türkiye Türkiye dağlarını duman almış diye başlayan Atilla İLHAN'ın şiiri eşliğinde bir ekran koruyucu.

Ücretsiz 8 yıl önce

Hürriyet Ekran Koruyucu
3Hürriyet Ekran Koruyucu

Hürriyet Ekran Koruyucu Klasik ekran koruyucuları yerine en güncel Hurriyet.com.tr haberleri siz yokken ekranınızı korusun! Siz ekran başına geldiğinizde haberler hazır olsun...

Ücretsiz 10 yıl önce

Sporting Life
3Sporting Life 4

Bu ekran koruyucu, manzara ile alakalı resimleri slayt halinde göstererek bilgisayarınızı süslemenizi sağlar. Bütün resimler spor ile alakalı olup yüksek çözünürlükte tam ekran olarak gösterilmektedir.

Ücretsiz 10 yıl önce