Filtreler

Oyun > Spor

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

BAHİS REHBERİM
0BAHİS REHBERİM 1.0

Bahis Rehberim programının temel amacı bugüne kadar İddaa'da oynanmış tüm maçların oranlarını ve sonuçlarını hızlı ve etkili bir şekilde listelemenizi ve analizini yapabilmenizi sağlamaktır.

Özellik Kısıtlamalı 5 yıl önce

Colin Mcrae Rally
3Colin Mcrae Rally 3.0

Codemasters firması tarafından hazırlanan 2003 yapımı Ralli oyunu.

Özellik Kısıtlamalı 6 yıl önce

Football Manager 2008 Gold Demo
5Football Manager 2008 Gold Demo Vanilla

Dünyanın en popüler futbol menajerlik oyunu Football Manager serilerinin bu yılki versiyonu olan Football Manager 2008, Sports Interactive tarafından vitrine çıkartıldı.

Özellik Kısıtlamalı 6 yıl önce

Zıppır - Kafes Futbolu
5Zıppır - Kafes Futbolu 1.0 Alpha

Çağrı Aksay'ın kendi grafik motoru "YalanDünya" ile yazdığı iki kişilik bir arcade oyunu. Zaman ya da sayı limitli oynanabilen oyunda amaç elbetteki gol atmak. Kullanımı basit olmasına karşın hiç ummayacağınız kadar eğlenceli bir oyun. Bilgisayar

Ücretsiz 7 yıl önce

3D Live Pool
43D Live Pool 2.67

Kişisel bilgisayarınızda üç boyutlu bilardo oynamak için kullanabileceğiniz güzel bir uygulama. Program kullanıcı dostu arabirimi yanında üç boyutlu ses efektlerine de sahip olması artı yönlerinden biri. Bu oyunu hem tek başınıza hem ağ komşularınızd

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

CyberFoot
4CyberFoot 2010

CyberFoot oyunu temel olarak klasik bir menajerlik oyunlarının taşıdığı özelliklerin tamamına yakınını taşımasının yanında, oyuncu özellikleri, dinamik oyun altyapısı ve oyun hızı bakımından türünün en iyi örneklerinden biri sayılabil

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

Hattrick Forever
3Hattrick Forever 4.4.0.88

İnternet üzerinden oynanan bir futbol menajerlik simülasyonu olan Hattrick, oyuncu alıp satabildiğiniz, dünyanın dört bir yanından gelen yüz binlerce rakibe karşı takım yönetebildiğiniz, online futbol oyunudur.

Ücretsiz 8 yıl önce

Tennis Elbow
4Tennis Elbow 2009

Mana Games tarafından piyasaya sürülen bu oyun oldukça zevkli bir tenis oyunudur. Bilgisayar başında canı sıkılan kişiler için birebir olan bu küçük boyutlu oyunla eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

Fifa 2005
5Fifa 2005 Demo

EA demo oyunlara doymuyor. Gün geçtikçe yeni oyunlarını lanse edecek olan demo sürümlerini peş peşe kullanıcılara sunan EA, şimdi de en çok oynanan futbol oyununun son versiyonunun demosuyla karşımızda: FIFA 2005 Demo.

Özellik Kısıtlamalı 10 yıl önce

Aquadelic
4Aquadelic 1.2.1

Hız botlarıyla yarış yapabildiğiniz 3 boyutlu ve oldukça güzel bir oyun. Yarışa başlarken 3'ten geriye doğru sayılıyor ve Start! yazısı göründüğünde diğer botlarla yarışa başlıyorsunuz.

Ücretsiz 10 yıl önce

Foot LOL: Epic Fail League
4Foot LOL: Epic Fail League

Farklı bir futbol oyunu. Rakiplerinizle sadece top oynamıyor, savaşıyorsunuz.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Pro Evolution Soccer (PES)
5Pro Evolution Soccer (PES) 2012

Pro Evolution Soccer, tutkunlarının merakla beklediği 2012 sürümünün demosu ile karşımızda ! Futbolseverlerin ilk sürümlerinden itibaren her yıl yeni sürümünü merakla beklediği, adeta bağımlılık oluş

Özellik Kısıtlamalı 6 yıl önce

TrackMania Nations Forever
4TrackMania Nations Forever

TrackMania Nations Forever ücretsiz, multiplayer bir araba yarışı oyunu. Değişik ülkelerden yüzlerce yarışçı ile birlikte ülkeniz adına yarışabiliyorsunuz

Ücretsiz 7 yıl önce

Pro Evolution Soccer
5Pro Evolution Soccer 2011

Pro Evolution Soccer oyun serisinin 2011 sürümü demo olarak yayınlandı. Dünyanın en çok oynanan futbol oyunlarından olan ve kısa adıyla PES olarak bilinen oyun son sürümünde oldukça güzel yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Tabii ki bizler için en önemli

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

Horse Racing Manager 2
3Horse Racing Manager 2 1.0.0.0

Horse Racing Manager 2, 2007 yılı yapımı bir at yarışı oyunudur. At yarışları hem Türkiye'de hem de dünyada rağbet gören bir yarış türü olup, bu oyun da at yarışlarının bilgisayar ortamında oyun olarak oynanmasını sağlar.

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

Need For Waves
3Need For Waves 2.0

Fast Boats soluk kesici hızlı bir tekne yarışıdır. Yüksek hızda oyunu ilk önce bitirmeye çalışacaksınız. Ama sizin önünüzü kesmeye ve yarışı bitirmenizi engellemeye çalışacaklar da olacaktır. Süper motor, bir silah, bir zırh ve bitirmek için bir yol.

Ücretsiz 8 yıl önce

FIFA 10 Demo
4FIFA 10 Demo 2010

Sonunda beklenen oyun geldi. Yıllardır beklediğimiz FIFA, sonunda bizlerle buluştu. Grafik incelemesinde nihayet PES serisini devirmeyi başardı. Gerçekçi skiller ve hız özellikleri eklenerek, oyuna bir güzellik katılarak geliştirilmiş.

Özellik Kısıtlamalı 8 yıl önce

Alpine Ski Racing 2007
5Alpine Ski Racing 2007

Oyun kayak oyunudur. Tam anlamıyla heyacan ve serüveni topluluğu diyebileceğimiz bir spor oyunudur. Görüntü ve ses efektleriyle zamanı unutturacak ve zamanıza heyacan katacaktır.

Özellik Kısıtlamalı 8 yıl önce

Pro Evolution Soccer 2009
5Pro Evolution Soccer 2009 Demo

Pro Evolution Soccer’ın 2009 sürümü. PES 2009, bu sürümüyle eskisine göre daha gerçekçi. Yeni stadyumlar, oyuncu hareketleri ve oyun modlarıyla daha eğlenceli olarak oynayabilirsiniz!

Özellik Kısıtlamalı 8 yıl önce

BMW M3 Challenge
5BMW M3 Challenge

BMW M3 Challenge, BMW M3 Coupé serisi için yapılmış ücretsiz bir araba yarışı. Arabalarda bulunan V8 motoru ile hızlı bir şekilde yarış yapıyorsunuz. BMW M3 Coupé arabanızı boyayabilir ve 8.300 rpm gücündeki motorun sesini hissedebilirsiniz.

Ücretsiz 8 yıl önce