Filtreler

Oyun > Strateji

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Freeciv
3Freeciv 2.4.2

Civilization II benzeri açık kaynak kodlu bir strateji oyunudur.

Ücretsiz 4 yıl önce

Lux Delux
4Lux Delux 6.2

Lux Delux, evrensel hakimiyet oyunudur. Bu strateji oyununun temeli de basit. Ordunuzu kontrol ederek harita üzerindeki ülkeleri fethetmelisiniz. Bir yerden başlayıp tüm dünyayı kontrolünüz altına alabilirsiniz. Hakimiyet ve kontrol sizin olur.

Özellik Kısıtlamalı 5 yıl önce

Empire XP
4Empire XP 6.0

Empire XP, ağ vasıtasıyla birden fazla oyuncuyla da oynanabilen, ekran kartı gereksinimi bulunmayan, düşük grafikli bir strateji oyunu. Ayrıca oyun içeriğinde dünya haritasını barındırıyor.

Ücretsiz 6 yıl önce

Wormux
4Wormux 11.04.1

Bir zamanların popüler oyunu ve hala daha oldukça fazla hayran kitlesi olan Team17 firmasına ait Worms isimli oyunun başka bir firma tarafından yeni baştan tasarlanarak ücretsiz hale gelmiş versiyonudur.

Ücretsiz 7 yıl önce

Eternal Lands
4Eternal Lands 1.9.1

Eternal Lands, internette bedava çoklu oyunculu oyun oynamak isteyenlere, 3D arayüzlü güzel bir strateji oyunu. RPG'den vazgeçemeyenler için iyi bir seçenek.

Ücretsiz 7 yıl önce

theMafya Online RPG
3theMafya Online RPG Beta-1

Yazı tabanlı (text), Çevrimiçi (online) ve mafya konulu RPG oyun. Diğer oyuncularla kıyasıya mücadele edebileceğiniz bu oyunu oynamak tamamiyle ücretsiz.

Ücretsiz 8 yıl önce

IndustryPlayer
3IndustryPlayer 6.6 Build 660

IndustryPlayer en gerçekçi ve başarılı strateji oyunudur. Siz, evrensel bir işin patronusunuz. Başarınız, yalnızca yönetim becerilerinize bağlı olur. Büyük meydan okuma için hazırlanın.

Özellik Kısıtlamalı 8 yıl önce

Snood
4Snood 3.52

Eskimeyen türden bir yapboz oyunu arıyorsanız bu oyun tam size göre. Bu oyunda Snood adı verilen ufak şekiller mevcut, amacımız snoodları birbirine yakınlaştırmadan hepsini kurtarmak.

Özellik Kısıtlamalı 9 yıl önce

Pocket War
4Pocket War 1.711

Tek başınıza veya multiplayer olarak oynayabileceğiniz bu strateji oyununda, 30 adet savaş birimi yanında kendi yapacağınız scriptlerle de oyuna yeni özellikler katabilirsiniz. Versiyon Yenilikleri + Videolar eklenmiş. + Yapay zeka gelişt

Özellik Kısıtlamalı 10 yıl önce

Starship Unlimited
4Starship Unlimited 3.50

Demoda bir süre kısıtlaması yok, fakat kısıtlı galaksilerde oynayabiliyorsunuz. 150 teknolojiden sadece 20'si aktif. Zevkli bir strateji...

Özellik Kısıtlamalı 10 yıl önce

300 Dwarves
4300 Dwarves

Bir kule savunma oyunudur. Kuleleri güçlendirip, savaşçıları iyi konuma yerleştirerek yeşil cücelerin kaleye girmesini engelleyin.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Ancient Rome 2
4Ancient Rome 2

Antik Roma temalı bir uygarlık geliştirme oyunudur.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Green City
4Green City

Yeşil ve temiz bir şehir inşa etme oyunudur.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Toy Defense
4Toy Defense

Ordunuzu güçlendirip, doğru noktalara konumlandırıp, gelen düşman askerlerini ve tanklarını yok ederek karargahınıza ulaşmalarını engelleyin.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Finders
4Finders

Yol boyunca ipuçlarını kullanarak kahramanı bulmaya çalışırken, cesur işçilerden oluşan ekip eşliğinde destansı bir maceraya hazırlanın.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Azgard Defence
4Azgard Defence

Azgard Defence bir strateji oyunudur. Yaratıkların evleri işgal etmemesi için güçlü kulelerden oluşan bir set oluşturup içeri girmelerini engellemelisiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Castle Vox
4Castle Vox 1.2

Castle Vox çok farklı düzeyde meydan okuma ve imparatorluk düzeyindeki savaşta en güçlünün ayakta kalacağı ve dünya hakimiyeti kuracağı bir strateji oyunudur.

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

Farm Frenzy
4Farm Frenzy 3

Çiftlik oyunları katagorisindeki oyunlardan en güzeli. Bir çiftlikte çiftcilik yaparak gelişim sağlayacağınz çok güzel bir oyun. Ayrıca oyunun oynanması kolay ve sade.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Red Beard
5Red Beard 1.0

Bir strateji geliştirilerek sona varmaya çalıştığımız plartformlu bir oyundur. Oyundaki amaç; tüm plartformları geçip ve tuzak ve canavarlara yakalanmayıp, sarı topa değmektir.

Ücretsiz 8 yıl önce

Pax Galaxia
3Pax Galaxia 1.15.3

Pax Galaxia, bir strateji oyunudur. Öğrenilmesi ve oynanması kolay, ilgi çekici basit ama hoş grafiklerle süslenmiş ve çeşitli haritalarla desteklenmiş bir oyundur.

Özellik Kısıtlamalı 9 yıl önce