Filtreler

Oyun > Simulasyon

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Fish Tycoon
4Fish Tycoon 1.62

Fish Tycoon, bir sanal balık üretme (akvaryumculuk) oyunu. Isola'nın 7 sihirli balığını bulmalısınız. Bunun için balık üretip, yetiştirmeli, ayrıca büyüttüğünüz balıkları satıp kaynak sağlamalısınız.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

FlightGear
5FlightGear 3.0.0

FlightGear açık kaynak kodlu uçuş benzetimidir (simülasyonu). Linux işletim sisteminde çalışmak üzere tasarlanmış olmasına karşın Windows üzerinde de normal donanımlarla dahi kolayca oynanabilir. Oyun içerisinde çeşitli modeller seçmeniz mümkün. Oyu

Ücretsiz 4 yıl önce

Teenage Lawnmower
4Teenage Lawnmower 1.15

17 yaşındaki genç bir kızın öyküsünde rol alarak, annesini geçindirebilmesi için para kazanmasına ve hayatını cehenneme dönüşmeden düzene sokmasına yardımcı olabilir misiniz?

Özellik Kısıtlamalı 6 yıl önce

Midnight Club
4Midnight Club 2

Midnight Club 2 içerisinde farklı şehirler barındıran, heyecan verici otomobillere sahip gece yarışı oyunu.

Özellik Kısıtlamalı 6 yıl önce

Need For Speed Underground
5Need For Speed Underground Demo

EA Games firmasının Need For Speed serisini bilenler bilir. Kasım 2003 tarihinde çıkarılmış olan Need For Speed serisinin 7. oyununda yine adrenaline doyamayacaksınız.

Özellik Kısıtlamalı 6 yıl önce

RollerCoaster Tycoon
4RollerCoaster Tycoon 3.0

Roller Coaster Tycoon, gelişmiş bir lunapark kurma oyunudur. Birbirinden farklı bir çok seneryoya ve oyuncaklara sahip bu oyunda bir çok ayrıntı düşünülmüş. Oynaması oldukça keyifli bir oyundur.

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

WolfQuest
3WolfQuest 2.0.3

Oyunda ormanda bir kurt olarak dolaşıyorsunuz. Diğer bazı hayvanları avlayabiliyorsunuz. Oyunda bir aile bile kurabiliyorsunuz. Oyun geniş bir orman üzerine kurulmuş.

Ücretsiz 8 yıl önce

Midtown Madness 2
5Midtown Madness 2 2.0

Midtown Madness 2 Oyunu; Microsoft Oyun Stüdyoları tarafından, 2000 yılında hazırlanan güzel bir araba gezintisi simülasyonudur. Midtown Madness serisinin birincisinde sadece bir şehir ve birkaç araba varken Midtown Madness 2 serisinde Londra ve S

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

18 Wheels of Steel : Pedal to The Metal
518 Wheels of Steel : Pedal to The Metal Demo

Haydi kamyoncular buraya! Dünyanın en çok tercih edilen kamyon simulasyon oyunu Hard Truck Pedal to The Metal inndir.com'da! Kamyonunuzu seçin ve kendi işinizi yönetmeye başlayın! Amerika, Kanada ve Meksika'nın bir çok şehri arasında kargo taşımacılı

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

Racer Simulation
4Racer Simulation 0.8.5

Racer oyunu simülasyon tarzında olup internetten, yerel ağınız üzerinden çok oyuncu olarak ve pratik yapmak için kendi başınıza oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunudur.

Ücretsiz 8 yıl önce

War Thunder
5War Thunder 1.41.30

Çok oyunculu bir online (çevrimiçi) uçak simülasyonu oyunudur.

Ücretsiz 3 yıl önce

RC Car Simulator
3RC Car Simulator 1.0

Uzaktan kumandalı araba tutkunları için yapılmış bir simülatördür.

Ücretsiz 3 yıl önce

Bug Deliver
0Bug Deliver 1.0

Uğur böceklerini kim sevmez ki ? Hızlı giden trafikte bizim yardımıza ihtiyaçları var. Haydi onlara yardım edelim :)

Ücretsiz 5 yıl önce

Arma 2 Free
5Arma 2 Free

Üstün grafiklere sahip, ücretsiz, çok oyunculu (multiplayer) oynanabilen gerçekçi bir savaş simulasyonudur.

Ücretsiz 6 yıl önce

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2!
518 Wheels of Steel Extreme Trucker 2! 1.0

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2!, kamyon/tır simülasyon oyunudur. Birinci oyunun devamında oyuna Bangladeş ve Kanada/Montana eyaletleri eklenmiş. Çok uzun süredir beklenen yeni sürüm en sonunda çıkarak, kamyon tutkunlarının beklentilerini sonlad

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Virtual Skipper Online
4Virtual Skipper Online 5

Denizcilik bilginiz var fakat teknenizmi yok? O zaman bu oyun size göre. Virtual Skipper 5 Online ile farklı hava koşullarında yelkenlinizi kontrol etmek için çaba harcıyorsunuz. Bu oyun internet üzerinden oynanan bir teknecilik simulasyonudur.

Özellik Kısıtlamalı 9 yıl önce

Kudos
3Kudos 1.23

Kudos, bir yaşam simülasyon oyunudur. Oyunda bir kişi seçip onu yönlendiriyorsunuz. Birinin hayatını kontrol etmek üzere kurulu bir strateji oyunudur. Kontrol ettiğiniz kişinin nerede çalıştığını ve davranışlarını düzenleyebilirsiniz.

Özellik Kısıtlamalı 9 yıl önce

Euro Truck Simulator
5Euro Truck Simulator 1.0

Yıllardır bilinen Hard Truck serisinin yeni bir oyunu daha. Euro Truck Simulator. Oyunda Birçok harita çeşidiyle birlikte 8 adet dil desteğide mevcuttur. Serinin diğer oyunlarını oynayanlar için vazgeçilmez bir tutku.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Ricochet Infinity
5Ricochet Infinity

Reflexive Entertainment'in Ricochet serisinin oyunlarından sadece birisi olmakla beraber heralde en çok sevilen versiyonu. Bunu kendisi adına açılan siteden de anlayabiliyoruz.

Kullanım Kısıtlamalı 10 yıl önce

Flight Simulator X
5Flight Simulator X Demo

Microsoft'un ürettiği dünyanın en iyi uçuş simülasyonlarından birinin demo sürümü. Oyunda iki farklı havaalanı, üç farklı uçak ve iki farklı görev var. Görevlerden birinde Bombardier CRJ700 model uçağı St. Maarten havaalanına indirmeye çalışıyorsunuz

Özellik Kısıtlamalı 10 yıl önce