Filtreler

Oyun > Aksiyon

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

WarRock
5WarRock 2014.12.29

WarRock, Knight Online oyununun üreticileri tarafından hazırlanmış, internet üzerinden oynanan eş zamanlı (online), çok oyunculu ve oynaması bedava olan güzel ve zevkli bir oyun.

Ücretsiz 3 yıl önce

Warsow
5Warsow 1.5

FPS (First Person Shooter) yani birincil kişinin gözünden oynanan oyunlardan hoşlanıyorsanız kaçırmamanız gereken popülaritesi hayli yüksek olan bir oyun daha.

Ücretsiz 4 yıl önce

Gunbound World Champion
5Gunbound World Champion 11.02

Sizi Gunbound evreninin, 8 uydulu Lond gezegenine davet ediyoruz. Gunbound'un anlamı, eşsiz araçlarla ve onların sürücüleri ile yapılan sonsuz savaş demektir.

Ücretsiz 4 yıl önce

Alien Arena 2008
5Alien Arena 2008 7.51

Alien Arena, FPS türü oyunlardan hoşlananlar için (Doom, Quake, Half Life ve Unreal Tournament gibi) tasarlanmış ileri teknoloji silahlarla donatılmış, uzay temalı, tamamiyle ücretsiz olarak hazırlanmış ve bir sürü hayranı olan müthiş bir 3D oyun.

Ücretsiz 7 yıl önce

Mount&Blade: Warband
5Mount&Blade: Warband 1.132

Mount&Blade: Warband, aksiyon ve RPG karışımı olarak nitelendirebileceğimiz türe sahip Türk yapımı bir oyundur. Dizayn ve programlama Armağan Yavuz, çizim ise İpek Altan Yavuz tarafından yapılan Mount&Blade, gelecek vaad ediyor.

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

HoverRace
3HoverRace 1.23.1

İnternet üzerinden, çoklu kullanıcı ile oynanabilen 2D arayüzlü bu oyunda dokuz kişiye karşı yarışıyorsunuz ve amacınız craft'ınızı bitiş çizgisine ilk olarak götürmek. Tabii bunun için atlama, kayma, çarpma gibi özellikleri iyi kullanabilmeniz gerek

Ücretsiz 8 yıl önce

Mage Bros.
4Mage Bros. 1.04

Mage Bros. üç boyutlu bir aksiyon-macera oyunudur. Oyunda sahip olduğunuz sihirleri kullanarak düşmanlarınızdan kurtuluyorsunuz. Oyunda ilerlemek için amacınız bölümdeki tüm meşaleleri yakmak. Tüm meşaleleri yaktığınızda büyük kapıyı açabilecek ve bü

Özellik Kısıtlamalı 8 yıl önce

Warblade
5Warblade 1.33

Warblade oyununun yeni versiyonu ve daha eğlencelisi. Oyunu beğenip de almak isterseniz sitesinden satın alabilirsiniz. Oyunda bulunan bölüm sayısı 25 ama orjinal oyunda 100 bölüm var. Tüm Windows sürümlerinde çalışıyor ama yüksek ram ve ekran kar

Özellik Kısıtlamalı 9 yıl önce

Brothers In Arms: Road To Hill 30
5Brothers In Arms: Road To Hill 30 Demo

FPS yani 'Birincil Kişiden İzlenen ve Ateşlenen' türden bir oyun olan Brothers In Arms: Road To Hill 30, diğer FPS oyunlardan biraz farklı olarak çavuş rütbenizi kullanmanızı sağlıyor. Evet, oyunda Çavuş Baker isimli askeri canlandırıyoruz.

Özellik Kısıtlamalı 9 yıl önce

Atomic Cannon
4Atomic Cannon 3.0

Dünya üzerinde egemenliğinizi kurmak için havan ve tanklara öncülük edip rakiplerinizi yenmelisiniz. 25 farklı değiştirilebilir haritada, 85 farklı silahla savaşacaksınız. Havan mermilerini dağların üzerinden aşırıp düşmanlarınızı yok etmelisiniz. Oy

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Star Defender 4
4Star Defender 4

İnsan ırkını yok etmek isteyen ve daha güçlü hale gelen böceklere karşı yeni silahlarla karşı koyma görevine var mısın?

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Star Defender 3
4Star Defender 3

Dünyayı kurtaran adam olmaya hazırlan. Bu göreve seçilmiş bir pilot olarak dünyayı böceklerden kurtarmalısın. Görev hazır. Seni bekliyor.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Point Blank
5Point Blank

Üstün grafik motoru, zengin oyun seçenekleri, hiç bitmeyen aksiyonu ve yüzde yüz Türkçe içeriği ile dikkat çeken ücretsiz bir online FPS oyunu.

Ücretsiz 6 yıl önce

Half Life: Sven Co-Op
5Half Life: Sven Co-Op 4.5

Oyun dünyasına tam anlamıyla üçüncü boyutun gerçek yüzünü gösteren, dünyaca ünlü Half Life oyununun üzerine yükleyebileceğiniz bu yeni modunu oldukça beğeneceksiniz. Half Life'ın bu modu diğerlerine oranla oldukça farklı.

Ücretsiz 7 yıl önce

3 Foot Ninja II
33 Foot Ninja II

3 Foot Ninja basit grafiklerle yaratılmış eski atari oyunlarını andıran ninja oyunu. Kullanımı kolay güzel zaman geçirebileceğiniz ufak boyutlu bir aksiyon oyunu.

Ücretsiz 8 yıl önce

AttacCar
4AttacCar 1.031

Dört harita dört araç, her aracın kendine özgü bir silahı var. Karşınızda isterseniz bilgisayar, isterseniz LAN bağlantısı sayesinde arkadaşınız bulunuyor. Mermi sınırlı. Mermi toplayabilirsiniz.

Ücretsiz 8 yıl önce

Quake 4
5Quake 4

Efsane geri döndü... Uzun bir bekleyişten sonra nihayet Quake 4'ün single player demosu çıktı. Serinin 4. sürümü oldukça başarılı bir oyun. Lafı fazla uzatmadan hemen oyunun konusuna geçelim. Oyunda iki ırk mevcut, güçlü insanlar ve Strogg adında ca

Özellik Kısıtlamalı 8 yıl önce

Aliens vs. Predator 2
4Aliens vs. Predator 2 Demo

2004 yılında filmi de çekilen Aliens vs. Predator’ün ikinci sürümünün demosu oldukça başarılı sayılır. Lafı fazla uzatmadan geçelim oyunun konusuna. İnsanlar Alien'ın yumurtalarının bulunduğu LV-1201 kodlu gezegende bir araştırma üssü kuruyorlar.

Özellik Kısıtlamalı 9 yıl önce

Call of Duty Dawnville Demo
4Call of Duty Dawnville Demo 1.0

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler Call of Duty serisinin ilki Call of Duty oyunu Dawnville Demo isimli tanıtım versiyonu ile karşınızda.

Özellik Kısıtlamalı 9 yıl önce

Call of Duty United Offensive
4Call of Duty United Offensive Demo

Ülkemizde oldukça popüler Call of Duty serisinin ilk oyunu Call of Duty için çıkarılan genişletme paketi olan United Offensive oyunu tanıtım versiyonu ile karşınızda.

Özellik Kısıtlamalı 9 yıl önce