Filtreler

Ses - Video > Ses/Görüntü Oynatıcılar

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Spotify
5Spotify 0.9.8.296

İnternetten yasal olarak müzik dinleyebileceğiniz bir uygulama.

Ücretsiz 4 gün önce

Zoom Player Free
5Zoom Player Free 9.0

Zoom Player Free, ücretsiz ve Türkçe dil desteği sunan bir ses-video yürütme yazılımıdır.

Ücretsiz 9 gün önce

Zoom Player Max
5Zoom Player Max 9.0

Multimedya oynatıcılarının en profesyonellerinden olan Zoom Player ile tüm video biçimlerinizi ve DVD'lerinizi tek bir arabirim üzerinden izleyebilirsiniz.

Ücretsiz 9 gün önce

Zoom Player  Pro
5Zoom Player Pro 9.0

Multimedya oynatıcılarının en profesyonellerinden olan Zoom Player ile tüm video biçimlerinizi ve DVD'lerinizi tek bir arabirim üzerinden izleyebilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 9 gün önce

KMPlayer
5KMPlayer 3.8.0.122

Xmms, MPlayer ve Xine rakibi, içinde tüm çözücüleri barındıran, ücretsiz ve mükemmel bir oynatıcıdır.

Ücretsiz 12 gün önce

DJ Jukebox
4DJ Jukebox 16.0

DJ Jukebox, piyasada bulunan bir çok jukebox gibi ancak onu diğerlerinden ayıran özellikleri de var. Arşivinizde bulunan ve hiç çalınmasını istemediğiniz bir parçanın hiç çalınmaması için ayar yapabiliyor ya da çalınmak üzere rastgele listel

Kullanım Kısıtlamalı 17 gün önce

SMPlayer
5SMPlayer 0.8.6

Windows Media Player'dan sıkıldıysanız ya da çoğu dosya türünü açamıyorsanız SMPlayer çok sayıda dosya türünü açmak için kullanılabilecek ve ücretsiz bir oynatıcıdır.

Ücretsiz 19 gün önce

GOM Player
5GOM Player 2.2.57.5189

GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Tümüyle ücretsiz sunulmakta olan yazılımla çözücüleri ayrı ayrı yüklemeye gereksinim duymazsınız.

Ücretsiz 19 gün önce

AIMP
5AIMP 3.55.1345

Winamp'ın yerini doldurabilecek sağlam bir müzik oynatıcı olan AIMP, ufak boyutuyla hem sistemi yormuyor, hem de bilgisayar başında size sorunsuz, rahat bir ortam vaad ediyor.

Ücretsiz 23 gün önce

VSO Media Player
4VSO Media Player 1.4.1.479

Ses ve video dosyalarını oynatabilen, harici codec (çözücü) ihtiyacı olmayan bir ortam yürütücüdür.

Ücretsiz 25 gün önce

ROX Player
4ROX Player 1.431

Tüm popüler video dosya biçimlerini destekleyen basit arayüzlü bir ortam yürütücüdür.

Ücretsiz 6 ay önce

AR DreamBOX TV Live
0AR DreamBOX TV Live 1.1.10

DreamBOX Uydu alıcıları için Dreambox uydu alıcınızı network LAN üzerinden kumanda edebilir Canlı izleyebilirsiniz. Kanalı değiştirmek için kanal listesine tıklayınız, Seçili kanalı izlemek için seçtiğiniz kanala çift tıklayınız. Bilgisayarınızdan ka

Ücretsiz 1 yıl önce

Tomahawk Player
5Tomahawk Player 0.6.1

Tomahawk Player, ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Günümüzde sosyal paylaşım sitelerinin hayatımızın bir parçası olduğu düşünülerek yazılım üreticileri tarafından özel olarak geliştirilmiştir.

Ücretsiz 1 yıl önce

WinX DVD Player
4WinX DVD Player 3.1.3.0

WinX DVD Player, kapsamlı ve tüm DVD bölgeler için kullanılabilecek bir DVD oynatıcıdır. Program kopya korumalı DVD'leri, ticari DVD'leri, ev yapımı DVD'leri 1-6'ya kadar olan DVD bölge kodlarını kolay ve sorunsuz bir şekilde oynatabilir. Artık bölge

Kullanım Kısıtlamalı 2 yıl önce

Sound Vibe
5Sound Vibe 0.1.0.340

Sound Vibe ücretsiz ve popüler pek çok ses dosya türünü destekleyen bir ses oynatıcısıdır. Sound Vibe ile çalma listeleri oluşturabilir, şarkı bilgilerini görüntüleyebilir, listeler arasında arama yapabilirsiniz.

Ücretsiz 2 yıl önce

Banshee
5Banshee 2.0.0

Banshee gelişmiş özellikleri olan ve ücretsiz olarak dağıtılan müzik kütüphanesi oluşturma ve müzik oynatma yazılımıdır. Program sabit diskinizi tarayarak mevcut müzik dosyalarını bulup, kategoriler halinde listeleyebilir, taşınabilir aygıtlara

Ücretsiz 2 yıl önce

Able Video Snapshot
4Able Video Snapshot 1.6

Able Video Snapshot, videolardan ekran görüntüsü yakalama programı. Program filminiz ve video klipler içerisinden direk olarak enstantane resimler alır. Bir videodan almış olduğunuz resimleri her yerde kullanabilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

ALShow
4ALShow 1.91

ALShow dahili çözücü (codec) ile birlikte gelen, popüler medya dosya türlerini oynatabilen, altyazı desteği bulunan ücretsiz bir medya oynatıcısıdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

Evil Player Portable
4Evil Player Portable 1.31

Evil Player basit bir müzik çalıcıdır. Görünüme önem vermeyenler için sade bir şekilde yapılmış. Ufak boyutlu ve kullanımı son derece kolaydır. Program taşınabilir (portable) sürümdür ve kurulum gerektirmeden kullanım imkanı sunar.

Ücretsiz 3 yıl önce

Fusion Media Player Portable
4Fusion Media Player Portable 1.7.2

Fusion Media Player ücretsiz, küçük boyutlu ve sistem kaynaklarını çok az kullanan başarılı bir medya oynatıcısıdır. Program taşınabilir (portable) sürümdür ve kurulum gerektirmeden kullanım imkanı sunar.

Ücretsiz 3 yıl önce