Filtreler

Güvenlik > Çeşitli

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Deskman
5Deskman 15.1.2

Bilgisayarınızın masaüstünü veya bazı özellikleri kilitlemek amacıyla kullanabileceğiniz bir güvenlik uygulamasıdır.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

RogueKiller
5RogueKiller 10.1.2

RogueKiller, bilgisayarınıza bulaşan kötü niyetli yazılımları kaldırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

PhrozenSoft VirusTotal Uploader
5PhrozenSoft VirusTotal Uploader 3.1

PhrozenSoft VirusTotal Uploader, virustotal.com adresi üzerinden elinizdeki dosyaların güvenlik taramasından geçirebileceğiniz bir yazılımdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

USB Disk Security
3USB Disk Security 6.4.0.240

USB Disk Security, taşınabilir medya yoluyla saldıran zararlı programlara karşı 100% koruma sağlar. USB sürücüsü, flash bellek, hafıza kartı, ipod ve benzerlerini desteklemektedir.

Ücretsiz 3 yıl önce

SpyBHORemover
5SpyBHORemover 5.5

Kısaca BHO (Browser Helper Objects) olarak adlandırılan, yani tarayıcılara yüklenen istenmeyen eklentileri tespit etmeye ve temizlemeye yarayan bir yazılımdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

iSpy
5iSpy 6.3.0

iSpy, ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır. Yazılım sahip olduğunuz web kameranızı ve mikrofonunuzu kullanarak bunları bir güvenlik aracına dönüştürmektedir.

Ücretsiz 3 yıl önce

Security Monitor Pro
4Security Monitor Pro 5.31

Security Monitor Pro, profesyonel çoklu IP kamera ile video gözetleme yazılımıdır. Program geniş alanlarda birden fazla kamera kullanarak bunları tek bir bilgisayardan kontrol edecek şekilde tasarlanmış gözetleme ve güvenlik sisteminden oluşur.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

Kaspersky TDSSKiller
4Kaspersky TDSSKiller 3.0.0.42

Kaspersky TDSSKiller bir "rootkit" algılama ve temizleme yazılımıdır. "Rootkit"ler özellikle bilgisayar korsanları tarafından kullanılmakta olan zararlı araçlardır.

Ücretsiz 3 yıl önce

SpamBully
4SpamBully 4.4.0.24

Outlook ve IMAP destekli webmail hesapları (GMail gibi) için bir spam posta önleyicidir.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

CurrPorts
4CurrPorts 2.12

Program bilgisayarda o an çalışan tüm programların kullandığı portu, bağlı bulunduğu yerel veya uzaktan ip adresini ve bunun gibi birçok bilgiyi kullanıcıya sunmanın yanısıra portların açılıp kapanması konusunda kullanıcıya çok büyük bir fayda sağlıy

Ücretsiz 3 yıl önce

Zer0 ( Portable )
3Zer0 ( Portable ) 0.6.0.6

Zer0, güvenli dosya silme programıdır. Basit yapısı, kullanıcı dostu arayüz ile hızlı ve kolay bir şekilde önemli dosyalarınızı bir daha geri getirilemeyecek şekilde ortadan kaldırabilir.

Ücretsiz 3 yıl önce

Chris-PC Lock
4Chris-PC Lock 3.30

Masaüstünüzü tek bir tıklama ile kilitlemenizi sağlayan bir yazılımdır.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

SpyShelter Security Test Tool
3SpyShelter Security Test Tool 1.1

Bilgisayarınızda yüklü olan casusluk önleme yazılımlarını (keylogger vs.) test eden bir uygulamadır.

Ücretsiz 4 yıl önce

İnternet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü
0İnternet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü 1.0

Bilgisayarınızdaki tarayıcıda açılış sayfası, giriş sayfası ya da başlangıç sayfası değişmiyor diyenlerdenseniz kesin çözümünü bu yazılımda bulacaksınız.

Ücretsiz 4 yıl önce

Zer0
3Zer0 0.6.0.6

Zer0, güvenli dosya silme programıdır. Basit yapısı, kullanıcı dostu arayüz ile hızlı ve kolay bir şekilde önemli dosyalarınızı bir daha geri getirilemeyecek şekilde ortadan kaldırabilir. Program dosy

Adware 4 yıl önce

Eyeline
3Eyeline 1.11

Eyeline, video gözetim yazılımıdır. Birçok web kamerası güvenlik sistemi olarak kullanılabilir. Aynı anda 100'ün üzerinde kameradan izleme yapılabilir. İş için özel olarak tasarlanmış progamla ofis, bina veya mağaza içi görünüşü kamera ile izlenebili

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

Super Winspy
4Super Winspy 3.6

Bilgisayarınızda önceden neler yapılmış, hangi sitelere girilmiş, hangi dökümanlar kullanılmış, neler açılmış ve bilgisayarınıza neler kaydedilmiş bunların hepsini kolayca ve tüm ayrıntılarıyla öğrenebileceksiniz.

Ücretsiz 7 yıl önce

Portable NoVirusThanks Malware Remover Tool
4Portable NoVirusThanks Malware Remover Tool 1.0.0

Portable NoVirusThanks Malware Remover Tool, bir kötü niyetli yazılımları temizleme aracıdır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan yazılım özel olarak truva atlarına, kötü niyetli araçlara, casus yazılımlara ve internet solucanlarına karşı koruma sağlamak

Ücretsiz 7 yıl önce

Emsisoft Anti-Dialer
4Emsisoft Anti-Dialer 3.5.0.5

Emsisoft Anti-Dialer, ücretsiz olarak sunulan bir dialer engelleme yazılımıdır. Dialer sizin izniniz ve bilginiz olmadan sisteminize sızan numara çeviricilere verilen addır. Günümüzde yaygınlığı azalmış olsa da zaman zaman internet kullanıcılarının b

Ücretsiz 7 yıl önce

OGZSOFT Otomatik Oturum Açma - Auto Start
5OGZSOFT Otomatik Oturum Açma - Auto Start 1.0

Şifreli bir bilgisayarınız var ve belirli bir saat sonra kapanıp tekrar açılması gerekiyor. Tekrar açıldığında size her seferinde şifre soracak. Nasıl bilgisayar kendi kendine kapanıyorsa kendi kendinede şifreyi girmesi lazım diyormusunuz?

Ücretsiz 8 yıl önce