Filtreler

Güvenlik > Güvenlik Duvarı

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

TinyWall
5TinyWall 2.1.6

TinyWall, ücretsiz bir güvenlik duvarıdır. Yazılımla Windows işletim sistemlerinde kurulu olan güvenli duvarlarının ayarlamalarını en ince ayrıntısına kadar yapabilirsiniz.

Ücretsiz 3 yıl önce

ZoneAlarm
5ZoneAlarm 13.3.209

ZoneAlarm, dünyanın en popüler güvenlik duvarı (firewall) yazılımıdır. ZoneAlarm, internette güvenliğinizden sorumludur.

Ücretsiz 3 yıl önce

Comodo Firewall
5Comodo Firewall 7.0.55655.4142

Sağladığı güvenlik sertifikaları ile tanınan Comodo'nun ürettiği, bir çok incelemede iyi sonuçlar ve ödüller almış, ücretsiz bir güvenlik duvarı (firewall)yazılımıdır.

Ücretsiz 4 yıl önce

Agnitum OutPost Firewall Pro
5Agnitum OutPost Firewall Pro 8.1.1

Agnitum OutPost Firewall Pro, bilgisayarınızı internetteki zararlı saldırılardan koruyan kapsamlı ve ücretli bir güvenlik duvarı yazılımıdır. Windows XP'nin varsayılan güvenlik duvarıyla yetinemiyorsanız bu yazılımı deneyin.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Online Armor Free Firewall
4Online Armor Free Firewall 7.0.0.1866

Online Armor Free Firewall, kişisel bir güvenlik duvarı yazılımıdır. Yazılım bilgisayarınız üzerindeki tüm giriş çıkışları izleyerek zararlı atakları engellemektedir.

Ücretsiz 4 yıl önce

ZoneAlarm Pro
5ZoneAlarm Pro 11.0.780

ZoneAlarm Pro, dünyanın en popüler güvenlik duvarı (firewall) yazılımıdır. ZoneAlarm, internette güvenliğinizden sorumludur.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Jetico Personal Firewall
3Jetico Personal Firewall 2.1.0.12.2466

Jetico Personal Firewall, bilgisayarınızı internetten gelen korsan girişimlere ve saldırılara karşı korur. Güvenlik duvarı oluşturur ve sisteminize zarar gelmemesini sağlar.

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

Online Armor Premium Firewall
4Online Armor Premium Firewall 5.5.0.1616

Online Armor Premium Firewall, kişisel bir güvenlik duvarı yazılımıdır. Yazılım bilgisayarınız üzerindeki tüm giriş çıkışları izleyerek zararlı atakları engellemektedir.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

PC Tools Firewall Plus
4PC Tools Firewall Plus 7.0.0.123

PC Tools Firewall Plus, bilgisayarınıza internet veya ağ yoluyla üçüncü şahısların erişimini engelleyerek bilgisayarınızı koruyan güçlü bir kişisel güvenlik duvarıdır.

Ücretsiz 7 yıl önce

Lavasoft Personal Firewall
4Lavasoft Personal Firewall 3.0.2293

En iyi anticasus yazlımlarından birini hazırlayan Lavasoft, Lavasoft Personal Firewall ile bilgisayarınızı korsanlara, solucanlara ve trojanlara karşı yüksek güvenli hale getirir. Lavasoft Personal Firewall küçük ve orta ölçekli işletmelerle ev kulla

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Firewall App Blocker
3Firewall App Blocker 1.4

Bir uygulamanın internet erişimini pratik bir şekilde engellemek için kullanılabilecek bir programdır.

Ücretsiz 3 yıl önce

AVS Firewall
3AVS Firewall 2.1.2.241

AVS Firewall, bilgisayara girmeye ya da bilgisayardan çıkmaya çalışan programları düzenleyen ve sakıncalı gözükenleri engelleyen bir güvenlik duvarı programıdır.

Ücretsiz 7 yıl önce

Ashampoo FireWall Free
5Ashampoo FireWall Free 1.20

Ashampoo FireWall gelişmiş özelliklere sahip bir güvenlik duvarı yazılımıdır. Ashampoo firmasının "Ashampoo AntiSpyWare" yazılımından sonra sunmuş olduğu ikinci güvenlik yazılımı olan Ashampoo FireWall sisteme yapılan tüm giriş çıkışları denetleyerek

Ücretsiz 8 yıl önce

Innovative Firewall Manager
3Innovative Firewall Manager 2.0

Innovative Firewall Manager küçük bir güvenlik duvarı (firewall) programıdır. Windows XP'nin güvenlik duvarı programını kolay ve basit bir şekilde yönetebilir.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Norton Personal Firewall
5Norton Personal Firewall 2005

Norton Personal Firewall(Norton Kişisel Güvenlik Duvarı), gelişmiş güvenlik duvarı teknolojisi ile uygulamaları sürekli denetler. Ayrıca güvenli olmayan web sitelerine karşı sizin bilgilerinizi korur.

Kullanım Kısıtlamalı 11 yıl önce

CoolEagle Personal Firewall
4CoolEagle Personal Firewall 2.03.00

CoolEagle sizi bilgisayar korsanlarından korumak için geliştirilmiş bir güvenlik yazılımıdır. Firewall adını verdiğimiz, sizi internet üzerinden gelebilecek kişisel saldırılardan koruyan bu yazılım birçok özelliğe sahiptir. CoolEagle Personal Firewal

Kullanım Kısıtlamalı 12 yıl önce

Tiny Personal Firewall 2005
4Tiny Personal Firewall 2005 6.5.92

Tiny Personal Firewall akıllı, gelişmiş ve kullanımı oldukça kolay bir güvenlik duvarı yazılımıdır. Program tüm hacker girişimlerini kullanıcıya bildirip tüm saldırıları da önleyebilir.

Kullanım Kısıtlamalı 13 yıl önce

SoftPerfect Personal Firewall
4SoftPerfect Personal Firewall 1.4

SoftPerfect Personal Firewall bilgisayarınıza internetten veya yerel ağınızdan gelecek tehlikelere karşı mükemmel bir şekilde koruyor. Program spf, paket filtreleme için kullanıcı tarafından belirlenmiş kurallar ve özelleştirilir güvenlik seçenekleri

Ücretsiz 13 yıl önce

Look 'n' Stop Personal Firewall
5Look 'n' Stop Personal Firewall 2.05

Firewall güvenlik testleri (Firewall leak tester) sitesi tarafından yapılan testler sonucunda en iyi seçilen firewall (Güvenlik Duvarı) yazılımıdır. Kullanımı diğer firewall'lar ile hemen hemen aynı. Bu firewall'ın tek kötü yanı ücretli olması. Bu fi

Kullanım Kısıtlamalı 13 yıl önce

Private Personal Firewall
4Private Personal Firewall 3.0

Private Personel Firewall ile bilgisayarınıza intenetten dışarıdan gelebilecek korsan saldırılara karşı koruyabilirsiniz. Güvenlik seviyenizi yüksek,orta,düşük olarak veya kendiniz belirlediğiniz bir seviyeye göre ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca program

Kullanım Kısıtlamalı 13 yıl önce