Filtreler

Mac > İş - Ofis

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Alarm Clock Pro (Macintosh)
5Alarm Clock Pro (Macintosh) 9.6

Alarm Clock Pro, gelişmiş bir alarm programıdır. Yapılacaklar listesi hazırlayabilir, gün içerisindeki işlerinizi hatırlatması için ona güvenebilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

Easy Translator (Macintosh)
4Easy Translator (Macintosh) 6.3.5

Easy Translator, internet bağlantısı gerektiren ve bir dilden başka bir dile çeviri yapabilen bir programdır.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

iota-calc (Macintosh)
4iota-calc (Macintosh) 1.8.6

Gelişmiş bir hesap makinesidir. Klasik hesap makinesindan sıkılanlar için alternatif olabilecek bir program. Temel matematik işlevleri yapmanın yanında ayrıca dönüştürme özelliğiyle uzunluk, sıcaklık, alan gibi birimleri birbirine dönüştürür.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

Quiz Press (Macintosh)
4Quiz Press (Macintosh) 2.5.9

Özellikle öğretmenler için faydalı olabilecek Quiz Press, öğrenciler için bilgisayarda sorular hazırlayıp (soru-cevap, boşluk doldurma, çok seçenekli gibi) test yapabileceğiniz bir yazılımdır.

Özellik Kısıtlamalı 6 yıl önce

Open Office (Mac)
5Open Office (Mac) 3.3.0

Açık kaynak kodlu ilk ücretsiz ofis programı olma unvanına sahip OpenOffice, Linux ve Windows’tan sonra şimdi de Macintosh işletim sistemine verdiği destek ile karşımızda.

Ücretsiz 7 yıl önce

iCash (Mac)
3iCash (Mac) 6.6.2

iCash kişisel finans yönetim yazılımıdır. Gelir, gider, borç, kredi, banka ve diğer parasal durumlarınızı girebilirsiniz. Hesapları oluşturabilir ve onlar arasında para hareketlerini düzenleyebilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Business Card Composer
4Business Card Composer 5.0.3

Business Card Composer kendi kendinize kartvizit tasarlayıp çıkış almanızı çok kolay hale getiren bir programdır. Kartlarınızda istediğiniz resmi istediğiniz şekilde kullanmanıza olanak sağlayan programın içerisinde 23.000 clipart imajı, 500 hazır ya

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

Swift Publisher
5Swift Publisher 2.3.2

Swift Publisher, Macintosh bilgisayarlar için tasarlanmış mükemmel bir sayfa dizayn aracıdır. Broşür, gazete, dergi, el ilanı gibi basılı materyalleri kolayca hazırlayabilir, basabilir ve renklendirebilirsiniz.

Özellik Kısıtlamalı 8 yıl önce

ThinkFree Office (Macintosh)
5ThinkFree Office (Macintosh) 3.5.1088.34

Thinkfree Office, kullanıcıların her türlü mesleki, eğitimsel ve kişisel belgelerle dosyaları sorunsuz bir şekilde oluşturmasına, birlikte etkileşime girmesine ve düzenlemesine olanak tanıyan sözcük işlemci, elektronik tablo ve sunum uygulamalarını

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Transaction (Macintosh)
3Transaction (Macintosh) 1.6

Transaction, tam özellikli çevrimiçi (internetten yapılacak satışlar) satışları kontrol etmek için yardımcı olan; rapor araçları ve veri analiziyle birlikte gelen çok yönlü bir programdır.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Weather Display (Macintosh)
3Weather Display (Macintosh) 10.37S

Weather Display, meteoroloji istasyonlarından aldığı bilgileri sunan bir hava durumu tahmin yazılımıdır. Dünyadaki büyük hava istasyonlarından hava durumuyla ilgili bilgileri alarak,

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Scrivener
4Scrivener 2.0.5 (9496)

Scrivener, Macintosh bilgisayarlarda kullanılmak üzere yazarlar için tasarlanmış bir program. Öğrenci, gazeteci, yazar, çevirmen, akademisyen gbi çok çeşitli dallarda kullanıcılara hitap eder.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

MyFourWalls
3MyFourWalls 1.0 beta 8

MyFourWalls Macintosh işletim sistemi için kullanılacak bir mimari çizim (ev planı oluşturma) programıdır. Program sayesinde eviniz içinde yapmak istediğiniz değişiklikleri program içinden sanal bir şekilde gerçekleştirip 2 veya 3 boyutlu olarak görü

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

SharedPlan (Macintosh)
3SharedPlan (Macintosh) 6.2.1

SharedPlan bir proje planlaması oluşturma programıdır. Yapılan bir proje için ayrıntılı plan hazırlayıp, hem o an hem de daha sonraki zaman içinde proje ekibinin daha kolay çalışması; muhtemel enerji, sermaye planlaması katılarak daha geniş çaplı ve

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

iFinance
3iFinance 3.2.4

iFinance Macintosh işletim sistemi için tasarlanmış bir finans yönetim programıdır. Program sayesinde tüm gelir ve giderlerinizi kategoriler halinde sıralayarak daha kolay takibini yapabilir (Kira, sigorta, senetler gibi) ve bu sayede para akışını ta

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

moneyGuru (Macintosh)
3moneyGuru (Macintosh) 1.6.8

moneyGuru bir kişisel finans yönetim uygulamasıdır. Program sayesinde kişisel finans bilgilerinizi girebilirsiniz. Program çift giriş muhasebe sistemindedir. Burada her hesap gelir ve giderlere dayanır.

GNU/GPL (100 iþlem) 8 yıl önce

EarMaster Essential (Macintosh)
5EarMaster Essential (Macintosh) 5.0

Kulak çalışması, müzikal kaliteyi, kendine güveni ve müziği sevmeyi geliştirir. Müzik, şarkı, nota, doğaçlama, besteleme, uyarlama yapmak müzikal kulak gelişimine yardımcı olabilir.

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

EarMaster Pro (Macintosh)
5EarMaster Pro (Macintosh) 5.0

Kulak çalışması, müzikal kaliteyi, kendine güveni ve müziği sevmeyi geliştirir. Müzik, şarkı, nota, doğaçlama, besteleme, uyarlama yapmak müzikal kulak gelişimine yardımcı olabilir. EarMaster ile sesleri, ritimleri tanıyabilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Barcode Generator (Macintosh)
3Barcode Generator (Macintosh) 1.0.2.0

Barcode Generator bir barkod oluşturma programıdır. Program en fazla kullanılan barkod türlerini destekler. İstenilen barkod türüne göre farklı çalışmalar yapılabilir.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Ten Thumbs Typing Tutor (Mac)
4Ten Thumbs Typing Tutor (Mac) 4.7

Kullanışlı bir arayüz üzerinden adım adım on parmak klavye kullanımını öğreten kolay ve eğlenceli bir program. Program sayesinde tuşlara bakmadan çabukça öğrenebilirsiniz. Qwerty'nin yanı sıra Dvorak klavye için de dersler bulunuyor.

Kullanım Kısıtlamalı 10 yıl önce