Filtreler

Mac > Oyunlar

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Mahjong Epic (Macintosh)
3Mahjong Epic (Macintosh) 2

Mahjong Epic bir Çin bulmacasıdır. Burada yapmanız gereken birbiriyle eşleşen taşları bulup oyundan kaldırmaktır.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Crossword Forge (Macintosh)
5Crossword Forge (Macintosh) 7.3

Web siteleri ya da başka ortamlarda kullanılmak üzere bulmaca oluşturmaya yarayan bir program. Crossword Forge ile web sayfaları için etkileşimli bulmacalar hazırlayabilirsiniz.

Özellik Kısıtlamalı 4 yıl önce

MahJong Suite 2012 (Macintosh)
4MahJong Suite 2012 (Macintosh) 1.2

MahJong Suite, kartlar yerine taşlarla oynanan, Uzak Doğudan tüm dünyaya yayılan çok popüler bir oyundur. Burada yapmanız gereken birbiriyle eşleşen taşları bulup oyundan kaldırmaktır.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Tux Racer (Macintosh)
4Tux Racer (Macintosh) 0.61

Tux Racer, eğlenceli ve keyifli vakit geçirebileceğiniz, Hugo benzeri ilerlemeli bir oyundur.

Ücretsiz 6 yıl önce

Theseus and the Minotaur (Macintosh)
3Theseus and the Minotaur (Macintosh) 1.31

Theseus and the Minotaur bir labirent oyunudur. 87 farklı labirent oyunu ile Theseus'a yardım edip tehlikeli labirent içinden Minotaur (boğa canavar)'dan kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Maxi Dice (Macintosh)
3Maxi Dice (Macintosh) 1.27

Maxi Dice, resimden de anlaşıldığı üzere bir zar oyunudur. Yatzy ve Maxi olmak üzere iki bölüm vardır. Maxi Yatzy geleneksel zar oyunun genişletilmiş sürümüdür.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Jewel Twist (Macintosh)
3Jewel Twist (Macintosh) 1.23

Üç ya da daha fazla bitişik karo taşın kaldırılmasıyla puan kazanmayı hedefleyen bir oyun. Hem Winwdows hem de Macintosh işletim sistemlerinde çalışır. Hoş arkaplan rengi ve müzik eşliğinde rahat rahat basitten zora doğru taş yok etme oynu oynayabili

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Wormux (Mac OS X)
4Wormux (Mac OS X) 0.9.2

Bir zamanların popüler oyunu ve hala daha oldukça fazla hayran kitlesi olan Team17 firmasına ait Worms isimli oyunun başka bir firma tarafından yeni baştan tasarlanarak ücretsiz hale gelmiş versiyonudur.

Ücretsiz 8 yıl önce

WolfQuest
5WolfQuest 2.0.3

Oyunda ormanda bir kurt olarak dolaşıyorsunuz. Diğer bazı hayvanları avlayabiliyorsunuz. Oyun geniş bir orman üzerine kurulmuş. Oyunda kahramanımız vahşi doğada yaşayan bir kurt.

Ücretsiz 8 yıl önce

Jungle Heart (Macintosh)
3Jungle Heart (Macintosh) 1.8.1

Geniş bir yerin ortasında bulunan Afrika kıtasında, esrarengiz küçük bir muz ülkesi kayıp. Bu ülkede altın ve elmas yok. Fakat sadece perili orman vardı. Jungle Heart'in gökyüzünde en aydınlık yıldızlar her gece ağaçları parlatıyordu.

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

Jigsaw World (Macintosh)
4Jigsaw World (Macintosh)

Bir yapboz kutusunu açtığında, bir değil 60 tane yapbozun olduğunu hayal et! Jigsaw World'u oynadığında alacağın şey budur, saatlerce eğlencesi olan capcanlı kolay bir yapboz oyunu.

Ücretsiz 4 yıl önce

The Treasures Of Montezuma 3 (Macintosh)
4The Treasures Of Montezuma 3 (Macintosh)

Macera dolu bir taş eşleştirme oyunudur.

Ücretsiz 4 yıl önce

Jigsaw Puzzles (Macintosh)
4Jigsaw Puzzles (Macintosh) 5.3.0.3

Jigsaw Puzzles bir yapboz oyunudur. Program sayesinde bir resmi (hazır veya sizin eklediğiniz) birçok parçaya bölerek daha sonra bunları birleştirme üzerine kurulu eğlenceli ve hoş bir oyundur.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Marble (Macintosh)
3Marble (Macintosh) 1.1.0

Marble, çocuklar, öğrenciler, öğretmenler ya da yetişkinler için tasarlanmış bir sanal dünya atlas yazılımıdır. Program sayesinde bilgisayarınızda dünya atlası kurup, ülkeleri, kıtaları, illeri coğraf

Ücretsiz 6 yıl önce

Web Sudoku Deluxe (Mac İçin)
4Web Sudoku Deluxe (Mac İçin) 1.2.3

Web Sudoku Deluxe, dünyayı saran Sudoku oyununun bilgisayar üzerinde oynayabileceğiniz oldukça güzel bir modellemesi. Bu oyunu oynayıp da bağımlısı olmayan yoktur muhtemelen. Japonların dünyaya yaydığı bu oyun can sıkıntısına birebir. Daha da ötesi o

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Lotto Sorcerer (Macintosh)
4Lotto Sorcerer (Macintosh) 6.34

Lotto Sorcerer, piyango/loto analiz ve tahmin programıdır. Gelişmiş istatiksel analiz ve yapay zeka algoritması kullanarak, kazanmak için en iyi taktikleri ortaya çıkartmayı amaçlıyor. Loto içinde önceki çıkan sayılara göre sıcak ve soğuk sayı tabanl

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Hotel Mogul (Macintosh)
4Hotel Mogul (Macintosh)

Kocası, Lynette'yi dolandırarak şirketini elinden aldı! Yönetim becerilerinle, Lynette'in şirketini geri almasına ve kocasını hapise göndermesine yardım et! Macintosh için.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Snark Busters: Welcome to the Club (Macintosh)
4Snark Busters: Welcome to the Club (Macintosh)

Bugüne kadar çok az insanın görebildiği ve kimsenin yakalayamadığı Snark'ı yakalamak için her şeyi yapmaya hazır mısın? Aynalardan geçerek üstü-altına gelmiş, içi-dışına çıkmış dünyalarda bu esrarengiz yaratığı yakalamak için yeterince cesur musun?

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Domino Solitaire (Macintosh)
4Domino Solitaire (Macintosh)

Domino Solitaire, domino oyunun bilgisayar ortamına aktarılmış halidir. PC ve Macintosh bilgisayarlarda oynanır. 50'den fazla eğlenceli ve zorluk düzeyi ile bulmacayı çözmeye çalışacaksınız. Oyunun içinnde Game Buccaneer adında yedi domino yapısını ç

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Guess The Phrase (Macintosh)
4Guess The Phrase (Macintosh) 1.26

Guess The Phrase, İngilizce kelime bulma oyunudur. Harfleri takip ederek sözcükleri bulmaya çalışıyorsunuz. Regular, Quick, Free mod olmak üzere 3 farklı oyun olup, bunlardan biriyle oyuna başlayabilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce