Filtreler

İnternet > Arama

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Köker Belgeindir
0Köker Belgeindir 1.3

BelGetir bir belge arama programıdır. Sayısız sunucuda istediğiniz konudaki belgeleri, e-kitapları ve sunumları sizin için bulur. Bunları görüntülemenizi ve kısa sürede indirmenizi sağlar.

Ücretsiz 3 yıl önce

MyLastSearch
3MyLastSearch 1.63

MyLastSearch, sizin önbellek ve geçmiş dosyalarınızı tarayarak, en popüler arama motorları (Google, Yahoo ve MSN) ile yaptığınız bütün arama sorgularını bulabilir.

Ücretsiz 3 yıl önce

Copernic Desktop Search
4Copernic Desktop Search 4.2.0

Ara ve Keşfet! sloganıyla piyasaya sürülen ve alanında Google Desktop Search programının en büyük rakibi olan Copernic Desktop Search yazılımının 3.5.0 sürümü.

Ücretsiz 3 yıl önce

Advanced Pic Hunter
4Advanced Pic Hunter 4.0

İnternetten resim innDirme, arama ve görüntülemek için kullanabileceğiniz bir programdır. Advanced Pic Hunter ile resimleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde bilgisayarınıza innDirebilirsiniz.

Özellik Kısıtlamalı 3 yıl önce

ActiveWhois Browser
4ActiveWhois Browser 4.1

ActiveWhois Browser 2.0 ile herhangi bir domain ya da ip adresini sorgulayabilirsiniz. Bu sayede ip adresinin ya da domainin sahibinin yaşadığı ülke, e-mail adresi, ev adresi gibi bilgilerini elde edebilirsiniz. Ayrıca domaininin hangi şirketten alın

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Free Music Zilla
5Free Music Zilla 2.0.0.5

İnternette dinlediğiniz bir Mp3'ü bilgisayarınıza indirmek istiyorsunuz ama indirme linkini bulamıyor musunuz? Free Music Zilla bu sorununuzu birkaç saniyede çözüyor.

Ücretsiz 6 yıl önce

JOC Web Finder
4JOC Web Finder 5.4.6.7

JOC Web Finder (JWF) internette bilgi aramaya yarayan, kullanımı kolay ve hızlı bir araçtır. Herhangi bir kelime (müzik, resim, video gibi), soru, metin kısaca herhangi bir yazı yazıp 'Start' butonuna bastığınızda arama işlemi başlatılır.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

Email Spider
3Email Spider 5.33

Girmiş olduğunuz anahtar kelimeler doğrultusunda web sitelerinden e-posta adresi, telefon, faks gibi bilgileri derleyip, toplamaya çalışan bir programdır. Bu anahtar kelimeleri kullanarak web sitelerini analiz edip, istenilene erişmeye çalışır.

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

Domain Name Analyzer
4Domain Name Analyzer 4.0

Domain avcıları için mükemmel bir program. Sizin belirleyeceğiniz anahtar sözcükler ile çeşitli varyasyonlar ile domain isimleri oluşturup, bu isimlerin boşta olup olmadığını araştırıyor. Program oldukça hızlı ve kullanımı kolay. com/net/org/co

Ücretsiz 8 yıl önce

Tukanas Email Extractor
3Tukanas Email Extractor 2.0

Tukanas Email Extractor, web sitelerinden e-posta adresleri toplamaya yarayan bir programdır. Arama dizini oluşturup; pazarlama, web sitesi promosyonu, web araştırmalarında kullanılabilmek amacıyla e-postalalar toplanabilir.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

PricePirates
4PricePirates 7.0

Online satış siteleri üzerindeki ürünlerin fiyatlarını tek bir program ile karşılaştırmanızı sağlar.

Ücretsiz 3 yıl önce

Google Image Search (GIS)
4Google Image Search (GIS) 2

Google Image Search, Google üzerindeki fotoğraf galerilerini kolay ve hızlı bir şekilde topluca indirmenizi sağlayan yararlı ve kullanışlı bir programdır.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

Mini Google
5Mini Google 2.0

Google arama motorunun alt yapısını kullanan ve tarayıcı gereksinimi olmaksızın internette arama yapmanıza olanak sağlayan uygulama.

Ücretsiz 6 yıl önce

Atomic Whois Explorer
3Atomic Whois Explorer 4.10

Atomic Whois Explorer (AWE) alan sahipliği ile ilgili detayları bir araya toplayan yazılım. Alan adı veya web sitesi yöneticisine ulaşabilmek için bilgiye ihtiyacınız olduğunda WHOIS veri tabanına başvurun (aynı "sarı sayfalar" gibi).

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Kimlik Numarası Sorgulama Yazılımı
4Kimlik Numarası Sorgulama Yazılımı 2.0.0.0

Arka planda kimlik sorgulama web sitesini kullanarak T.C. kimlik numarası bulmanızı sağlayan küçük bir yazılımdır.

Ücretsiz 9 yıl önce

IP Lookup
4IP Lookup 2.0

Belirli bir IP numarası girerek bu IP numarasının hangi sunucuda olduğunu, bu sunucunun da hangi ülkede bulunduğu, ayrıca sahibi, telefonu, faksı ve e-posta adreslerini de bulabileceğiniz küçük boyutlu kullanışlı bir yazılım.

Ücretsiz 11 yıl önce

FreshFind
4FreshFind 1.3

FreshFind, kullanıcıların istedikleri arama motoruna daha hızlı ulaşmasını sağlayan bir programdır. Program sayesinde internet tarayıcınızı açıp oradan da site adresi yazmaktan kurtuluyorsunuz. Bu programı kullanarak istediğiniz arama motorunu sadece

Ücretsiz 11 yıl önce

MP3-Wolf
4MP3-Wolf 2.0

Mp3-Wolf, müzikle ilgili dosya ve site aramaları yapmanızı sağlayan kapsamlı bir yazılımdır. Sadece adresi girmeniz ve “Start to begin the search” düğmesini tıklamanız yeterli olacaktır. Her türlü mp3, mp2, wav ve mid dosyalarını ve sesle ilgili malz

Kullanım Kısıtlamalı 11 yıl önce

1-More Scanner
41-More Scanner 1.22

Program ile internet sitelerini tarama yapabiliyorsunuz. Örneğin program; aradığınız bir resmi google misali arayıp buluyor. Programda yer alan ve kişiselleştirilebilen gelişmiş ayarları sayesinde daha kesin sonuçlara ulaşabiliyorsunuz. Program

Özellik Kısıtlamalı 12 yıl önce

Microsas DomaiP
3Microsas DomaiP 1.0.0

Verilen domain veya host un ip'sini bulmak için kullanılabilecek küçük bir programcık.

Ücretsiz 12 yıl önce