Filtreler

İş - Ofis > Hesaplayıcılar

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

OpalCalc
5OpalCalc 1.74

Üzerinde tuşları olmayan, yazdığınız satırlardaki hesaplamaları yapan benzersiz özelliklere sahip kullanışlı bir hesap makinasıdır.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

Equation Wizard
4Equation Wizard 1.21

Normal bir hesap makinası kullanarak sadece basit işlemleri yapabilirsiniz. Equation Wizard, matematik denklemleri çözmek için kullanılabilecek tamamen otomatik bir hesap makinasıdır.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

AGSoft Vade Farkı Hesaplama Programı
5AGSoft Vade Farkı Hesaplama Programı 1.1

Değişik tarihlerdeki vadeleri olan borç ve alacakların ortalama vadelerinin hesaplandığı ve girilen vade farkı oranına göre oluşan vade farkı tutarını hesaplamasını yapar.

Özellik Kısıtlamalı 4 yıl önce

AGSoft Finansal Çözüm Programı
5AGSoft Finansal Çözüm Programı 6.1

Çek ortalama vade ve vade farkı, cari hesap vade farkı, iç dış iskonto, ücret hesaplama, kıdem ve ihbar tazminatı, rotatif kredi hesaplama, ücret hesaplama, repo faiz, bileşik faiz, tüketici kredi taksit hesaplama.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

AGSoft Rotatif Kredi Hesaplama Programı
5AGSoft Rotatif Kredi Hesaplama Programı 1.4

Bankaların Rotatif Kredi hesaplamalarına birebir uyumlu olarak hesaplamasını yapmak ve yapılan hesaplamaları takip etmek, rotatif kredinin faiz oranını bulmak amaçlı bir uygulama

Özellik Kısıtlamalı 4 yıl önce

DateCalc
5DateCalc 1.3

DateCalc, ücretsiz bir tarih hesaplama yazılımıdır. Yazılımla yıllar sonraki herhangi bir tarihin hangi güne denk geldiğini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ücretsiz 4 yıl önce

Lotto Pro
4Lotto Pro 2013

Lotto Pro 2013 bir şans oyunları programıdır. Türkiye'de Milli Piyango İdaresinin düzenlediği Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara ve Süper Loto'yu da içine alan uluslarası bir loto veritabanı ve hesapl

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

CalcY Bilimsel Hesap Makinası
3CalcY Bilimsel Hesap Makinası 2.5

Ana ekranı imleçli girişe sahip bilimsel hesap makinası. sin, cos, asin, exp, ln, log ve faktöriyel gibi fonksiyon hesaplamalarının yanında integral, türev ve grafik fonksiyonuna sahiptir.

Ücretsiz 5 yıl önce

DeskCalc
4DeskCalc 6.0.21

Deskcalc, mekanik hesap makineleri gibi çeşitli özellikler sunan ve ayrıca Windows'un standart, basit hesap makinesinden sıkılanlar için zengin özellikler de barındıran bir hesap makinesidir.

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

Quad-Lock Unit Converter
5Quad-Lock Unit Converter 5.4

Quad-Lock Unit Converter, birimleri birbirine dönüştüren ücretsiz bir programdır. Mühendislik ve günlük hayatta kullanılan 900'den fazla birimi birbirine dönüştürebilir.

Ücretsiz 6 yıl önce

Padaseyin
5Padaseyin 1.210.19

Bir eğri uydurma, regresyon uygulama ve analiz programıdır.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

İcra HesapMax
3İcra HesapMax 2.0

İcra dosya hesaplama ve taahhüt hazırlama (eşit taksitli faizli ve eşit taksitli faizsiz) programıdır.

Freeware (Yok) 4 yıl önce

OGZSOFT Günlük Kur Hesaplama
5OGZSOFT Günlük Kur Hesaplama 1.0.1.1

Programdaki döviz kurları Merkez Bankası sitesinden güncellenmektedir. Hesaplama yaptığınız andaki kurlar üzerinden bir para biriminden diğer para birimine dönüşüm sağlanmaktadır.

Ücretsiz 5 yıl önce

Arora Nakit Yönetim
5Arora Nakit Yönetim 1.0

arora Nakit Yönetim kullanımı son derece kolay ve bir o kadar da güçlü bir Nakit yönetim ve kasa yönetimi programıdır.

Ücretsiz 5 yıl önce

TexTally
3TexTally 1.10

TexTally, kelime, satır ve karakter sayma programıdır. Program, herhangi bir belge ve yazılarda kaç karakter, kaç kalime ve kaç satır olduğunu çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu veriler aynı zamanda özellikle çevirmenlerin, karakter sayısı, kelime sayı

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

StatiCAD-Yigma
5StatiCAD-Yigma 1.3.6.8

StatiCAD -Yigma, yığma binaların deprem yönetmeliği esasları uyarınca statik analizinin ve proje çizimlerinin yapılması işlevini gören bilgisayar programıdır. Programda yığma binaların statik hesap ve çizimleri 2007 deprem yönetmeliği doğrultusunda

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

Optimik
5Optimik 2.33A

Optimik talaşlı üretim yapan firmaların vazgeçilmez yardımcısıdır. Optimik ne işe yarar: marangoz ve mobilya üreten fabrikalarda sunta levhalarının en az fire ile kesimini gerçekleştirir çalışma şekli öncelikle programa kesilecek olan levhaların en

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

Mini Finance Calculator
4Mini Finance Calculator 3.2

Mini Finance Calculator, standart hesaplama işlemleri haricinde faiz oranları, amortisman süresi, değer hesaplama gibi farklı alanlara ait matematiksel işlemler yapabilen bir program.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Farsight Calculator
4Farsight Calculator 3.6

Farsight Calculator, fazlasıyla gelişmiş bir hesaplama programıdır. Program standart matematiksel işlemlerin haricinde cebirsel hesaplamalar, fonksiyon, yüzde, trigonometri, tarih, istatistik ve mali fonksiyon işlemleri gibi çok sayıda işlem yapmak i

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Ortalama Hesaplayıcı
3Ortalama Hesaplayıcı 1.0

Program üniversitelerde okuyan öğrenciler için yazılmıştır. Program harfli not sistemi üzerinden hesaplama yapar. Program notlar girildikten sonra, girilen notları, notlara ait kredileri ve ortlamayı ayrıntılı olarak listeler.

Ücretsiz 8 yıl önce