Filtreler

İş - Ofis > Adres - Etiket

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

BarCodeWiz Barcode ActiveX Control
4BarCodeWiz Barcode ActiveX Control 4.46

Yazılımla ActiveX imzalı profesyonel kalitede barkodlar oluşturabilirsiniz.

Özellik Kısıtlamalı 5 yıl önce

Excel den Sanal kartvizit(vCard)e Dönüştürücü
0Excel den Sanal kartvizit(vCard)e Dönüştürücü 2.1.2

Excel den Sanal kartvizit(vCard)e Dönüştürücü Excel dosyalarındaki kişileri Sanal kartvizit(vCard)e dönüştürmenizi sağlar.

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

Print Designer GOLD
4Print Designer GOLD 10.2.0.0

Kendinize matbaada kartvizit bastırmak istiyorsunuz. Ama fiyatlar biraz pahalı mı geldi? Evde bir yığın CD ve DVD arşiviniz var ve üzerlerine etiket basmak istiyorsunuz. Ne ile mi? İşte Print Designer GOLD tüm bunları yapan bir yazılım.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

Adres ve Telefon Defteri
5Adres ve Telefon Defteri 4.0.0

Artık klasik telefon ve adres defterinize veda etmenin zamanı geldi. Adres ve Telefon Defteri programı ile kişileri kaydedebilir, grup oluşturabilir, görüşme notu ekleyebilir, Ajandanızı tutabilir, Hatırlatma ekleyebilir, Networkte kullanabilirsiniz.

Özellik Kısıtlamalı 6 yıl önce

MEPRO Adres-Etiket
4MEPRO Adres-Etiket 2.2

MEPRO Adres-Etiket, tanıdıklarınızın iletişim bilgilerini kaydedebileceğiniz yararlı bir yazılımdır. Yazılımla tanıdıklarınızın telefon numaralarını, ev ve iş yeri adreslerini, belgegeçer numaralarını kaydedebilirsiniz. Yazılımla kaydını yaptığın

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Müşteri Bilgi Bankası
5Müşteri Bilgi Bankası 1.28.6

Profesyonel adres rehberiniz. Müşteri Bilgi Bankası, kurumsal ve bireysel müşteri takibi, toplu sms, e-posta gönderme, etiket baskı işleriniz için idealdir.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Axasoft Adres Defteri
4Axasoft Adres Defteri 2.0.1

Telefon rehberinizi, bloknotlarınızı bir tarafa bırakmanın tam zamanı. Axasoft Adres Defteri kişilerinize ait tüm adres, telefon, e-posta bilgilerini tutmakla beraber kişilere özel fotoğraf ekleme şansı da tanır.

Ücretsiz 8 yıl önce

MyPhone Book Dialer Pro
3MyPhone Book Dialer Pro 9.1

MyPhone Book Dialer içinde birçok özellik barındıran bir kişi yönetim uygulamasıdır. Programın basit arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu programı kullanarak aile fertlerinizin veya arkadaşlarınızın çeşitli bilgilerini

Ücretsiz 8 yıl önce

Easy Label Designer Plus
4Easy Label Designer Plus 1.9.11.22

Easy Label Designer güçlü bir etiket düzenleyicisidir. 1D barkodunu destekler. Programla veri tabanından barkot oluşturabilirsiniz. Özellikleri: 1D borkotları, 2D barkotları, yazılar, karışık yazılar, resimler, çizgiler ve semboller

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

SenLab
4SenLab 2.0 R1.8

SenLab, basit etiket hazırlama ve yazdırma programıdır. Etiket boyutları programın ayarları içinden düzenlenebilir ya da hazır ön tanımlı şablonlar kullanılabilir. Her adres boş bir satırla ayrılır.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

ETurkSoft Rehber Programı
4ETurkSoft Rehber Programı 2.2.1

ETurkSoft Rehber Programı pratik olarak iletişim bilgilerini saklamak ve yönetmek için hazırlanmış windows uygulamasıdır.

Freeware (Yok) 4 yıl önce

EveryNotes
3EveryNotes 1.1.4215

EveryNotes, bir masaüstü yapışkan not tutma programıdır. Bu programla bilgisayarın masaüstünde notlar yapıştırıp, önemli gün, iş ya da çeşitli görevler için kısa notlar görünmesini sağlayabilir.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

CardWorks
3CardWorks 1.04

CardWorks, kartvizit oluşturma programıdır. Program sayesinde kişisel ya da iş amaçlı kartvizit oluşturulabilir. Şablon desteği ile kişisel veya kurumsal görüntünüze uygun iletişim bilgileri eklenebilir. Program ücretsiz olup, basit ve ayrıntı içerme

Ücretsiz 6 yıl önce

Negida Şirket Dizini
5Negida Şirket Dizini 1

Negida şirket dizini, firmaları bulmanızı kolaylaştıran bir yazılımdır. Program aslen web service client ıdır. Onbinlerce firmanın adres, telefon, mail bilgilerini içermektedir.

Ücretsiz 7 yıl önce

MFD Konuşan Barkod Programı
4MFD Konuşan Barkod Programı 7.5

Orta ölçekli barkodlu ürün satan market, kırtasiye, eczane gibi barkodlu satış yapan tüm işletmeler için kullanımı kolay, pratik para üstlerini görsel resimde para resmine tıklayarak hesaplayan kullanışlı bir programdır.

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

EBS Rehber (Caller ID)
5EBS Rehber (Caller ID) 1.0.1

EBS Rehber Caller ID sayesinde bilgisayarınıza bağlı telefon hattınıza gelen aramalarda arayan numarayı görebilir (Telefonunuzun caller id desteği olmalı) aramaların kaydını tutabilir ve rehber oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz 7 yıl önce

EBS Barkod Etiket Basım
5EBS Barkod Etiket Basım 1.0.1

EBS Barkod Etiket Basım ürünlerinize barkod numarası vererek bu bilgileri yazıcıdan çıktı olarak almanızı sağlar. İstediğiniz yazıcıdan her türlü etiket veya barkod etiket basımı yapabilirsiniz. EAN13, EAN8, UPC, CODE39, CODABAR, CODE128 vb

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

Yaylasoft Barkod Yazdırma Programı
4Yaylasoft Barkod Yazdırma Programı 2.01

Dilediğiniz barkod formatlarında barkod numarası oluşturabileceğiniz, barkodu olmayan ürünlerinizde yada işletme standartlarınızda ihtiyaç duyacağınız barkodlama sisteminde rahatlıkla kullanabileceğiniz profesyonel bir barkod yazdırma programıdır.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Telefon Rehberi
4Telefon Rehberi 1.0

Telefon Rehberi klasik bir telefon rehberi şeklinde tasarlanmıştır. Müşterilerin, kişilerin, şirketlerin telefon ve adres kayıtlarını tutmanıza yardımcı olmaktadır.

Ücretsiz 10 yıl önce

Rehber
4Rehber 1.1

Program .NET altyapısına sahip olan oldukça kullanışlı bir adres ve/veya telefon defteridir. Her bir kayıt için istediğiniz miktarda kişi ismi, firma ismi, adres, telefon numarası, faks numarası, e-posta adresi girmenize olanak sağlar.

Kullanım Kısıtlamalı 10 yıl önce