Filtreler

Masaüstü > Simge ve İşaretçiler

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

A Ruler for Windows
5A Ruler for Windows 3.0.5

A Ruler for Windows programı ücretsiz bir ekran cetvelidir. Ekranınızda bir cetvel görevi görerek bütün ekranı büyütmenizi sağlar. Program gayet kullanılışı kolay bir arayüze sahip ve ücretsiz.

Ücretsiz 3 yıl önce

IcoFX
5IcoFX 2.9

IcoFX ödüllü 30 gün ücretsiz kaydetme kısıtlamalı bir simge editörüdür. Türkçe dil desteği vardır. Simge oluşturma, çıkarma ve düzenleme işlemlerini yapabilir.

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce

Icons From File
3Icons From File 5.05

Çok güzel bir ikon (simge) alma programı. Programların içindeki simgeleri alıp kaydedebiliyor. EXE DLL ve OCX dosyalarının içerisinden simgeleri çıkarıp ICO, BMP, JPEG, EMF türlerinde kaydedebilirsiniz. Yüksek renkli simgeleri de çıkarıp kaydetmeniz

Freeware () 4 yıl önce

IconCool Studio
4IconCool Studio 7.70 Yapı 121120

IconCool Studio 32 bit simge ve Vista simgesi ve düzenleme, değiştirme ve oluşturma uygulamasıdır. IconCool Studio 6 yaratıcılık için birçok yeni özellik ve büyük çalışmalar için Adobe PhotoShop'takilere benzer araçlar içerir.

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

Axialis IconWorkshop
4Axialis IconWorkshop 6.8.0

Axialis IconWorkshop gelişmiş bir simge düzenleyidir.

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

IconoMaker
4IconoMaker 3.30

Bu yazılım basit bir simge düzenleme aracıdır.

Adware 6 yıl önce

ArtIcons
5ArtIcons 5.40

Simge düzenleme yazılımı arıyorsanız bu yazılımı mutlaka deneyin.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

ArtIcons Pro
5ArtIcons Pro 5.40

Simge düzenleme yazılımı arıyorsanız bu yazılımı mutlaka deneyin.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

Icon Craft
4Icon Craft 4.50

Icon Craft kullanışlı özelliklere sahip bir simge düzenleme yazılımıdır.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

IconUtils
4IconUtils 5.14

IconUtils, dört dörtlük bir simge ve imleç oluşturma ve resim düzenleme yazılımıdır. Yazılım sayesinde 32-bit renk ile özel ve standart boyutlu simgeler oluşturabilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

Fx Icon Maker 32
3Fx Icon Maker 32 4.5.6

Windows için 32x32 boyutlu saydam simgeleri bu program sayesinde çok kolay bir şekilde oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Hazırladığınız simgeleri herhangi bir dosyanıza simge olarak ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz 7 yıl önce

Vista Eyes
4Vista Eyes 2.0

Vista Eyes, fare işaretçinizi takip eden enteresan yazılımlardan biridir. Ekranınıza yerleşen 2 çift göz farenizin her hareketini izliyor. Programın Vista ve Classic olmak üzere iki adet arayüzü vardır. Gözlerden herhangi birine sağ tıkladığınızda...

Ücretsiz 11 yıl önce

Sib Icon Editor
3Sib Icon Editor 3.0

Sib Icon Editor Windows için yararlı bir simge oluşturma programıdır. Program sayesinde simge oluşturabilir, düzenleyebilir, yönetebilir, kütüphane oluşturabilir ve 16 milyon renk derinliğine kadar renklendirebilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 11 yıl önce

Folder Marker
4Folder Marker 1.4

Folder Marker, Windows’taki klasörlerinizi renklendirmeye yarayan oldukça kullanışlı bir program. Bu program ile, Windows’un kendi klasör renginden bıktıysanız, klasörleri başka renklere çevirebilirsiniz.

Ücretsiz 11 yıl önce

Picture To Icon
3Picture To Icon 1.82

İstediğiniz resimlerden veya görüntülerden simge yapabileceğiniz veya hazırdaki simgelerinizin boyutlarını değiştirebilceğiniz güzel bir program. En önemli özelliği ise kolay kullanımı.

Kullanım Kısıtlamalı 11 yıl önce

SnIco Edit
4SnIco Edit 2.2.8

SnIco Edit 2, 16, 256 ve 32 bitlik GIF, BMP resimlerini ve DLL ile EXE dosyaları içindeki resimleri düzenleyebilen gelişmiş, ücretsiz ve orta kalitede bir simge düzenleme yazılımıdır.

Ücretsiz 11 yıl önce

Vista Toolbar Icon Collections
4Vista Toolbar Icon Collections 1.0

Çeşitli grafik formatlarında 35 eşsiz simge içerir. Özellikler 35 ücretsiz simge Program geliştiricileri, web site geliştiricileri ve profesyoneller için idealdir. The Vista Style Icon Collection seti araç çubukları için idea

Ücretsiz 11 yıl önce

Easy Icon Maker
4Easy Icon Maker 5.0

Easy Icon Maker kullanımı kolay ve küçük boyuta sahip bir simge düzenleme aracıdır. Bu program ile simge oluşturma ve düzenlemenin yanı sıra; Exe ve dll dosyalarının simgelerini elde edebilir ve değiştirebilirsiniz, Resim dosyalarını

Kullanım Kısıtlamalı 12 yıl önce

Warcraft - Volume
3Warcraft - Volume 1

Dave Brasgalla'dan bir simge paketi daha. Bu simge paketi daha çok Warcraft ağırlıklı olarak üretilmiş. Masaüstü simgelerini Warcraft'a göre düzenlemek isteyenler için birebir. Warcraft'ı sevenlerin hemen innDirmelerini tavsiye ederiz...

Ücretsiz 12 yıl önce

Pretty Icon Maker
4Pretty Icon Maker 1.5

Simge düzenleme programlarının en güzeli. Çok fonksiyonel. En güzel özelliği ise foto tuşuna bastığınızda ekranın herhangi bir yerinin fotoğrafını çekip simge dosyanıza ekleyebiliyorsunuz.

Kullanım Kısıtlamalı 12 yıl önce