Filtreler

Hazır Kodlar > Diğer

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Dr. Crypt Bilgi Güvenliği Sistemi Projesi Kaynak Kodları
4Dr. Crypt Bilgi Güvenliği Sistemi Projesi Kaynak Kodları 1.0.3

Dr. Crypt Bilgi Güvenliği Sistemi Projesi Artık Açık Kaynak Kodlu!. Delphi tabanlı proje heryerde derlenebilir olarak hazırlanmıştır. Üstelik Java ve .NET(C#) sürümleri ile birlikte!

Ücretsiz 8 yıl önce

Free Java Ray Tracer
3Free Java Ray Tracer 1.0

Işın Tarama (Ray Tracing) 3 boyutlu görüntüler oluşturmada kullanılan bir tekniktir. Bu programın açık kaynak kodunu inceleyerek ışın taramanın temellerini, ışın taramada kullanılan temel matematiği öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz 8 yıl önce

Mevlana ve Bayezid Bestami
4Mevlana ve Bayezid Bestami 1.0

Kendi animasyonlarını yazmak isteyen, başlangıç düzeyindeki java programcılarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış bir java uygulaması ve kaynak kodlarıdır.

Ücretsiz 8 yıl önce

İller ve İlçeler Listesi Veri Tabanı
4İller ve İlçeler Listesi Veri Tabanı 1.0

Javascript ile oluşturulmuş bu uygulama ile web siteniz üzerine bir şehir ve ilçeler seçimi uygulaması ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz bir şehre ait ilçeler listelenir ve ona göre seçmiş yapılır.

Ücretsiz 9 yıl önce

Spotlight
4Spotlight

Sitenize yapacağınız menülere bir seçenek. Resimde görüldüğü gibi fareyi hareket ettikçe beyaz alan yer değiştiriyor ve sizin arkaya yazdığınız başlıklar görünüyor, yani bu yazılara eklemek istediğiniz bağlantıları(link) yazabilirsiniz. Örnek sayfad

Ücretsiz 11 yıl önce

Snowscript (Kar Script)
4Snowscript (Kar Script)

Sizin de siteniz var mı? Kullanıcılarınızı hoş bir şekilde karşılamak mı istiyorsunuz? O zaman bu Java Script kodunu denemenizi tavsiye ederiz. Özellikle yılbaşlarında kullanabileceğiniz bu kod oldukça hoş gözüküyor.

Ücretsiz 11 yıl önce