Filtreler

Ses - Video > TV - Radyo

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

ProgDVB
5ProgDVB 7.07.8

Dijital TV kartınız ve kişisel bilgisayarınızın konforu ile artık tüm uydu yayınları ekranınızda. Bu program sayesinde bu konuda yeni bile olsanız hiç zorlanmadan birçok işlemi yapabileceksiniz.

Ücretsiz 3 yıl önce

RarmaRadio
5RarmaRadio 2.69.1

RarmaRadio, internet üzerinden radyo ve televizyon istasyonlarını dinlemeye ve bunları kaydetmeye yarayan bir programdır. Program sayesinde internet üzerinden yayın yapan dünya üzerindeki çeşitli ülkelere ait radyoları dinleyebilirsiniz.

Ücretsiz 4 yıl önce

TVTool
3TVTool 4.0

Ne kadar büyük monitöre sahip olursanız olun, bilgisayarınız evinizdeki büyük ekran televizyon kadar olmaz. Bu yüzden bilgisayarı televizyona bağlamak her zaman cazip bir işlem olmuştur. Eğer ekran kartınızın TV çıkışı varsa özel sürücülerini kullana

Özellik Kısıtlamalı 4 yıl önce

SAM Broadcaster
4SAM Broadcaster 4.9.4

İnternet üzerinden profesyonel anlamda radyo yayını yapmak isteyenler için mükemmel bir programdır.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

Station Ripper
4Station Ripper 2.98.3

Station Ripper programı internette radyo dinlemenin bir adım önüne geçerek, dinlenen radyo istasyonlarının MP3 biçiminde bilgisayarımıza kaydedilmesine imkan tanıyor.

Ücretsiz 6 yıl önce

Online TV Player
4Online TV Player 4.93

Online TV Player, ücretsiz hizmet veren 850'den fazla internet televizyon kanalını ve 1500'den fazla çevrimiçi radyo istasyonunu bilgisayarınızda izlemenizi ve dinlemenizi sağlayan bir yazılımdır.

Ücretsiz 6 yıl önce

RadioSure
5RadioSure 2.2.1022

İnternet üzerinden 12.000 den fazla radyo dinleyebileceğiniz ufak bir program. Radyoda dinlediğiniz parçayı istediğiniz an kayıt edebilme ve aynı anda birden fazla istasyondan kayıt yapabilme özelliğine sahip.

Ücretsiz 7 yıl önce

EXARadyo
5EXARadyo 3.20

EXARadyo, içerisinde birbirinden güzel yüzlerce yerli ve yabancı radyo istasyonu barındırmakta olup sizlere daha hızlı bağlantı, daha kaliteli ses ve kesintisiz radyo dinleme olanağı sağlamaktadır. EXARadyo sayesinde en çok beğendiğiniz ve devamlı di

Ücretsiz 7 yıl önce

Kastor! TV
4Kastor! TV 2.3.0.1

K!TV, TV kartı sürücüsünün yüklü olmasına ihtiyaç duymadan, diğer yazılımlardan çözünürlüğe uyum sağlama farkıyla geliştirilen bir yazılımdır. Bir TV kartı yazılımında ihtiyaç duyacağınız her şey K!TV'de mevcuttur.

Ücretsiz 9 yıl önce

Radiator
5Radiator 1.8.0.7

Tv ve Radyo kartı olanlar için en iyi radyo programı. Türkçe dil destegi, ses kaydı ve daha sayamadıgım bir çok özelliği ile 1 numara olmayı hak ediyor. Programın arayüz renkelerini kendi zevkinize göre de ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca program Wind

Ücretsiz 14 yıl önce

Canlı Tv
0Canlı Tv 6.0

Gelişmiş Tv-Radyo ve Multimedya Uygulaması

Ücretsiz 4 yıl önce

Canlı Televizyon
4Canlı Televizyon 1.0.0.0

Televizyon, radyo ve sinema kanallarını izleyebileceğiniz, favori kanallar belirleyebileceğiniz ve başlangıç ekranından favori kanal ve toplam izleme sürenizi takip edebileceğiniz bir uygulama.

Ücretsiz 5 yıl önce

WatchFootball
4WatchFootball 2.0

WatchFootball, bilgisayarınızda futbol izlemenizi sağlayan bir yazılımdır. Futbol hayranlarına yüksek kalitede maç izleme keyfi sunan yazılım, maçları canlı veya banttan izlemenize izin verir.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Free Internet TV
5Free Internet TV 7.0

Free Internet TV, dünyadan 1900 adet çevrimiçi televizyon istasyonlarının izlenebilmesine izin veren bir yazılımdır. Yazılım ile internetten televizyon izleyebilmek için sadece bir bilgisayar ile internet bağlantısına ihtiyacınız vardır.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Beyond TV
4Beyond TV 4.8.2

Bilgisayar ağınızdaki bilgisayarlarda tek bir tane TV kartı var ve siz de bu TV kartını kullanarak TV izlemek istiyorsunuz. O zaman hiç durmadan innDirin bu programı.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Winamp TV
5Winamp TV 1.9 beta 14

Winamp TV çok kullanılan Winamp müzik çalar ile, TV kartını kontrol edebilmek için geliştirilmiş Winamp eklentisidir. TV ve FM radyo kanalları şarkı listesi gibi kaydedilebilir ve kanal değiştirmek için şarkı listesinden seçmek istediğiniz kanala tık

Ücretsiz 11 yıl önce

Destiny Media Player
4Destiny Media Player 3.0

Destiny Media bir mp3 oynatıcı. Bu mp3 oynatıcı sadece mp3 formatındaki müzikleri değil WMA/ ASF/ MPG/ AVI/ WAV/ MID/ RMI ve ses cd'si formatlarını da destekliyor. Bu tür formatlardaki müziklerin tümünü çalabiliyor. Ayrıca internetten güncelleme dest

Ücretsiz 12 yıl önce

MPEG4IP: Open Streaming Video and Audio
4MPEG4IP: Open Streaming Video and Audio 1.4.1

Video ve Ses dosyalarınızı internete bağlı bilgisayarınız aracılığı ile IP sayesinde internet üzerinden yayın yapmanıza yarayan, işletim sisteminize bu tarz bir multimedya eklentisini getiren bir programdır. Programın desteklediği kodlar : MPEG-4/

Ücretsiz 12 yıl önce

Mercora IMRadio
3Mercora IMRadio 5.5.0.192

Mercora, dünyanın en büyük yasal müzik radio paylaşım programıdır. Kendi müziklerinizi dinlerken başkalarının da sizle birlikte dinlemesini sağlayabilir, başkalarının çaldığı MP3'leri siz de dinleyebilirsiniz. Çoğunlukla yabancı şarkılar mevcuttur.

Ücretsiz 12 yıl önce

HS Video Capture
4HS Video Capture 1.4

Eğer bilgisayarınızda bir televizyon kartınız varsa bu programı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Program avi biçimindeki video görüntülerini kaydediyor. DivX ve MPEG codeclerinin bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. Üretici firma kaydedilen video gö

Kullanım Kısıtlamalı 13 yıl önce