Filtreler

Araçlar > Arşivleme (Sıkıştırma/Açma)

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

PeaZip
4PeaZip 5.3.0

PeaZip pek çok popüler sıkıştırma biçimini destekleyen, sıkıştırma ve arşivleme yazılımıdır.

Ücretsiz 5 gün önce

PowerArchiver
5PowerArchiver 14.05

PowerArchiver, WinZIP ve WinRAR gibi popüler arşivleme (sıkıştırma/açma) programlarıyla aynı işlevi gören ve bu programlara rakip olan bir yazılımdır.

Kullanım Kısıtlamalı 11 gün önce

ExtractNow
5ExtractNow 4.8.2.0

ExtractNow çoklu arşiv dosyalarınızı hızlı ve basit bir şekilde açmanızı sağlayacak ufak bir araçtır. Programın ana amacı birden fazla sayıdaki arşiv dosyalarınızı kolay yoldan açmanızı sağlamaktır.

Ücretsiz 19 gün önce

Simplyzip
5Simplyzip 3.2.0.2

Simplyzip, sıkıştırılmış dosyaları açabilme ve elinizdeki dosyaları sıkıştırılmış arşiv dosyaları haline getirebilme işlevlerine sahip bir yazılımdır.

Ücretsiz 1 ay önce

PeaZip Portable
4PeaZip Portable 5.2.2

PeaZip pek çok popüler sıkıştırma biçimini destekleyen, sıkıştırma ve arşivleme yazılımıdır. Büyük dosyaları bölerek arşivleme özelliği, şifreli arşivler oluşturabilme diğer özellikleri arasındadır.

Ücretsiz 1 ay önce

B1 Free Archiver
5B1 Free Archiver 1.5.86.4889

B1 Free Archiver, ücretsiz bir dosya sıkıştırma yazılımıdır.

Ücretsiz 2 ay önce

UltimateZip
4UltimateZip 7.0.4.1

UltimateZip ilk kez kullananların kolay alışabileceği, arayüzü değiştirilebilen güçlü bir arşiv yöneticisidir. 7-ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, GZIP, BZIP2, BH, XXE, UUE uzantıya sahip olan sıkıştırılmış dosyaları rahatlıkla açabilir.

Kullanım Kısıtlamalı 2 ay önce

Bandizip
5Bandizip 3.10

Hemen hemen tüm popüler sıkıştırma biçimlerini (ZIP, RAR, CAB, TAR, ISO vs.) destekleyen bir arşivleme aracıdır.

Ücretsiz 2 ay önce

TurboZIP
4TurboZIP 8.5

Hemen hemen 100 tane popüler sıkıştırma formatını destekleyen bir arşiv programı olan TurboZIP ile sıkıştırma/açma yapabilir, aynı zamanda sıkıştırılmış dosyalarınızı ve e-postalarınızı açmadan virüs kontrolü yapabilirsiniz. Program aynı anda birden

Kullanım Kısıtlamalı 5 ay önce

WinZip
4WinZip 18.0

En çok kullanılan sıkıştırma programlarından biri olan WinZip'in en son sürümü. Uzun zamandır beklenen WinZip'in 16 sürümü, nihayet çıktı.

Kullanım Kısıtlamalı 5 ay önce

RarZilla Free Unrar
5RarZilla Free Unrar 5.10

RarZilla Free Unrar, ücretisz bir RAR dosyası açma yazılımıdır. Yazılımla elinizdeki RAR biçimli sıkıştırılmış dosyaları açabilirsiniz.

Ücretsiz 9 ay önce

Winrar (64-Bit)
5Winrar (64-Bit) 4.20

WinRAR, dosya sıkıştırma ve açmaya yarayan RAR arşiv yöneticisinin 64-bit Windows sürümüdür. Arşivleri oluşturma, yönetim ve denetimine olanak sağlayan güçlü bir araçtır.

Kullanım Kısıtlamalı 1 yıl önce

Varşiv
3Varşiv 1.5

Video arşiv, filmlerinizi, dizilerinizi ve videolarınızı arşivlemenize yarayan bir yazılımdır.

Ücretsiz 2 yıl önce

ServeZip
4ServeZip 1.0.64.692

Fileserve isimli dosya paylaşım sitesi tarafından geliştirilmiş, arşivleme (sıkıştırma ve açma) programıdır.

Ücretsiz 2 yıl önce

AverZip
4AverZip 2011.0.0.55

AverZip, tüm özellikleriyle hepsi bir arada arşivleme (sıkıştırma/paketleme) ve arşivden çıkartma programıdır. Tüm bilgisayar kullanıcılarının artık ezbere bildiği WinZip ve WinRAR programlarının yaptığı işi yapar.

Kullanım Kısıtlamalı 2 yıl önce

TUGZip
4TUGZip 3.5.0.0

TUGZip, ödül kazanmış dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma programıdır. Küçük boyutu, ücretsiz yapısı ve kolay kullanımı ile rahat kullanılabilir.

Ücretsiz 2 yıl önce

Express Zip
3Express Zip 1.0

Express Zip, dosya ve klasörleri sıkıştırma, çıkartma, yönetme ve oluşturma programıdır. Winzip programına alternatif olarak kullanılabilecek program sayesinde dosya, belge, film, program ya da diğer dosyaları sıkıştırabilir ya da sıkıştırılmış olanl

Ücretsiz 2 yıl önce

7-Zip Portable
57-Zip Portable 9.20

7-Zip kullanıcıya yüksek oranda sıkıştırma desteği sunan gelişmiş bir dosya sıkıştırıcısı ve açıcısıdır. Yenilenmiş 7z biçimi ZIP arşivlerine göre %30-50 daha fazla sıkıştırma yapabilmektedir. 7-Zip diğer programlara rakip olabilecek ölçüde iyi çalış

Ücretsiz 3 yıl önce

7-ZIP SFX Maker Türkçe Yama
57-ZIP SFX Maker Türkçe Yama 2.2

7-ZIP SFX Maker programı, 7-Zip programı ile oluşturduğunuz arşivleri SFX (exe uzantılı) kendinden açılır paketlere çevirmektedir. Bu yama ile programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Ücretsiz 3 yıl önce

Acubix PicoZip
4Acubix PicoZip 4.02

PicoZip kolay kullanımlı bir dosya sıkıştırma yazılımıdır. Diğer dosya sıkıştırma yazılımlarında olduğu gibi sağ tıklama menüsüne kısayollarını yerleştirerek daha kolay erişilebilmesini sağlamaktadır. Özelleştirilebilirlik açısından oldukça başarılı

Kullanım Kısıtlamalı 3 yıl önce