Filtreler

Oyun > Eski Oyunlar

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Mortal Kombat
5Mortal Kombat 2.0

Bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir olmasa bile herhangi bir kullanıcıya Mortal Kombat adını versek bize oyun hakkında bilgisinin olduğunu söyleyecektir. Street Fighter'a müptela olmuşken birdenbire Mortal Kombat'ın piyasaya girmesi herşeyi değiştirdi

Ücretsiz 7 yıl önce

Aladdin
4Aladdin 1.0

Eski zamanların unutulmaz nostaljik oyunu Aladdin yine piyasalarda, hem de ücretsiz. Çoğu sitenin sır gibi sakladığı oyunu bundan sonra inndir.com'dan yükleyebileceksiniz. Bilmeyenler için açıklama yapalım. İlk bakıldığında komik animasyon efektleriy

Ücretsiz 8 yıl önce

Triplane Turmoil
4Triplane Turmoil 1.02

2. Dünya Savaşı ile alakalı bir oyun. Almanya, Japonya, İngiltere ve de Finlandiya olabiliyorsunuz. Oyunda Her ülkenin farklı güçte uçakları var. 2 kişilik oynayabildiğiniz gibi istediğiniz ülkeyi dost veya düşman yapabiliyorsunuz.

Ücretsiz 11 yıl önce

CHAMP Kong
3CHAMP Kong 1.5

CHAMP Kong, bir maymunun elinde olan prensesi kurtarmaya çalıştığınız bir oyun. Merdivenler ve yol yardımı ile maymuna yakalanmadan prensesi kurtarmaya çalışıyorsunuz. Yalnız yol tahmin ettiğimiz kadar da kolay değil. Yolda durmandan dönen ve

Kullanım Kısıtlamalı 11 yıl önce

Bio Menace
3Bio Menace 1.1

Platform yani seviye atlayarak ilerlemeli oyunlarla aranız nasıl bilinmez ama bu oyun tam bir platform oyunu. Elinizin altındaki bir takım silah, bomba ve araç-gereçleri kullanarak dünya üzerinde yerleşik düzene geçmiş, insan eti ile beslenen yaratık

Kullanım Kısıtlamalı 12 yıl önce

Mega Man X
3Mega Man X 1.0

Mega Man X, robot ordusunu öldürmeye çalıştığınız bir oyun. Bu oyunda robotları üreten bir doktor var. Robotları gelişmiş bir teknoloji ile öldürerek o robot yapımcısı doktora ulaşmaya çalışıyorsunuz. bu sayede puan kazanıyorsunuz ve zafer sizin oluy

Kullanım Kısıtlamalı 13 yıl önce

Epic Baseball
3Epic Baseball 1.0

Epic Baseball, Amerika'nın ünlü oyunu baseball oyununun aynısı. Bu oyunda takımlarınızı ve oyuncularınızı kendiniz seçebiliyorsunuz. Ayrıca oyun oynama tarzlarını da seçebiliyorsunuz.

Kullanım Kısıtlamalı 13 yıl önce

Flying Tigers
3Flying Tigers 1.0

Flying Tigers, havada uçan uçakları kontrol edip düşmanlarla savaştığınız bir oyun. Siz normal bir uçak kullanıyorsunuz ama düşmanınız daha gelişmiş bir yaratık uçağı kullanıyor. Onu yenmeye ve en iyi şekilde uçağınızı kullanmaya çalışıyorsunuz.

Kullanım Kısıtlamalı 13 yıl önce

Epic Pinball
3Epic Pinball 1.0

Epic Pinball, normalde oynadığımız pinball oyununun kuralları ile aynı fakat platform olarak oldukça farklı. Bu oyunda normal kurallara göre oynuyorsunuz fakat puan almak daha zor ve eğlenceli bir halde. Oynadığınız platform ise bir robot şekli.

Kullanım Kısıtlamalı 13 yıl önce

Pickle Wars
3Pickle Wars 1.0

Pickle Wars, oyununda siz bir genci yönetiyorsunuz. Bu genç ile yolunuza canavarlar çıkıyor ve siz de onları hızlı bir şekilde öldürüyorsunuz. Bu şekilde puan kazanıyor ve ilerleyen bölümlere geçiyorsunuz.

Kullanım Kısıtlamalı 13 yıl önce

Star Defender 2
4Star Defender 2

Bu oyunda bir savaş uçağı pilotusun. Gezegeni böceklerden kurtarma görevine var mısın?

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Snood (Mac)
0Snood (Mac) 3.0

Eskimeyen türden bir yapboz oyunu arıyorsanız bu oyun tam size göre. Bu oyunda Snood adı verilen ufak şekiller mevcut, amacımız snoodları birbirine yakınlaştırmadan hepsini kurtarmak.

Özellik Kısıtlamalı 9 yıl önce

Jazz Jackrabbit 2
5Jazz Jackrabbit 2 1.20 s

Epic Games tarafından üretilen 1998 yapımı güzel bir platform oyunu. İlerleyerek karşınıza çıkan canavarları öldürüyorsunuz. Oyun tek klavyeden 2 kişilik oynanabiliyor.

Kullanım Kısıtlamalı 9 yıl önce

Prehistorik
4Prehistorik 2

Karanlık çağda geçen oyunda bir mağara adamını yönetiyoruz. Ormanda karşımıza çıkan canavarları öldürmemiz gerekiyor. 1993 yapımı kolay ve zevkli bir oyun.

Ücretsiz 9 yıl önce

Street Fighter II: Special Champion Edition Plus
5Street Fighter II: Special Champion Edition Plus

Street Fighter, Türkçe adıyla Sokak Dövüşçüsü oyunu, Capcom şirketinin 1987 yılının Ağustos ayında ilk versiyonunu çıkarıp, piyasaya sürdüğü bir dövüş oyunları serisidir. Bu versiyonda Balrog, Vega, Sagat ve M.Bison seçilebilmektedir.

Ücretsiz 10 yıl önce

Samurai Spirits
5Samurai Spirits 1.0

Yine eskilerden ve bilgisayarımızın klasiklerinden sayabileceğimiz bir oyunla karşı karşıyayız. Street Fighter, Mortal Kombat oyunlarını herhalde bilmeyeneniz yoktur. Samurai Spirits'te de durum çok farklı değil. Bu kez 11 Samuray ile savaşacaksınız.

Ücretsiz 10 yıl önce

Mortal Kombat
5Mortal Kombat 2.0

Mortal Kombat 2, dünyaca ünlü Mortal Kombat serisinin en fazla piyasada tutulan ve beğenilen versiyonu olmuştu. 12 karakter ile oynanan bu sürümde asit havuzları, iğneli tavanlar, uçurum köprüleri gibi daha birçok bölümde ölümüne dövüşeceksiniz.

Ücretsiz 10 yıl önce

Warcraft : Orcs and Humans
3Warcraft : Orcs and Humans 1.0

Warcraft serisinin ilk oyunudur. 1994 yapımı olan oyun kısa süre içerisinde Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Strateji - FRP tarzındadır.

Özellik Kısıtlamalı 10 yıl önce

N3310 Snake
3N3310 Snake 1.1

Çok eğlenceli bir yılan oyunu. Birçok labirent ve hız seçeneği var. Bu yılan oyunu Nokia 3310 yılan oyununa benzetilmiş ve en güzel yanı da yeminizin fare olması.

Ücretsiz 10 yıl önce

Mega Mario
4Mega Mario 1.5

Mega Mario, zamanında atarilerde en çok oynanan oyun olan Super Mario'nun orijinal bir kopyasıdır. Mega Mario ise biraz farklılaştırılmış, bazı özellikler eklenmiş ve bölüm sayısının artırılmış versiyonudur.

Ücretsiz 10 yıl önce