Filtreler

Oyun > Şans Oyunları

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

SolSuite 2013
4SolSuite 2013 13.6

Kart oyunlarını sevenler için mükemmel bir uygulama. SolSuite 2008 koleksiyonlarından olan Solitaire Card Games Suite içerdiği 496 fal oyunu ile kendi tarzını yaratıyor.

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

MiniOKEY
4MiniOKEY 4.6

Kullanıcıların online olarak gerçek kişilerle Okey oynayabilmesini sağlar.

Ücretsiz 5 yıl önce

Lotto Sorcerer
4Lotto Sorcerer 7.2.1

Lotto Sorcerer, piyango/loto analiz ve tahmin programıdır. Gelişmiş istatiksel analiz ve yapay zeka algoritması kullanarak, kazanmak için en iyi taktikleri ortaya çıkartmayı amaçlıyor. Loto içinde önceki çıkan sayılara göre sıcak ve soğuk sayı tabanl

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

David's Backgammon
4David's Backgammon 5.5.2

Türk insanının sevdiği oyunlar arasında yer alan tavla oyununu bilgisayarınızda sesli ve birçok ayarlama özelliği sayesinde kolay bir şekilde oynamanıza olanak sağlayan oyun yazılımı.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

123 Free Solitaire
4123 Free Solitaire 11.10

İçinde 12 tür kağıt oyunu bulunan arayıp da bulamayacağınız bir oyun topluluğu. Kart oyunu sevenler kaçırmasın.

Ücretsiz 6 yıl önce

CetaSoft Loto-Pro
4CetaSoft Loto-Pro 4.0

Sayısal Loto, Şans Topu ve On Numara oyunlarını tesadüflere göre değil istatistikî verilere ve formüllere göre oynamanızı ve kazanma şansınızı artırmanızı sağlayacak olan bir tahmin programıdır.

Özellik Kısıtlamalı 10 yıl önce

AKINSOFT Çekiliş
4AKINSOFT Çekiliş 1.08.03

Belirtilen aralıklarda ve sayıda rasgele sayı üreten bir program. Program dosyasını innDiriniz ve .zip uzantılı dosyaları açan yardımcı bir program (Örnek : Winzip gibi) aracılığı ile açınız.

Ücretsiz 11 yıl önce

Blackjack Gold
3Blackjack Gold 1.1.8

Ünlü iskambil kağıdı olan Black Jack, kendinizi geliştirmek için ideal bir program. Ayrıca program size 33 tane oyun stratejisi sunuyor. Programın tamamına sahip olabilmeniz için 19.95$ ödemeniz gerekiyor.

Kullanım Kısıtlamalı 12 yıl önce

BVS Solitaire Collection
4BVS Solitaire Collection 5.5

İçinde 350'yi aşkın kağıt oyunu olan çok güzel bir program. İçinde bulunan oyunların çoğu internette yok, bu yüzden program özgünlüğünü uzun süre koruyacak gibi görünüyor. Grafikleri hoş, kesinlikle göz yormuyor, aksine oyunların güzelliğiyle birleşi

Kullanım Kısıtlamalı 12 yıl önce

Solitaire 3D
4Solitaire 3D 1.7

Birçok favori ve bilmediğiniz onlarca Solitaire oyununu ücretsiz ve 3 boyutlu oynayın. Tamamen kişiselleştirilebilir setler, ışık efektleri ve dahası. Desteklenen oyunlar * Aces Up * Agnes Bernauer * Agnes Sorel * Baker's Dozen * Baker

Freeware () 12 yıl önce

LotoMax
4LotoMax 1.20

Sayısal loto ile ilgili çok detaylı matematiksel analizler yapılabilen bir program.

Özellik Kısıtlamalı 3 yıl önce

Poker Mavens
3Poker Mavens 4.22

Kendi texas holdem poker oyununuzu yaratmaya yarayan bir yazılımdır.

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Bankolu Okey
4Bankolu Okey 1.0

En sevilen oyunlardan biri olan okey ile bilgisayara karşı tüm hünerlerinizi gösterin.

Ücretsiz 4 yıl önce

Saylot Pro
5Saylot Pro 1.00

Görselliği, kullanım kolaylığı ve içerisinde barındırdığı bir çok özelliklerle Sayısal Loto oynamayı daha zevkli hale getiren Saylot Pro 1.00 programı ile rakamlar üzerinde dilediğiniz hakimiyet kurabileceksiniz.

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

Kameralı 101
5Kameralı 101 2.4

Türkiye'de ilk defa! 101 oynadığın rakiplerini kameralarından izleyebilecek ve mikrofondan sesli konuşabileceksiniz. Ayrıca arkadaş listenizdeki kişiler size çevirimdışı mesaj atabiliceksiniz.

Ücretsiz 8 yıl önce

Kameralı Tavla
5Kameralı Tavla 4.4

Türkiye'de ilk defa! Tavla oynadığın rakiplerini kameralarından izleyebilecek ve mikrofondan sesli konuşabileceksiniz. Ayrıca arkadaş listenizdeki kişiler size çevirimdışı mesaj atabilirsiniz.

Ücretsiz 8 yıl önce

Kameralı Okey
5Kameralı Okey 5.7

Türkiye'de ilk defa! Diğer oyuncuları kameradan görerek ve sesli konuşarak okey oynamaya ne dersiniz? Okey oynadığın oyuncuları kameralarından izleyebileceksiniz.

Ücretsiz 8 yıl önce

Kameralı ihaleli Batak
5Kameralı ihaleli Batak 4.2

Diğer oyuncuları kameradan görerek ve sesli konuşarak oyun oynamaya ne dersiniz? Batak oynadığınız rakiplerinizi kameralarından izleyebilecek ve mikrofondan sesli konuşabileceksiniz.

Ücretsiz 8 yıl önce

Kameralı King
5Kameralı King 3.1

Diğer oyuncuları kameradan görerek ve sesli konuşarak oyun oynamaya ne dersiniz? King oynadığınız oyuncuları kameralarından izleyebileceksiniz ve ister sadece bir oyuncu ile istersen masadaki tüm oyuncularla mikrofondan sesli konuşabileceksiniz.

Ücretsiz 8 yıl önce

Pratik Tombala Pro
5Pratik Tombala Pro 1.02

Yılbaşı akşamlarının klasik oyunu tombala şimdi Pratik Tombala Pro ile bilgisayar ortamında. Zevkle ve güvenle tombala çekilişlerinizi yapabileceksiniz.

Özellik Kısıtlamalı 8 yıl önce