Filtreler

Linux > Oyun - Eğlence

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

Mahjong Epic (Linux)
3Mahjong Epic (Linux) 2

Mahjong Epic bir Çin bulmacasıdır. 300 eğlenceli oyun ve ayrıca kendi kartlarınızı da tasarlayabileceğiniz bir taş oyunudur. Burada yapmanız gereken birbiriyle eşleşen taşları bulup oyundan kaldırmak

Kullanım Kısıtlamalı 4 yıl önce

Wormux (Linux)
4Wormux (Linux) 11.01

Bir zamanların popüler oyunu ve hala daha oldukça fazla hayran kitlesi olan Team17 firmasına ait Worms isimli oyunun başka bir firma tarafından yeni baştan tasarlanarak ücretsiz hale gelmiş versiyonudur.

Ücretsiz 7 yıl önce

Freeciv (Linux)
4Freeciv (Linux) 2.1.9

Linux için Civilization II benzeri açık kaynak kodlu bir strateji oyunudur. Siz hakkınızı devretmeden sıradaki oyuncular oyuna devam edemiyor. Reflekse dayalı bir oyun türü değil. İstediğiniz kadar düşünebiliyorsunuz. Bu oyunun en büyük özelliği çok

Ücretsiz 9 yıl önce

FlightGear [Linux]
4FlightGear [Linux] 1.9.0

FlightGear açık kaynak kodlu uçuş benzetimidir (simülasyonu). Birçok işletim sisteminde çalıştığı gibi Linux üzerinde normal donanımlarla dahi kolayca oynanabilir. Oyun içerisinde çeşitli uçak modelleri seçmeniz mümkün. Oyundaki senaryo ve oyun veri

Ücretsiz 9 yıl önce

Bridge Construction Set  (Linux)
4Bridge Construction Set (Linux) 1.36

Bridge Construction Set, bir köprü tasarlama ve inşa etme oyunudur. Bu oyun sayesinde düş gücünüzü kullanarak nehir üstüne köprüler yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bu köprülerin sağlamlığını çeşitli araçlarla test edebilirsiniz.

Özellik Kısıtlamalı 10 yıl önce

glChess
3glChess 1.0

glChess, satranç oyununa farklı bir tasarım ve seçenek getiriyor. glChess bir satranç oyunu fakat oynanabilirlik ve zeka düzeyle bu oyunda oldukça farklı. Kolay yenilmeyen rakipler arıyorsanız tam size göre bir oyun.

Ücretsiz 11 yıl önce

Fantastic Farm (Linux)
3Fantastic Farm (Linux) 1.03

Fantastic Farm bir çiftlik oyunudur. Her ne kadar şu an bazı sosyal paylaşım sitelerinde meşhur olsa da bu çiftlik oyununda Maggi karakteriyle bilgisayarda çiftlik işine girebilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Theseus and the Minotaur (Linux)
3Theseus and the Minotaur (Linux) 1.31

Theseus and the Minotaur bir labirent oyunudur. 87 farklı labirent oyunu ile Theseus'a yardım edip tehlikeli labirent içinden Minotaur (boğa canavar)'dan kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Maxi Dice (Linux)
3Maxi Dice (Linux) 1.27

Maxi Dice, resimden de anlaşıldığı üzere bir zar oyunudur. Yatzy ve Maxi olmak üzere iki bölüm vardır. Maxi Yatzy geleneksel zar oyunun genişletilmiş sürümüdür.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Jewel Twist (Linux)
3Jewel Twist (Linux) 1.23

Üç ya da daha fazla bitişik karo taşın kaldırılmasıyla puan kazanmayı hedefleyen bir oyun. Hem Winwdows hem de Macintosh işletim sistemlerinde çalışır. Hoş arkaplan rengi ve müzik eşliğinde rahat rahat basitten zora doğru taş yok etme oynu oynayabili

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Guess The Phrase (Linux)
4Guess The Phrase (Linux) 1.26

Guess The Phrase, İngilizce kelime bulma oyunudur. Harfleri takip ederek sözcükleri bulmaya çalışıyorsunuz. Regular, Quick, Free mod olmak üzere 3 farklı oyun olup, bunlardan biriyle oyuna başlayabilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Crossword Twist (Linux)
4Crossword Twist (Linux) 1.06

Crossword Twist eğlenceli bir kelime bulma oyunudur. Gazetelerin verdiği bulmaca eklerinde yer alan sağdan, soldan, yukarıdan, aşağıdan kelimeleri doldurmayı hedefleyen bulmaca türünün bilgisayar ortamına aktarılmış halidir.

Kullanım Kısıtlamalı 7 yıl önce

Castle Vox (Linux)
4Castle Vox (Linux) 1.2

Castle Vox çok farklı düzeyde meydan okuma ve imparatorluk düzeyindeki savaşta en güçlünün ayakta kalacağı ve dünya hakimiyeti kuracağı bir strateji oyunudur.

Özellik Kısıtlamalı 7 yıl önce

PunkBuster (Linux)
4PunkBuster (Linux) 2.0

PunkBuster desteklediği oyunlarda hile yapılmasını önleyen bir yazılımdır. Bu sürüm programın Linux işletim sistemi uyumlu sürümüdür. Sunucu yöneticileri ve oyun sahipleri güncellenebilir bu yazılım ile antihile desteği alabilmektedirler.

Ücretsiz 9 yıl önce

Alien Arena 2008 (Linux)
5Alien Arena 2008 (Linux) 7.20

Alien Arena, FPS türü oyunlardan hoşlananlar için (Doom, Quake, Half Life ve Unreal Tournament gibi) tasarlanmış ileri teknoloji silahlarla donatılmış, uzay temalı, tamamiyle ücretsiz olarak hazırlanmış ve bir sürü hayranı olan müthiş bir 3D oyun.

Ücretsiz 9 yıl önce

Hangman (Linux)
3Hangman (Linux) 1.0

Gtk+/Gnome tabanlı ingilizce kelimelerden (115 kadar kelime) oluşan eğlenceli bir adam asmaca oyunudur. Yeni kelime eklenip çıkartılabilir, oyuncu profili oluşturulabilir.

Ücretsiz 9 yıl önce