Filtreler

Linux > Internet

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

FrostWire (Linux)
5FrostWire (Linux) 5.6.6

FrostWire, Gnutella ağını kullanan, LimeWire tabanlı ve açık kaynak kodlu ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır.

Ücretsiz 4 yıl önce

Tor (Linux)
3Tor (Linux) 2.3.25

Tor kendinizi trafik analizine karşı koruyabilmenize yardımcı olan bir yazılım projesidir. Trafik analizi kişisel özgürlüğü ve gizliliği, gizli ticari eylemleri ve ilişkileri ve devlet güvenliğini tehdit eden bir çeşit ağ denetimidir.

Ücretsiz 4 yıl önce

SeaMonkey (Linux)
4SeaMonkey (Linux) 2.17.1

SeaMonkey, açık kaynak kod sistemine sahip birden fazla işlemi tek bir yapı içinnde barındıran web tarayıcı, e-posta istemcisi, HTML editörü, IRC sohbet, web geliştirme araçları, haber grupları istemc

Ücretsiz 5 yıl önce

Miro (Linux)
5Miro (Linux) 6.0

Miro yazılımının Linux işletim sistemi ile uyumlu olan sürümüdür. Democracy Player internet üzerinden televizyon kanallarını izleyebileceğiniz ve video innDirebileceğiniz bir yazılımdır.

Ücretsiz 5 yıl önce

Wing FTP Server (Linux)
3Wing FTP Server (Linux) 4.1.3

Wing FTP Server, özelleştirilebilir yapıya sahip profesyonel bir FTP sunucudur. Program gerçek zamanlı bilgi izlemeye sahip ve bu sayede FTP sunucuyla her sunucu hakkında bilgi toplayabilir.

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

JaSFtp (Linux)
3JaSFtp (Linux) 9.17

JaSFtp, dosyalarınızı sunucunuza transfer etmenizi sağlayan bir File Transfer Protocol (FTP) istemcisidir. Basit kullanıcı arayüzüne sahiptir. Programı kullanırken hiçbir zorluk çekmiyorsunuz. Bunun yanı sıra e-posta bildirimi ve sunucudaki dosyaları

Kullanım Kısıtlamalı 5 yıl önce

Adobe Flash Player (Linux)
4Adobe Flash Player (Linux) 11.2.202.236

Adobe Flash Player yazılımının Linux işletim sistemi ile uyumlu olan sürümüdür. Adobe Flash Player internet üzerinde animasyonları, reklamları, flash videoları görüntülemenizi sağlayan bir eklentidir.

Ücretsiz 6 yıl önce

Dropbox (Linux)
4Dropbox (Linux) 1.4.0

Dropbox çevrimiçi (online) yedekleme, dosya eşleştirme sitesi ve programıdır.

Ücretsiz 6 yıl önce

123 Flash Chat Server (Linux)
4123 Flash Chat Server (Linux) 9.4

123 Flash Chat Server ile yüksek performanslı veritabanı sistemleri olan Postnuke, PHPBB, PHPnuke ve VBulletin'i kullanarak sohbet sunucuları oluşturabiliyorsunuz.

Kullanım Kısıtlamalı 6 yıl önce

Easy Hosting Control Panel
3Easy Hosting Control Panel 0.30.4

Linux sunuculara kurabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe destekli bir web hosting kontrol paneli yazılımıdır.

Ücretsiz 6 yıl önce

Tixati (Linux İçin)
4Tixati (Linux İçin) 1.92.1

Tixati, BitTorrent istemci protokollerini kullanan ücretsiz bir dosya paylaşım yazılımıdır.

Ücretsiz 5 yıl önce

RapidShare Manager (Linux)
4RapidShare Manager (Linux) 2

RapidShare Manager, internetteki en büyük dosya paylaşım sitelerinden biri olan Rapidshare'nin kendi dosya yükleme (upload) ve inndirme (download) programıdır. Program sayesinde Rapidshare dosyalarını başka uygulama kullanmadan daha hızlı ve kolay bi

Ücretsiz 7 yıl önce

VisualRoute 2010 (Linux)
4VisualRoute 2010 (Linux) 14.0a

VisualRoute, bağlantı problemlerini tespit eden sanal rota yazılımıdır. VisualRoute bağlanma sorunlarını otomatik olarak analiz edebilen hızlı bir programdır.

Kullanım Kısıtlamalı 8 yıl önce

XAMPP (Linux)
5XAMPP (Linux) 1.7.2

XAMPP, içinde hazır olarak derlenmiş Apache, PHP, phpMyAdmin, SQLite, MySQL, FTP gibi paketleri barındıran ve hepsini bir seferde kuran bir programdır. Bu programı kurarak PHP web sayfalarını bilgisayarınızda deneyebilirsiniz.

Ücretsiz 8 yıl önce

qSheff Manager
5qSheff Manager 2.0

Uygulama qSheff konfigürasyon dosyalarını hızlı bir şekilde düzenlemek amacıyla yazılmıştır. Tek bir dosyadan oluşmaktadır ve herhangi bir kuruluma gerek duymamaktadır.

Ücretsiz 10 yıl önce

Newsgroup Image Collector 2006 (Linux)
3Newsgroup Image Collector 2006 (Linux) 1.4

Newsgroup Image Collector (NIC), Usenet haber gruplarından resim toplamaya yarayan bir programdır. NIC bir ya da birden fazla haber grupları için yollanan resimleri tarar ve bunlar arasında beğendiklerinizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kullanım Kısıtlamalı 11 yıl önce

Web Image Collector 2006 (Linux)
3Web Image Collector 2006 (Linux) 1.9

Web Image Collector 2006 (WIC) bir ya da birden fazla web sitesinden resim koleksiyonu yapmak için resimler indirmeye sağlıyan bir programdır. Program resim galeri içeriği, TGP türü siteleri ve buna benzer yerlerden resim indirmeye çalışır.

Kullanım Kısıtlamalı 11 yıl önce

Joomla!
5Joomla! 1.0.12 (Linux)

Üreticinin Açıklaması: Joomla bir içerik yönetim sistemi(content management system)dir. Yani birden çok ve farklı içeriği tek bir yerden yönetmenize olanak sağlayan hazır bir web sitesi şablonudur diyebiliriz.

Ücretsiz 11 yıl önce

Galeon
5Galeon 2.0.3

Galeon, Gnome masaüstü kullananların en çok tercih ettikleri 2. tarayıcıdır. Mozilla Firefox türevi Galeon, yapı olarak Firefox'a benzemesinin yanı sıra küçük boyutlu, Java ve flash desteklidir. Bu sürüm Gnome masaüstleri içindir.

Ücretsiz 11 yıl önce

Skype (Pardus)
5Skype (Pardus) 1.3.0.53

Skype programının Pardus Linux Dağıtımı için olan sürümüdür. Skype birkaç dakika içerisinde dünyanın herhangi bir yeriyle telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan basit ve ücretsiz bir yazılımdır.

Ücretsiz 11 yıl önce