Filtreler

Linux > Masaüstü

Aşağıdaki kısımda kategoriye son eklenen programları ve bu kategorinin en popüler programlarını görebilirsiniz.

Son Eklenenler

JAlbum (Linux)
4JAlbum (Linux) 10.10.7

JAlbum yazılımının Linux işletim sistemi ile uyumlu sürümüdür. JAlbum, Java tabanlı bir web albümü oluşturma yazılımıdır.

Ücretsiz 5 yıl önce

GloboNote (Linux)
5GloboNote (Linux) 1.2.1

GloboNote, kolay kullanımlı ve açık kaynak kodlu bir masaüstü not alma yazılımıdır. Arama, metin düzenlemeleri, grup desteği ve diğer ek özellikleri ile rakiplerinden çok daha kaliteli bir yazılım olduğunu ispatlamaktadır. Basit not alma yazılımların

Ücretsiz 7 yıl önce

KAlarm
4KAlarm 2.4.1a

Kalarm, Linux’unuz için yapılmış bir masaüstü hatırlatma programı. Hatırlatmalarınız aylık, haftalık, günlük ya da sadece bir kereye mahsus olabilir. Koyduğunuz hatırlatmaları zamanı geçtikten sonra silmez ve görüntüleyebilmenize olanak tanır.

Ücretsiz 8 yıl önce

Kooldock
5Kooldock 0.4.7

Kooldock, KDE masaüstü yöneticisi için Mac OS tarzı alt paneller hazırlamakta kullanılan bir kısayol uygulamasıdır. Mac OS tarzı panelleri sevenler için vazgeçilmez bir Linux nimetidir.

Ücretsiz 9 yıl önce

KWinTV
5KWinTV 0.8.9

Kwintv KDE 2.x üzerinde televizyon seyretmeyi sağlayan bir programdır. Linux'un bttv driver'ına ihtiyaç duyar. Kwintv özellik olarak xtvscreen ya da xavtv'ye benzer.

Ücretsiz 10 yıl önce

Super Karamba
5Super Karamba 0.39

Super Karamba Linux dağıtımlarının masaüstlerine çeşitli görünüm özellikleri ekleyen bir yazılımdır. Başlıca Özellikleri ; * Masaüstünüzün görünümünü değiştirebilme. * Masaüstüne hava durumunu 5 günlük gösteren bir pencere ekleyebilme.

Ücretsiz 11 yıl önce

HPLIP
5HPLIP 0.9.9

Bu program ile >HP marka yazıcılarınızı linux altında kullanabilirsiniz. Programı yükledikten sonra, yazıcınızı sisteme kontrol merkezinden ya da HP Yazdırma Programın kullanarak tanıtabilirsiniz. Programın desteklediği

Ücretsiz 12 yıl önce

Kat - Desktop Search
4Kat - Desktop Search 0.6.4

Kat Desktop Search Engine (Kat Masaüstü Arama Motoru) KDE masaüstü ile birlikte kullanılan Linux işletim sistemleri için tasarlanmış belge, mp3, resim, video... gibi birçok dosya türünü kesin bir şekilde sabit sürücünüzde arayıp bulmanızı sağl

Ücretsiz 12 yıl önce

Kprayertime
2Kprayertime 0.9.9.4

Kprayertime , KDE 3.0.x için geliştirilmiş bir programdır. Bu uygulama Ezan vakitlerini sizlere uyarması dışında gelecek ezana ne kadar süre olduğunu da bildirir. Not: "Programı İnnDir" düğmesine basınca açılan sayfada beklediğinizde veya "

Ücretsiz 13 yıl önce