Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

jZip 1.3

Ana Sayfa > Araçlar > Arşivleme (Sıkıştırma/Açma)


jZip
Lisans:Ücretsiz
Boyut:5 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:acne
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: İşte size WinZip ve WinRAR’a alternatif bedava bir dosya sıkıştırma, paketleme aracı daha. jZip popüler olan Zip, RAR, 7z, ISO, TAR, GZip, ARJ, CAB, BZ2, ve birçok sıkıştırma, paketleme programının dosya türünü tanıyan ve işleyebilen

İnceleyen: acne

06-08-2009

İşte size WinZip ve WinRAR'a alternatif bedava bir dosya sıkıştırma, paketleme aracı daha.

jZip popüler olan Zip, RAR, 7z, ISO, TAR, GZip, ARJ, CAB, BZ2 ve birçok sıkıştırma, paketleme programının dosya türünü tanıyan ve işleyebilen, güçlü yapılı, hızlı ve göze hoş gelen kullanıcı arayüzüyle kullanıcısına kendini rahat hissettiren bir program olarak piyasada rakipleriyle mücadeleye başladı bile.

Programın ilk sürümünü Temmuz 2007 de yayınlayan üretici; daha önce Igor Pavlov'un yaptığı 7-Zip programının teknolojisinden faydalanarak yaptığı bu programı, kişisel ve ticari tüm kullanım tarzları için tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır.

Üretici; program içerisinde hiçbir süre sınırı, kullanım sayısı ve benzeri kısıtlama, reklam, casus yazılım, pop-up (istenmeyen açılan reklam pencereleri), trojan tarzı zararlı içerik bulunmadığını da garanti etmektedir. Zaten yaptığımız testlerde de böyle bir şeye rastlanmamıştır.

Yapılan testlerde; ücretli olan ve kullanıcısına her an kullanım ücretini hatırlatan bir WinZip kadar performanslı olduğu, Winrar kadar olamasa da ücretsiz bir sıkıştırma yazılımından beklenenden fazlasını verdiği görüşündeyim.
Zira piyasadaki sıkıştırma programlarının çoğunu kullanmış biri olarak her birinin farklı olumlu ve olumsuz yönlerini gördükçe bir önceki paragrafta yazdığım şeyin bir program için o kadar kolay söylenecek bir şey olmadığını da belirtmek isterim.

Programın Kurulumu :
Programın kurulumu ve kullanımı oldukça basit olup; indirdiğiniz kurulum paketine çift tıkladığınızda gelen yönergelerde Next (İleri) butonuna tıklayıp, kullanım sözleşmesini onaylayıp, 2-3 tıkla kolayca kurulabilmektedir. Ardından da sisteminizi yeniden başlatmaya gereksinim duymadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

NOT : Program ile yei arşiv dosyası oluştururken aşağıdaki gibi bir ekran gelmekte ve jZip'e destek olmak için oluşturduğunuz arşivin içerisine "jZip Programı İle Arşivlenmiştir." şeklinde bir link eklenmesini isteyip istemediğinizi sormaktadır. Oluşturacağı linke tıklandığında jZip'in web sayfası açılmaktadır. Tamamen destek amaçlıdır. Kullanıp, kullanmamak mecburi değildir, isteğinize bağlıdır.Bu ekranda isteğinize bağlı olarak "Yes" veya "No" butonlarına basarak işleminize devam edebilirsiniz.

Programın Türkçe Kullanımı :
Programın Türkçe çevirisi Sitemiz Üst Editörlerinden Acne tarafından, %90-95 oranında tamamlanarak aşağıda innDirme linki sunulmuştur.

Türkçe Dil Çevirisi
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri jZip indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 13693
Bu ay 232
Bu hafta 67
Bugün 0

Arşivleme (Sıkıştırma/Açma) Popüler

WinRAR (Türkçe)

Kullanım Kısıtlamalı

Winrar (64-Bit)

Kullanım Kısıtlamalı

WinZip

Kullanım Kısıtlamalı

WinRAR

Kullanım Kısıtlamalı

7-Zip

Ücretsiz

jZip

Ücretsiz

KGB Archiver

Ücretsiz

BitZipper

Kullanım Kısıtlamalı

ExtractNow

Ücretsiz

PowerArchiver

Kullanım Kısıtlamalı

Arşivleme (Sıkıştırma/Açma) Yeniler

5Bandizip 5.03

Ücretsiz Ingilizce

5RarZilla Free Unrar 5.50

Ücretsiz Türkçe

5Simplyzip 3.2.0.2

Ücretsiz Ingilizce

5B1 Free Archiver 1.5.86.4889

Ücretsiz Türkçe

5Winrar (64-Bit) 4.20

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

3Varşiv 1.5

Ücretsiz Türkçe

4AverZip 2011.0.0.55

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4WinZip 19.0

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

5WinRAR (Türkçe) 5.00

Kullanım Kısıtlamalı Türkçe