Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

eMule Plus 1.2e

Ana Sayfa > İnternet > Dosya Paylaşımı


eMule Plus
Lisans:Ücretsiz
Boyut:2.6 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:YodaJedi
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: En çok kullanılan dosya paylaşım programlarından olan eMule'nin daha özel ve hızlı sürümü eMule Plus. eMule Plus ile dosyalarınızı internette paylaşıma açarak onların indirilmesini sağlayabilir ya da başka yerlerden dosya innDirebilirsiniz.

İnceleyen: YodaJedi

19-04-2009

En çok kullanılan dosya paylaşım programlarından olan eMule'nin daha özel ve hızlı sürümü eMule Plus.
eMule Plus ile dosyalarınızı internette paylaşıma açarak onların innDirilmesini sağlayabilir ya da başka yerlerden dosya innDirebilirsiniz. MP3 ve filmleri daha hızlı ve detaylı arayarak bulabilir ve bunları açık kaynaklı olduğundan güvenli bir şekilde innDirebilirsiniz.

Dosya innDirme konusunda rakiplerine karşı mağlup olsa da arama ve güvenilirliği konusunda rakiplerini açık ara farkla yenebilecek güce sahip bir program ve eMule'den daha hızlı çünkü eMule Plus.

Yenilenen özelliklerine gelecek olursak, sunucu listeleri yenilendi ve daha çok sunucu eklendi. İnnDirdiğiniz dosyaların geldiği klasördeki hatalar giderildi. Programın bellek kullanımı bir önceki sürümünden daha da azaltıldı. Arama motoru daha da güçlendirildi ve hatalı kodlar düzeltildi. Sunucu listesini güncelleme desteği yenilendi.

NoT: Programı innDirme konusunda bir problem yaşarsanız Programı innDir'e tıkladıktan sonra açılan sayfada "Please Click Here" yazısına tıklayınız. innDirme başlayacaktır.

UYARI: Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri eMule Plus indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 21764
Bu ay 69
Bu hafta 10
Bugün 0

Dosya Paylaşımı Popüler

BearShare

Ücretsiz

Ares

Ücretsiz

FrostWire

Ücretsiz

µTorrent

Ücretsiz

Cabos

Ücretsiz

uTorrent

Ücretsiz

Dosya Paylaşımı Yeniler

4TorrentRover 0.22.11 beta

Ücretsiz Ingilizce

5Free Music Downloader 1.58

Ücretsiz Ingilizce

4Tixati Portable 1.99.1

Ücretsiz Ingilizce

4Tixati 1.99

Ücretsiz Ingilizce

4Dropbox 3.0.5

Ücretsiz Ingilizce

4µTorrent 3.3 Yapı 29677

Ücretsiz Türkçe

5FrostWire 6.0.3

Ücretsiz Türkçe

5StrongDC++ 2.42

Ücretsiz Ingilizce

4BitComet 1.37

Ücretsiz Türkçe

5BearShare 11.0.0.133554

Ücretsiz Türkçe