Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

YarışSever Bülten Analiz ve Tahmin Programı 3.2

Ana Sayfa > İş - Ofis > Veritabanı


YarışSever Bülten Analiz ve Tahmin Programı
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:34.8 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:10 gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:hakank
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: At yarışları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük kitlelerin ilgisini alabildiğine çekmekte ve gün geçtikçe de bu ilgi artmaktadır. YarışSever Bülten Analiz ve Tahmin Programı şu an test sürümü olarak ve ücretsiz olarak çıkarılmıştır.

İnceleyen: hakank

07-03-2010

At yarışları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük kitlelerin ilgisini alabildiğine çekmekte ve gün geçtikçe de bu ilgi artmaktadır. YarışSever Bülten Analiz ve Tahmin Programı şu an test sürümü olarak ve ücretsiz olarak çıkarılmıştır. İnternete bağlı bir bilgisayarda, programın içerisinden birkaç dakika içerisinde, 2 gün sonrasının yarış programı dâhil geçmiş yarışların sonuçlarını veritabanınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. YarışSever Bülten Analiz ve Tahmin Programı test sürümü nihayetinde genel olarak 5 başlık altında toplayabileceğimiz Bülten, Analiz, Tahmin, Güncelleme ve Animasyon işlevlerini içeren kısımlardan oluşmaktadır. Şu an test sürümünde Bülten, Analiz ve Güncelleme olarak adlandırdığımız kısımlar bulunmaktadır.

YarışSever Lisans İşlemi
YarışSever Bülten, Tahmin ve Analiz Programı kurulumu sonrasında Güncelleme ve At inceleme özellikleri aktif değildir. Kurulum ile birlikte mevcut verileri kullanabilirsiniz ancak günlük bülten ve sonuçların güncellemesini yapamazsınız. Bunun için ilk defa denemek isteyen yarışseverler 10 gün boyunca ücretsiz deneme lisansı alıp 10 gün boyunca güncel verilerle programı kullanabilirler. Deneme veya sürekli lisans alma işleminde yapılacak işler aynı olup şu yol izlenmelidir.

Lisans işleminin çevrimiçi olarak yapılması gerekmektedir. Öncelikle yarissever@hotmail.com adresiyle hizmet veren msn Messenger aracılığı ile YarışSever ilgilisi ile çevrimiçi temas kurulur. Bu arada Program kurulumunun düzgün şekilde yapıldığından ve YarışSever Bülten Programının kapalı olduğundan emin olun. Temas sağlandıktan sonra C:YARISSEVER dizinindeki klasör açılarak içersinde bulunan lisans. exe isimli program çalıştırılır. Lisans programının içersinde Yetkili Kullanıcı olarak tanımlanan kısma isim bilgisi girildikten sonra Devam butonuna tıklayarak bir sonraki kısma geçilir. Burada Lisans tipi olarak adlandırılan kısımdan Kullanıma Açma Parametresi seçilir ve Programın ürettiği Okunacak Parametre değerleri YarışSever ilgilisine gönderilir. YarışSever ilgilisinin göndereceği 2 adet karşılık Parametresi sırasıyla girilip devam butonuna bastıktan sonra lisans işlemi tamamlanmış olur. Çıkış butonunu kullanarak lisans programını kapatabilirsiniz. Daha sonra YarışSever Bülten programını açıp Yardım menüsü altında Abonelik –Kalan gün sekmesinde lisansınızın kaç günlük olduğunu kontrol edebileceğiniz gibi lisanslı kullanıcılar istedikleri zaman bu sekmeden lisanslarının kaç gün sonra biteceğini de öğrenebilirler.

2.9.9 sürümünde;
 • Program tarafından değerlendirilen koşu Aralığı + - 600 m şartı kullanıcı tercihine bırakılarak Tahmin menüsüne eklendi.
 • Ytk (yarış tempo katsayısı) koşu sonuç bölümüne eklendi.
 • Son 800 derecelerindeki hatalar ayıklanarak ve 1.10.2006 tarihinden başlamak üzere genişletildi.
 • Koşu sonuçlarında yalnızca birinciye ait olarak yer alan son 800 derecesi, bitiriş derecesi farkları esas alınarak hesaplanarak her at için tahmini son 800 sütunu eklendi.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri YarışSever Bülten Analiz ve Tahmin Programı indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  4/5
  Toplam 1566
  Bu ay 101
  Bu hafta 18
  Bugün 0

  Veritabanı Yeniler

  4CV Kayıt & Arşivleme 3.0

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  5CSVFileView 2.01

  Ücretsiz Ingilizce

  3NetRehber 2012 3.0

  Özellik Kısıtlamalı Türkçe

  3TurcaSoft SQL Yedekleyici 1.0.0.1

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  3Personal Addresses 3.00

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  4StampCAT 9.11

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  4SoftCAT 4.11

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

  3CATraxx 9.10

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce