Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Windows XP Service Pack 3 (İngilizce) SP3 Final

Ana Sayfa > Araçlar > Sistem Yamaları


Windows XP Service Pack 3 (İngilizce)
Lisans:Ücretsiz
Boyut:316 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:YodaJedi
İşletim Sistemi:Windows XP
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Windows XP işletim sistemi için gerekli olan yamaların Microsoft tarafından toplu bir paket haline getirip yayınladığı Service Pack 3 Final sürümüdür. Bir çok yeni güncellemenin bulunduğu bu pakette 1100 tane yama bulunmaktadır.

İnceleyen: YodaJedi

02-06-2008

Windows XP işletim sistemi için gerekli olan yamaların Microsoft tarafından toplu bir paket haline getirip yayınladığı Service Pack 3 Final sürümüdür. Bir çok yeni güncellemenin bulunduğu bu pakette 1100 tane yama bulunmaktadır. Güncelleme dosyaları içinde güvenlik açıkları için 114 yama, performans ve bakım yamaları, yeni ve eski sürücü yamaları, BSOD düzeltmelerini de içermektedir.


Önemli Not:

 • Microsoft tarafından çıkartılan bu güncelleme paketleri bir öncekini içerdiği için SP1 veya SP2 kurmanıza gerek yoktur.
 • Sisteminize kurmadan önce yedeğini alınız.
 • Service Pack 3 kurulumu için işletim sisteminizin orijinallik doğrulaması gerekmektedir. Kuruluma geçmeden önce işletim sisteminizin orijinalliği doğrulanacaktır.
 • Bu servis paketi sadece İngilizce sürüm içindir.

 • Windows XP SP3 ISO sürümünü buradan innDirebilirsiniz. Türkçe işletim sistemi kullananlar ise ilgili servis paketini buradan innDirebilirler.

  ÖNEMLİ UYARI :
  Bilgisayarında Güvenlik Yazılımı olarak;
 • Kaspersky Internet Security 6.0 veya 7.0 veya 2009
 • Kaspersky Anti-Virus 6.0 veya 7.0 veya 2009
 • Kaspersky Anti-Virus 6.0 Windows İşletim Sistemleri (tüm versiyonlar)
 • Kaspersky Anti-Virus 6.0 SOS
  Ürünlerininden herhangi birini kullanan ziyaretçilerimizin aşağıdaki uyarıyı dikkate alarak Windows XP Servis Paketi 3’ü kurmaları gerektiğini önemle hatırlatırız.

  Aksi taktirde Servis Paketi 3 kurulumu esnasında "Sistem Dosyalarına Erişiminizin Engellendi"ğine dair uyarı alacak ve kurulumunuz başarısız olarak sonlandırılacaktır.

  Windows XP Servis Paketi 3’ü Sorunsuz Kurmak İçin :
  Kaspersky Güvenlik Programınızın Ayarlar menüsünden, Servisler menüsü altındaki, Dahili Koruma modülündeki "Programın Dahili Korumasını Etkinleştir. (kaspersky)" (Programı İngilizce Kullananlar için İngilizcesi Enable Self-Defense dir) kutucuğunun işaretini kaldırıp, pencere alt kısmından Uygula ve Tamam seçenekleri ile Sistem Servisleri Korumasını Devre Dışı Bırakıp, bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra Windows XP Servis Paketi 3’ü kurmaya başlayabilirsiniz. Kurulum bittiğinde yukarıda bahsedilen ayarı tekrar aktif ederek sistem servislerinizin korunmasına devam edebilirsiniz.

  Yukarıdaki Uyarı Resmi Olarak Kaspersky Lab tarafından, 1777 içerik numarasıyla, 28.05.2008 tarihinde yayınlanmıştır.
  Duyurunun orjinalini görmek için buraya tıklayınız.

  Yukarıdaki paragrafta linki verilen Duyuru Sayfasında Kaspersky Internet Security 2009 , Kaspersky Internet Security 7.0 ve Kaspersky Internet Security 6.0 versiyonları için resimli anlatım mevcuttur, görsel olarak faydalanabilirsiniz.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Windows XP Service Pack 3 (İngilizce) indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  4/5
  Toplam 7710
  Bu ay 209
  Bu hafta 47
  Bugün 0

  Sistem Yamaları Yeniler