Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Windows XP Service Pack 2 Almanca

Ana Sayfa > Araçlar > Sistem Yamaları


Windows XP Service Pack 2
Lisans:Ücretsiz
Boyut:265 MB
Dil:Almanca
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Hakkı
İşletim Sistemi:Windows XP
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Service Pack 2, XP işletim sistemlerindeki en güncel sürücüleri eklemek, güvenlik ve internet üzerindeki çatlakları onarmak, gelecekte olası wormlar ve kritik hatalara karşı önlem almanız için geliştirildi.

İnceleyen: Hakkı

13-07-2007

Service Pack 2, XP işletim sistemlerindeki en güncel sürücüleri eklemek, güvenlik ve internet üzerindeki çatlakları onarmak, gelecekte olası wormlar ve kritik hatalara karşı önlem almanız için geliştirildi.

Microsoft, Windows Service Pack 2'yi piyasaya sürmesinden kısa süre sonra Almanca sürümü de çıkardı. Mevcut Windows XP üzerindeki açıkları kapatmaya yönelik olarak çıkarılan güncellemeleri kapsayan SP2, birçok yeni güvenlik özelliği ve bazı sürücü güncellemelerini de içeriyor. Özellikle dahili firewall ile internet explorer ve outlook express'e dahil edilen yeni güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor. Boyutu dolayısıyla 3.parti bir programla (FlashGet ile) inndirmenizi tavsiye ediyoruz.

Önemli Notlar:

 • Kurmadan önce sisteminizi yedekleyin.
 • Microsoft'un Service Pack'leri kümülatif olduğundan (Bir öncekini içerdiği) için ilk önce SP1 sürümü kurmaya gerek yoktur.
 • SP2 için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Windows XP Service Pack 2 indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  5/5
  Toplam 282
  Bu ay 1
  Bu hafta 0
  Bugün 0

  Sistem Yamaları Yeniler