Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Windows Vista Service Pack 2 SP2 (36 Dil)

Ana Sayfa > Araçlar > Sistem Yamaları


Windows Vista Service Pack 2
Lisans:Ücretsiz
Boyut:475 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Hakkı
İşletim Sistemi:Windows Vista
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Windows Vista'ya yönelik son hizmet paketi olan Service Pack 2, yeni donanım türlerini ve gelişmekte olan donanım standartlarını destekler, SP1'den bu yana sağlanan tüm güncelleştirmeleri içerir ve tüketiciler, geliştiriciler ve BT uzmanları için.

İnceleyen: Hakkı

05-03-2010

Windows Server 2008 ve Windows Vista'ya yönelik son hizmet paketi olan Service Pack 2, yeni donanım türlerini ve gelişmekte olan donanım standartlarını destekler, SP1'den bu yana sağlanan tüm güncelleştirmeleri içerir ve tüketiciler, geliştiriciler ve BT uzmanları için dağıtımı basitleştirir.

SP2, otomatik geri bildirimler sayesinde sağlanan geliştirmelere ek olarak SP1'den bu yana sunulan güncelleştirmeleri içeren bir Windows Server 2008 ve Windows Vista güncelleştirmesidir. Microsoft bu düzeltmeleri hem istemci hem de sunucu için tek bir hizmet paketinde bütünleştirilmiş olarak sunmakla, müşteriler açısından dağıtım ve sınama karmaşıklığını en alt düzeye indiren tek bir yüksek kaliteli güncelleştirme sağlamaktadır.

Service Pack 2'nin yüklenebilmesi için, Service Pack 1'in yüklü olması bir önkoşuldur. Service Pack 2'yi yüklemeden önce lütfen sisteminizde Service Pack 1 çalıştığından emin olun.

Windows Server 2008 SP2 ve Windows Vista SP2 - Tüm Dillerde Tek Başına Yükleme Paketi sürümü, desteklenen 36 dilden herhangi biriyle çalışan sistemlere yüklenebilir.

Desteklenen İşletim Sistemleri:
Windows Server 2008; Windows Vista.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Windows Vista Service Pack 2 indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 2504
Bu ay 53
Bu hafta 8
Bugün 0

Sistem Yamaları Yeniler