Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Windows Vista Service Pack 1 SP1 (36 Dil)

Ana Sayfa > Araçlar > Sistem Yamaları


Windows Vista Service Pack 1
Lisans:Ücretsiz
Boyut:544 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:YodaJedi
İşletim Sistemi:Windows Vista
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Windows Vista işletim sistemi için gerekli olan yamaların Microsoft tarafından toplu bir paket halinde yayınlandığı Service Pack 1 Final sürümüdür. Daha önce yayımlanan güncelleştirmelere ek olarak, SP1, belirli güvenilirlik, performans ve uyumluluk

İnceleyen: YodaJedi

17-04-2008

Üreticiden: Windows Vista Service Pack 1 (SP1), müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda hazırlanmış bir Windows Vista güncelleştirmesidir. Daha önce yayımlanan güncelleştirmelere ek olarak, SP1, belirli güvenilirlik, performans ve uyumluluk sorunlarını çözmeye, yeni donanım türlerini desteklemeye ve gelişmekte olan birçok standart için destek sağlamaya odaklanmış değişiklikler içerecektir. SP1, BT yöneticilerinin Windows Vista'yı dağıtmasını ve yönetmesini kolaylaştırmaya da devam edecektir. Windows Vista Service Pack 1 Tüm Dillerde Tek Başına Yükleme sürümü herhangi bir dil sürümü üzerine yüklenebilir.

Yenilikleri, teknik ayrıntıları, genel kılavuzları ve başlıca değişiklikleri de içeren KB936330 numaralı makaleyi okuyun.

Editörden: Windows Vista işletim sistemi için gerekli olan yamaların Microsoft tarafından toplu bir paket halinde yayınlandığı Service Pack 1 Final sürümüdür.

Önemli yamaların bulunduğu bu pakette sistemin performansını önemli ölçüde arttıracak birçok güncelleme dosyası bulunmaktadır. Güncellenmiş sürücüler, DirectX 10.1 desteği, Windows sorun gidericilerin iyileştirilmesi, arka plan transfer sistemi sorunları, Direct3D desteği, sistem açıkları gibi önemli güncelleştirmeleri de içermektedir.

Microsoft'un kullanıma sunduğu bu servis paketini, Windows Vista (32-Bit) işletim sisteminize yükleyerek sisteminizi güncelleyebilirsiniz. Bu seferki servis paketi Türkçe de dahil tam 36 dilde tek pakette sunuluyor.

Windows Vista SP1 Diğer Yüklemeler:

Windows Vista SP1 (64-Bit) sürümü buradan innDirin.
Windows Vista SP1 DVD* sürümünü buradan innDirin.

*Windows Vista SP1 DVD (x86-x64) sürümler içindir.

Önemli Not:

 • Service Pack kurulumu için işletim sisteminizin orjinallik doğrulaması gerekmektedir. Kuruluma geçmeden önce işletim sisteminizin orjinalliği doğrulanacaktır.
 • Sisteminize kurmadan önce yedeğini almayı unutmayınız.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri Windows Vista Service Pack 1 indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  5/5
  Toplam 2449
  Bu ay 63
  Bu hafta 16
  Bugün 0

  Sistem Yamaları Yeniler