Windows Movie Maker 2.6 (Vista & 7)

Ana Sayfa > Ses - Video > Ses/Görüntü Düzenleyiciler > Windows Movie Maker 2.6 (Vista & 7)


Program inndiriliyor... Lütfen Bekleyin...

Eğer inndirilme işlemi başlamadıysa tıkla.


Yukarıdaki yere tıklayıp beklediğin halde programı inndiremediysen sol alttaki "Geribildirim" tuşuna basıp kırık link bildirimi yapabilirsin. Bu durumda programın inndirileceği adreste bir problem olup olmadığını kontrol edeceğiz.


Lütfen Dikkat: Programı kurmadan önce virüs taramasından geçirmeni öneririz. Programın kullanımından doğabilecek sorunlardan inndir.com sorumlu değildir.

İlgini çekebilecek diğer programlar

Windows Movie Maker

Windows XP işletim sisteminde tümleşik olarak bulunan Movie Maker programının eklentilentilerle zenginleştirilmiş yeni ve türkçe sürümüdür.

MP3 Splitter & Joiner

MP3 Splitter & Joiner ile MP3 biçimindeki müzik dosyalarınızı istediğiniz yerden kesip birleştirebilir ve sonra MP3 biçiminde kaydedebilirsiniz.

COOL MP3 Splitter

MP3 parçalarınızı adım adım kesmek, birden fazla dosyaya bölmek, boşluklarını yok etmek, boyutunu ayarlamak için ideal bir program.

Bolide Movie Creator

Bolide Movie Creator, teknik bilgiye gereksinim duymadan video düzenleme yapmanızı sağlayan, boyutu küçük, kullanımı kolay bir programdır.

Ashampoo MP3 Cover Finder

Hepimiz müziği severiz ve güzel bir kapak resmiyle birlikte ses ve görsel açıdan zengin bir deneyim yaşarız.

Ashampoo Movie Studio

Ashampoo Movie Studio ile film düzenlemek çok kolay. Boyutlandırmak ve reklamları kolaylıkla kaldırmak için videolarınızı kesin. Profesyonel...
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı 5/5
Toplam inndirilme 53511
Aylık inndirilme 560
Haftalık inndirilme 560
Günlük inndirilme 8