Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Webroot Mydoom Virüs Temizleme Aracı 1.1

Ana Sayfa > Güvenlik > Özel Virüs Temizleme


Webroot Mydoom Virüs Temizleme Aracı
Lisans:Ücretsiz
Boyut:385 KB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Webroot firması tarafından hazırlanmış olan bu araçla Mydoom ve Mydoom virüsünün çeşitlerini temizleyebilirsiniz. 2004 yılının başlarında ortaya çıkan bu virüs elektronik postalarla oldukça hızlı biçimde yayılmaktadır.

İnceleyen: beytepe

14-08-2007

Webroot firması tarafından hazırlanmış olan bu araçla Mydoom ve Mydoom virüsünün çeşitlerini temizleyebilirsiniz. 2004 yılının başlarında ortaya çıkan bu virüs elektronik postalarla oldukça hızlı biçimde yayılmaktadır. Dünyanın gelmiş geçmiş en hızlı yayılan virüslerinden birisidir. Amacı bilgisayarınıza sızarak denetimi ele geçirmek ve ardından gelecek saldırılar için portlar açmaktır.

Yayıldığı günlerde özellikle Google olmak üzere birçok büyük firmaya ve bireysel kullanıcılara büyük zararlar vermiş olan bu virüs geride bıraktığımız yıllarda da birçok farklı türüyle sistemlere zarar vermeye devam etmektedir. Elektronik posta adreslerinde ZİP biçimli ekli dosyalara yerleştirilerek, sahte hata iletileri vererek ve tabii ki sahte e-postalar göndererek sistemlere çok çabuk sızabilen tehlikeli bir virüstür. Bu araç sayesinde bu zararlı virüsten kurtulabilirsiniz.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Webroot Mydoom Virüs Temizleme Aracı indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 2793
Bu ay 103
Bu hafta 28
Bugün 0

Özel Virüs Temizleme Yeniler