Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

VisualRoute 2010 (Linux) 14.0a

Ana Sayfa > Linux > Internet


VisualRoute 2010 (Linux)
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:3.8 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:15 gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:bosluk
İşletim Sistemi:Linux
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: VisualRoute, bağlantı problemlerini tespit eden sanal rota yazılımıdır. VisualRoute bağlanma sorunlarını otomatik olarak analiz edebilen hızlı bir programdır.

İnceleyen: bosluk

15-11-2009

VisualRoute, bağlantı problemlerini tespit eden sanal rota yazılımıdır. VisualRoute bağlanma sorunlarını otomatik olarak analiz edebilen hızlı bir programdır. Program, siz interneti kullanırken IP paketlerinizin izlediği rotaları görüntülemekte kullanabileceğiniz bir dünya haritası sunar. VisualRoute ayrıca paraleldeki tüm IP sekmelerini (ardışıklar hariç) izleyebilmenizi sağlar ve böylece konvansiyonel Traceroute programlarından daha hızlı sonuçlar verir.

Ayrıca yazmış olduğunuz bir web adresinin hangi sunucular üzerinde dolaşarak size ulaştığını görebilirsiniz. (Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.)

VisualRoute ayrıca pop-up Whois ve Loose Source Route (LSRR) bilgisini de destekler. VisualRoute Server paketinde olan ve programı merkezi bir sunucu üzerinden yüklemenizi ve sonra Java-kullanabilir bir Web tarayıcı üzerinden programa kullanıcı erişimine sahip olabilmenizi sağlayan bir özellik olan AutoWeb'i içerir. Bu sürüm İngilizce'den farklı bir dilde işletim sistemi kullananlar için DNS aramalarıyla ilgili bir hata düzeltmesi içeriyor. Ping atıp geri dönüşün nereye kadar gerçekleşebildiğini, problemin hangi bölgede ortaya çıkabildiğini görebiliyorsunuz. Programın güzel yanı, ileri seviye problemleri çözmek isteyenlere yönelik olmanın yanı sıra son kullanıcıların dikkatini çekecek tarzda olması.

Programın tam sürümü 49.95$'dır.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri VisualRoute 2010 (Linux) indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 117
Bu ay 0
Bu hafta 0
Bugün 0

Internet Popüler

Apollon

Ücretsiz

JaSFtp (Linux)

Kullanım Kısıtlamalı

Miro (Linux)

Ücretsiz

123 Flash Chat Server (Linux)

Kullanım Kısıtlamalı

Internet Yeniler

4Tixati (Linux İçin) 1.92.1

Ücretsiz Ingilizce

4SeaMonkey (Linux) 2.17.1

Ücretsiz Türkçe

4FileZilla (Linux) 3.5.2

Ücretsiz Türkçe

4Pidgin (Linux) 2.10.0

Ücretsiz Ingilizce

5Miro (Linux) 6.0

Ücretsiz Ingilizce

5FrostWire (Linux) 5.6.6

Ücretsiz Ingilizce

5Skype (Linux) 2.2.0.25

Ücretsiz Türkçe

4Dropbox (Linux) 1.4.0

Ücretsiz Ingilizce