Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Video Downloader 1.1.1

Ana Sayfa > İnternet > Tarayıcı Eklentileri


Video Downloader
Lisans:Ücretsiz
Boyut:14 KB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:MaXi
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Bir Mozilla Firefox eklentisi olan Video Downloader, adından da anlaşıldığı gibi rastladığınız videoları adresini kopyala-yapıştır zahmeti olmadan innDirebileceksiniz.

İnceleyen: MaXi

03-09-2007

Bir Mozilla Firefox eklentisi olan Video Downloader, adından da anlaşıldığı gibi rastladığınız videoları adresini kopyala-yapıştır zahmeti olmadan innDirebileceksiniz.

Peki hangi sitelerden innDirebilir?
Youtube, Google Video, iFilm, Metacafe, Dailymotion, Myspace, Angry Alien, AnimeEpisodes.Net, Badjojo, Blastro, Blennus, Blip.tv, Bofunk, Bolt, Break.com, Castpost, CollegeHumor, Current TV, Dachix, Danerd, DailySixer.com, DevilDucky, Double Agent, eVideoShare, EVTV1, FindVideos, Free Video Blog, Grinvi, Grouper, Hiphopdeal, Kontraband, Lulu TV, Midis.biz, Music.com, MusicVideoCodes.info, MySpace Video Code, Newgrounds, NothingToxic, PcPlanets, Pixparty, PlsThx, Putfile, Revver, Sharkle, SmitHappens, StreetFire, That Video Site, TotallyCrap, VideoCodes4U, VideoCodesWorld, VideoCodeZone, vidiLife, Vimeo, vSocial, Yikers, ZippyVideos ve daha bir çok siteden videoları zahmetsizce Mozilla Firefox üstünden indirebileceksiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu programın kullanımı çok basittir. Firefox ile videonun olduğu sayfa açıkken altta çıkan VideoDownloader simgesine tıkladığınız anda size videonun linkini vererek direk innDirmenize olanak sağlar.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Video Downloader indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 20912
Bu ay 114
Bu hafta 20
Bugün 0

Tarayıcı Eklentileri Yeniler

4Lightbeam for Firefox 1.0.10

Ücretsiz Ingilizce

0Döviz ve Altın Kurları 2.2

Freeware (Yok) Türkçe

0Namaz Vakti 2.1

Freeware (Yok) Türkçe

4Portable Bookmarks 2.6

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

5FlashGot 1.5.6.8

Ücretsiz Ingilizce