Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Via 4in1 4.43

Ana Sayfa > Araçlar > Sürücü Paketleri


Via 4in1
Lisans:Ücretsiz
Boyut:1 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:YodaJedi
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Via yongasetli(chip) anakartlara sahip olan kullanıcıların Via firması tarafından çıkartılan kart güncelleme yazılımıdır. Via yongasetli(chip9 anakartınızın performansını arttırabilir ve firma tarafından belirlenen problemleri düzeltebilirsiniz.

İnceleyen: YodaJedi

19-11-2006

Via yongasetli(chip) anakartlarınızın yazılımları ile problemleriniz varsa ve anakartınızda kullanılan sürücüleri güncellemek istiyorsanız Via 4in1 tam size göre oluşturulmuş bir yazılım. Bu yazılım Via yongasetli anakartların performanslarını arttırmak, kartlardan daha iyi verim alabilmek için geliştirilmiş bir güncelleme yazılımı. Bu yazılımı bilgisayarınıza innDirdiğinizde sizden geniş ayrıntılar istemeden kolayca kurulabilir. Yazılım her Via yongasetli anakartta kullanılmamaktadır ve dikkat etmeniz gereken diğer bir konuda bu yazılımın güncelleme amacıyla yapılmış olmasıdır.

Yazılımın desteklediği anakartlar; MVP#, Apollo Pro## serileri, KT1##, KN1##, KM1##, KT2##, KT333, KN2##, KM2##, P4X2##, P4X3##, P4M2##.

Üretici sitesi olan Via'nın uyarısına göre en iyi performansı yukarıda yazılı olan anakartlarda vermektedir. Bu yazılım ile anakartınızdaki sürücüleri güncelleyebilir, sürücüler hakkında ayrıntılı rapor alabilir, anakartınızın performansını arttırabilirsiniz. Yazılımı innDirdikten sonra yazılımın içindeki dosyaları belirlediğiniz bir yere açmanız ve daha sonrasında "setup.exe" yazan simgeye tıklayarak güncelleme işleminiz başlatmanız gerekiyor. Bundan sonra gerekli işlemleri programın kendisi otamatik olarak yerine getiriyor.

Editörün Notu: Anakartınızın güncellenmesi konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz program ile yapacağınız işlemlere dikkat etmenizi tavsiye ederim.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Via 4in1 indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 471
Bu ay 2
Bu hafta 1
Bugün 0