Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

VIPRE Antivirus+Antispyware 8.0.2.30

Ana Sayfa > Güvenlik > Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs)


VIPRE Antivirus+Antispyware
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:6.2 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:15 gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:farukk
İşletim Sistemi:Windows 2000/2003/XP/Vista
İndir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: VIPRE Antivirus+Antispyware, kullanıcıların yıllardır göğüslemek zorunda kaldığı geleneksel antivirüs programlarının bilgisayarı yavaşlatma problemini ortadan kaldıran bir teknoloji kullanılarak üretilmiştir.

İnceleyen: farukk

22-08-2011

Üreticiden: VIPRE Antivirus + Casus Yazılım Önleme, kullanıcıların yıllardır göğüslemek zorunda kaldığı geleneksel antivirüs programlarının bilgisayarı yavaşlatma problemini ortadan kaldıran bir teknoloji kullanılarak üretilmiştir.

VIPRE, antivirüs ve antispyware özelliklerini bütünleştirmiş, entegre, antirootkit ve diğer güvenlik teknolojilerini sağlayan kusursuz bir güvenlik çözümüdür.

VIPRE, bugünün karmaşık spyware, virüs ve malware tehditleri karşısında kapsamlı koruma sağlar.

PC'nizi taraması esnasında yavaşlatan eski antivirüs programınızdan bıktınız mı? Taramada makinanız yavaşlıyor mu, iş kaybı mı yaşıyorsunuz? Yeni nesil Antivirüs + AntiSpyware programı "kaynak domuzu" olmamalı!

 • PC'niz yavaşlamamalı!
 • Yeni teknoloji: antivirüs + AntiSpyware motoru
 • Gelişmiş anti-Rootkit teknolojisi
 • Proaktif Koruma
 • E-posta tehditlerine karşı tam koruma
 • Netbooklar için kötü amaçlı yazılım koruması

  Yüksek performans, yeni nesil Antivirüs + AntiSpyware yazılımı
  VIPRE, Antivirüs+Antispyware ve Anti-Rootkit teknolojilerini birleştiren entegre bir yeni nesil üründür. Yeni nesil teknoloji ile yapılandırılan VIPRE (Virus Intrusion Protection Remediation Engine), içerdiği güçlü antivirüs ve antiSpyware yazılımı, reklam, casus yazılım ve rootkitler dahil bugün son derece karmaşık kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı sizi korur, pek çok geleneksel güvenlik programında olduğu gibi PC'nizin kaynağını tüketmeden işini en iyi şekilde yapar.

  Cutting-edge Proaktif Koruma
  Sunbelt'in ünlü gelişmiş güvenlik teknolojisi, yeni ve bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlara karşı savaşta ön safta yer alarak sizi korur.

 • YENİ - MX-Virtualization™ gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım (malware) analizi, Windows'ta güvenliği sağlanmış bir hafıza. VIPRE, önce PC'nize zarar verebilecek kötü amaçlı yazılım davranışından tespit eder ve onu öldürmeye dikkat sağlar. MX-V teknolojisi sıfır-gün tehditlerine karşı korumak için en güvenli yoldur.
 • GELİŞMİŞ - Genscan™'ı ve Cobra™ buluşsal yöntemleri, kötü amaçlı yazılımı belirlemek için süper verimli dinamik desen fikrini kullanırlar.
 • GELİŞMİŞ - VIPRE Active Protection™ gerçek zamanlı izleme ve bilinen ve bilinmeyen kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı koruma sağlar. Windows çekirdek içindeki Aktif Koruma çalışmaktadır (işletim sisteminin çekirdeği), kötü amaçlı yazılım için izler ve kodun çalışmasını durdurur. (Diğer anti-malware yazılım ürünleri kötü amaçlı yazılımı kötü davranışı bilgisayarınızda denemek için çalıştırır ve daha az güvenlik sağlar.)

  Checkmark Anti-Virus Sertifikalı
  VIPRE Onay İşareti Anti-Virus Masaüstü West Coast Labs tarafından sertifikalı ve önümüzdeki aylarda diğer sertifika organları aracılığıyla ek sertifikasyonlar göreceksiniz.

  PC'niz yavaşlamaz!
  Kullanıcı anketleri mevcut antivirüs çözümleri ile yüksek kaynak kullanımı nedniyle en büyük hayal kırıklığını yaşamaktadırlar. VIPRE tasarımı sistem kaynakları düşükse ve genel bilgisayar kullanıcı deneyimini göz önüne alarak, bildirim ve pop-up için optimum seviyede uyarı verir. Virüsten koruma programlarınıza hoşçakal deyiniz.

  E-posta tehditlerine karşı tam koruma!
  VIPRE, Outlook, Outlook Express ve Windows Mail için doğrudan desteği ile e-posta virüslerine karşı kapsamlı koruma içerir ve herhangi bir e-posta programı için POP3 ve SMTP desteği sağlar.

  VIPRE Antivirus Avantajları + Casus Yazılım Önleme

 • Yüksek sistem kaynakları, düşük performans ile tehdit koruması
 • Kötü amaçlı yazılım tehditleri için e-posta tarar
 • Cutting-edge Proaktif Koruma koruyucusu 24 / 7
 • Gelişmiş anti-Rootkit teknolojileri
 • Küçük, normal tanımlı güncelleştirmeleri, büyük güncelleme süresinde yapar
 • VIPRE gelişmiş kullanıcılar için üç avantaj aracı sağlar: geçmişi temizler, dosyayı güvenli siler ve ileri kullanıcılar için PC Explorer vardır.

  Sınırsız Ev Kullanıcı Lisansı
  Benzersiz VIPRE bir "ev sitesi lisansı sağlayan ilk güvenlik ürünü" oldu. $ 49.95 bir yıllık abone ücreti ile, evde veya küçük işyerinde tüm bilgisayarları sınırsız şekilde tek bir site lisansı ile korunabilir. Tek bir kullanıcının yıllık lisans bedeli 29.95 $. Bir yıllık abonelik, tehdit tanımı güncelleştirmeleri, yazılım güncellemeleri, ücretsiz teknik destek sağlıyor. VIPRE ve Sunbelt Personal Firewall'u birlikte alın, bilgisayarınızın tam güvenliğini sağlayın.

  Kurumsal Sürüm
  Symantec, McAfee, Trend Micro, ve diğer, şişirilmiş yavaş antivirüs motorları sinirli? VIPRE, tehdit yönetimi daha hızlı ve daha kolay, daha ucuz, tehditi hiç düşünmeyeceğinizi mümkün hale getirecek yepyeni bir teknoloji sağladı.

  Sunbelt, bir sistem/güvenlik yöneticisinin yaşadığı yangını söndürdü ve son kullanıcıların yavaş bilgisayarlar hakkında şikayetlerini dinleyerek daha iyi şeyler yaptı. VIPRE Enterprise, bu hasta, yaşlı ve yorgun yöneticiler için, modası geçmiş antivirüs programlarından kurtarmak için inşa edildi.

  VIPRE Enterprise'in güçlü alt yapısı, antivirüs ve antispyware korunmasını beraber gerçekleştiren, kapsamlı ve tek bir motor ile tasarlandı. Teknolojilerin bu birleşimi, kullanıcıların PC'lerinin yavaşlamadığı, yüksek-yerine getirme ve anti-malware yazılımı ile düşük sistem kaynağı kullanarak ağınızı korur.

 • Yüksek performans, yeni nesil Antivirüs + AntiSpyware yazılımı
 • Cutting-edge Proaktif Koruma
 • Güçlü, kapsamlı tarama ajan teknolojisi
 • Gerçek zamanlı Aktif Koruma
 • Aktif Koruma, kullanıcınızı korumak için birleştirilmiş üç yöntem
 • Yapılandırılabilir merkezileştiren kontrol paneli, yayma çalışmasının çoklu metodları ile tehdit politikası-yürütme yönetimi
 • Checkmark Anti-Virus Sertifikalı
  PC'niz yavaşlamaz!
 • E-posta tehditlerine karşı tam koruma!

  Uygun Güncelleme Fiyatı
  15 Ocak 2009, Sunbelt Software VIPRE Enterprise için özel rekabetçi güncelleme (upgrade) fiyatlandırma sunuyor. VIPRE Enterprise yeni lisans fiyatı 500 kullanıcı için $10/kullanıcı, en az 10 kullanıcı paketi var. 500 kullanıcı ile müşterileri için özel fiyatlandırmadan yararlanmak isteyen kurumlar ve bayiler üreticiyi arayabilirler.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri VIPRE Antivirus+Antispyware indir
   
  Etiketler:
  virüsspywarecasus yazılımkorumagüvenliktemizleme
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  5/5
  Toplam 5862
  Bu ay 75
  Bu hafta 21
  Bugün 0

  Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs) Popüler

  ESET NOD32 Antivirus

  Kullanım Kısıtlamalı

  avast! Pro Antivirus

  Kullanım Kısıtlamalı

  Panda Antivirus Pro 2012

  Kullanım Kısıtlamalı

  AVG AntiVirus

  Kullanım Kısıtlamalı

  HitmanPro

  Kullanım Kısıtlamalı

  Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs) Yeniler

  4HitmanPro ( 64-bit ) 3.7.9.232

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  3PCKeeper 2.2.262

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  4Nano Antivirüs 0.28.2.60881

  Ücretsiz Ingilizce

  4Anvi Smart Defender 2.2

  Ücretsiz Ingilizce

  5360 Internet Security 4.9.0

  Ücretsiz Ingilizce

  4herdProtect 1.0.3.9 beta

  Ücretsiz Ingilizce

  5Baidu Antivirus 5.0.3

  Ücretsiz Ingilizce

  4Ashampoo Anti-Virus 1.0.8

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  4Kaspersky Anti-Virus 2015 15.0.1.415

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce