Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Turkcell AkıllıMesaj 2.1

Ana Sayfa > İnternet > Sohbet - İletişim


Turkcell AkıllıMesaj
Lisans:Ücretsiz
Boyut:3.6 MB
Dil:Türkçe
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:manager
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Turkcell ve Hazır Kart aboneleri, AkıllıMesaj ile bilgisayarlarından hızlı ve basit şekilde kısa mesaj gönderebilir, mesajlarını saklayabilir, hazır mesaj içeriklerini kullanabilir, Turkcell servislerinden yararlanabilir, logo gönderebilir, ajandalar

İnceleyen: manager

18-09-2004

Turkcell ve Hazır Kart aboneleri, AkıllıMesaj ile bilgisayarlarından hızlı ve basit şekilde kısa mesaj gönderebilir, mesajlarını saklayabilir, hazır mesaj içeriklerini kullanabilir, Turkcell servislerinden yararlanabilir, logo gönderebilir, ajandalarına kaydedecekleri mesajları isterlerse periyodik olarak kısa mesajla hatırlatabilirler.

* SüperŞifre kullanılabilmektedir.

AkıllıMesaj ile neler yapabilirim?

1) 10 parmak mesaj keyfi: Kısa mesajlarınızı 459 karaktere kadar yazabilir, istediğiniz bir kişiye ya da oluşturacağınız bir gruba gönderebilirsiniz.
2) Mesaj Saklama: Saklamak istediğiniz kısa mesajlarınızı 2270'e göndererek Mesaj Gönderme bölümündeki Kişisel Mesajlar menüsünde saklayabilir, başka abonelere de gönderebilirsiniz.
3) Hazır MesajArşivi: Hazır Mesaj arşivinde yer alan doğumgünü, evlilik, yıldönümü gibi pek çok kategorideki mesajlardan dilediğinizi seçip istediğiniz kişi ya da gruba gönderebilirsiniz.
4) Turkcell Servisleri: AkıllıMesaj yardımıyla son dönem fatura tutarınıza ulaşabilir, ne kadarlık konuştuğunuzu öğrenebilir, GPRS, WAP, MMS ayarlarınızı yaptırabilirsiniz.
5) Logonu oluştur!: Turkcell servisleri bölümünde yer alan 'Logonu oluştur' butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan seçeceğiniz bir resmi logo olarak istediğiniz bir cep telefonuna gönderebilirsiniz.
6) MaxiDesign: Turkcell servisleri bölümünde yer alan 'MaxiDesign' butonuna tıklayarak sesli ve hareketli mesajlarınızı hazırlayabileceğiniz MaxiDesign'a ulaşabilirsiniz.
7) Telefon aktarımı: Kişisel bölümünde 'Telefon Aktarımı'nı kullanarak Outlook Global Adres Defterinizde GSM numarası olarak kayıtlı numaraları (1000 numarayı) AkıllıMesaj telefon defterine aktarabilirsiniz.
8) Ajanda: Kaydedeceğiniz mesajlarınızın ve randevularınızın, istediğiniz gün ve saatte, dilerseniz periyodik olarak, kısa mesaj ile size ya da istediğiniz kişiye hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Mesaj Gönderme: Mesajlarınızı Outlook, Word ve Excel uygulamalarının toolbar'ında göreceğiniz AkıllıMesaj ikonuna tıkayarak gönderebilirsiniz.

Nasıl ücretlendirilir?
Mesaj Gönderim ekranlarından Turkcell, Hazır Kart ve diğer operatörlerin abonelerine gönderilen her bir mesaj bir kısa mesaj karşılığı ücretlendirilecektir. Ajanda bölümüne girilen her hatırlatma mesajı bir kısa mesaj karşılığı ücretlendirilecektir.

Turkcell AkıllıMesaj'ı bilgisayarınıza yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Turkcell AkıllıMesaj indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 2014
Bu ay 25
Bu hafta 7
Bugün 0

Sohbet - İletişim Popüler

Sohbet - İletişim Yeniler

4TalkHelper for Skype 1.2.31

Ücretsiz Ingilizce

5Camfrog 6.9.414

Ücretsiz Türkçe

4VIPole 3.4.6

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4WinSent 2.7.40

Ücretsiz Ingilizce

4AdiIRC ( 64 Bit ) 1.9.4

Ücretsiz Diğer

4AdiIRC ( 32 Bit ) 1.9.4

Ücretsiz Ingilizce

5IMVU 504.4

Ücretsiz Türkçe

4Tweetz Desktop 0.8.23

Ücretsiz Ingilizce

4Nimbuzz Messenger 2.9.1

Ücretsiz Ingilizce

0A SMS 1.0

Ücretsiz Türkçe