Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

TrustPort Antivirus 14.0.6.5276

Ana Sayfa > Güvenlik > Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs)


TrustPort Antivirus
Lisans:Kullanım Kısıtlamalı
Boyut:265.6 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:30 gün
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:farukk
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: TrustPort Antivirus, Windows çalışma istasyonlarını etkili bir şekilde bütün bilgisayar virüslerine karşı korumak ve sistemleri güvence altına almak amacıyla dizayn edilmiş antivirüs programıdır.

İnceleyen: farukk

27-08-2008

Üreticiden: TrustPort Antivirus, Windows çalışma istasyonlarını etkili bir şekilde bütün bilgisayar virüslerine karşı korumak ve sistemleri güvence altına almak amacıyla dizayn edilmiş günümüzün modern antivirüs programıdır. Çeşitli antivirüs tespit testlerinde, çeşitli tepe noktalarına ulaşılması bunun kanıtıdır. TrustPort Antivirus, modern antivirüs programlarının içerdiği, antispam, antivirüs izleme, gelen iletilerin izlenmesi, internette sörf esnasında http protokolünün izlenmesi ve casus yazılımlara karşı korunmak amacıyla oluşturulan standart araçları barındırır. Eşsiz tespit özelliklerini, dünyaca ünlü üreticilerin eşsiz niteliklere sahip tarama motorları bileşenlerine borçludur.

TrustPort Antivirus dünyaca ünlü üreticilerin (AVG, Norman, Dr.Web, VirusBlokada ve Ewido) gelişmiş tarama teknolojilerini kullanarak dizayn edilmiştir.

İçerik:
 • Antivirüs ve Antispam koruması
 • Yerleşik koruma
 • Talep edildiğinde tarama
 • Gelen ileti taraması
 • İnternetten yüklenen dosyaların taranması
 • Karantina
 • Planlama
 • Düzenli güncelleme
 • Detaylı istatistikler ve oturum açma

  Gerçek Zamanlı Koruma
  Erişime açık koruma, kullanıcının herhangi bir esnada üzerinde çalıştığı her şeyi, tüm açılmış dosyaları izler ve kontrol eder. Kullanıcının sistemde virüs bulaşmış bir dosyayı açması halinde, antivirüs koruması yerleşik korumanın da yardımı ile kullanıcıya belirli dosyanın enfekte olduğunu belirterek anons edecektir. Akabinde virüs bulaşmış dosyaya ne olacağı yapılanmaya bağlı olarak değişir.

  Talep Edildiğinde Tarama
  Kullanıcıya belli başlı dosyaları ve bireysel sabit diskleri elle tarama olanağını verir. Prosedür görev çubuğundan veya bireysel dosyaların içerik menüsünden başlatılabilir. Virüs bulaşmış dosya bulunduğunda, program kullanıcının önceden belirlediği eylemi harekete geçirir.

  İnternet Taraması
  Sistemin ağa bağlandığı anda, internet tarayıcı tüm enfekte haldeki dosyaları sabit diske yerleşmeden ortaya çıkarır ve bertaraf eder. İnternet tarayıcı takip eden üç bölümden oluşmaktadır:
 • E-posta antivirüs koruması
 • E-posta antispam koruması
 • Web taraması

  Karantina
  Asıl amacı program tarafından yakalanan virüs bulaşmış dosyaları izole etmektir. Bu dosyalar silinebilir veya yenilenebilir. Virüs bulaşmış her dosya takip eden bilgileri içeren bir rapor ile gelir: dosya ismi, saat ve tarih, karantinaya ve orijinal bölgeye transfer saati ve tarihi.

  Tarama Motorları
  Programın kalbinde dünyaca ünlü üreticilerin antivirüs ve anticasus yazılım tarama motorları yatmaktadır. Bu motorların maksimum entegrasyonu zararlı kodlamalara karşı en yüksek olası koruma anlamına gelmektedir. Üstünlükleri eşsiz teknolojilerine bağlıdır. Örnek olarak formül analizi ve sanal bilgisayar, bilinmeyen ve virüs veritabanına eklenmemiş virüsleri tanımlama yetisine sahiptir. Bu sayede potansiyel salgınlara karşı ilk etaplarda bile koruma sağlanır. Programda kullanıcı hangi motora hangi tarayıcıyı atayabileceğini kendi belirleyebilir. Kullanıcı kendi ihtiyaçlarına göre antivirüs programını şekillendirir.

  Günlük Kayıt
  Kullanıcıya üzerinden geçilen aktiviteler ve operasyonlar ile ilgili bilgileri kazandırmayı sağlayan etkili bir özelliktir. Kullanıcı geriye dönük bilgiyi temel alarak sistemini veya antivirüs programını yakından izleyebilir.

  Programlama
  Kullanıcı planlayıcıyı, antivirüs programı kendini güncelledikten belirli bir zaman sonra şekillendirebilir. Bu özellik ihtiyaca göre arttırılabilir veya talep doğrultusunda açık bir şekilde kullanılabilir.

  Merkezi Yönetim
  TrustPort Antivirus merkezi raporu, TrustPort yönetimi ile uyumludur. Yöneticilere, istasyonların aktivitelerini uzaktan ağları içerisinden tamir ve izleme olanağı sunar.

  %100 koruma sağlayan tek üründür ve birçok ödüle sahiptir.

  Düşük konfigürasyonlu bilgisayarlarda, işlemcinin ağırlaşmasına karşın, aktif motor sayısı azaltılarak kullanılmalıdır. Tarama zamanında, çalışan motorun artırılması tavsiye edilmektedir.

  Server Management programı ile merkezi yönetim ve raporlama sağlanmaktadır.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri TrustPort Antivirus indir
   
  Etiketler:
  trusportantivirusprotectiongüvenlikspywarevirüs
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  5/5
  Toplam 2015
  Bu ay 60
  Bu hafta 22
  Bugün 0

  Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs) Popüler

  ESET NOD32 Antivirus

  Kullanım Kısıtlamalı

  avast! Pro Antivirus

  Kullanım Kısıtlamalı

  Panda Antivirus Pro 2012

  Kullanım Kısıtlamalı

  AVG AntiVirus

  Kullanım Kısıtlamalı

  HitmanPro

  Kullanım Kısıtlamalı

  Virüs Koruma/Temizleme (Antivirüs) Yeniler

  4HitmanPro ( 64-bit ) 3.7.9.232

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  3PCKeeper 2.2.262

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  4Nano Antivirüs 0.28.2.60881

  Ücretsiz Ingilizce

  4Anvi Smart Defender 2.2

  Ücretsiz Ingilizce

  5360 Internet Security 4.9.0

  Ücretsiz Ingilizce

  4herdProtect 1.0.3.9 beta

  Ücretsiz Ingilizce

  5Baidu Antivirus 5.0.3

  Ücretsiz Ingilizce

  4Ashampoo Anti-Virus 1.0.8

  Kullanım Kısıtlamalı Türkçe

  4Kaspersky Anti-Virus 2015 15.0.1.415

  Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce