Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

TradeManager 10 Beta

Ana Sayfa > İnternet > Sohbet - İletişim


TradeManager
Lisans:Ücretsiz
Boyut:16.9 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Ali K.
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: TradeManager, anlık iletişim (MSN, Skype, ICQ gibi) programıdır. Program, şirket yöneticilerinin ticaret yaparken müşterileriyle daha kolay ve hızlı bir şekilde sohbet etmesini sağlar.

İnceleyen: Ali K.

21-07-2010

Alibaba.com dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olup milyonlarca alıcıyı ve satıcıyı iletişim dili İngilizce olan pazar yerinde (Alibaba.com) buluşturan ve %40 hissesi Yahoo tarafından satın alınmış olan bir web sitesidir. Yerel ve uluslararası ticarette çevrimiçi olarak çok sayıda ithalat ve ihracat firmalarını biraraya getirip ticaret yapmalarına olanak sağlıyor.

TradeManager bu doğrultuda hazırlanan anlık iletişim (MSN, Skype, ICQ gibi) programıdır. Program, şirket yöneticilerinin ticaret yaparken müşterileriyle daha kolay ve hızlı bir şekilde sohbet etmesini sağlar.

TradeManager potansiyel iş ortaklarınızla çevrimiçi ticaret yapmaya hazır olduğunuzu görmeyi sağlar. Anında haberleşme haricinde video konferans ve dosya transferi de gerçekleştirilebilir; bütünleşik sözlük yapısıyla yabancı dil engelleri ortadan kaldırılmış olur. TradeManager sayesinde sitede aktif olunduğu zaman alıcılar için avantaj sağlanır ve alıcılarla her an konuşulabilir.

TradeManager tüm Alibaba.com kullanıcılarına ücretsizdir. Normal kurulum bittikten sonra TradeManager'a giriş yapmak için Alibaba.com hesabınıza girerken yazdığınız kullanıcı ID ve şifre bilgileri kullanılır.

'Contacts' kişi listenize eklediğiniz kişilerdir. İlk kullanmaya başladığınızda boştur. Alıcı ve satıcıları bulup kişi listenize ekleyebilir ve ileti göndermek için aynı diğer anlık haberleşme araçlarında olduğu gibi kişi ismine çift tıklamanız yeterli olur.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri TradeManager indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
4/5
Toplam 726
Bu ay 11
Bu hafta 1
Bugün 0

Sohbet - İletişim Popüler

Sohbet - İletişim Yeniler

4TalkHelper for Skype 1.2.31

Ücretsiz Ingilizce

5Camfrog 6.9.414

Ücretsiz Türkçe

4VIPole 3.4.6

Kullanım Kısıtlamalı Ingilizce

4WinSent 2.7.40

Ücretsiz Ingilizce

4AdiIRC ( 64 Bit ) 1.9.4

Ücretsiz Diğer

4AdiIRC ( 32 Bit ) 1.9.4

Ücretsiz Ingilizce

5IMVU 504.4

Ücretsiz Türkçe

4Tweetz Desktop 0.8.23

Ücretsiz Ingilizce

4Nimbuzz Messenger 2.9.1

Ücretsiz Ingilizce

0A SMS 1.0

Ücretsiz Türkçe