Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

SkyDownloader 3.1

Ana Sayfa > İnternet > Dosya Paylaşımı


SkyDownloader
Lisans:Ücretsiz
Boyut:5 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:Ali K.
İşletim Sistemi:Windows 2000/2003/XP/Vista
İndir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: SkyDownloader, Gnutella ağına bağlanan ve kullanıcıların başka kullanıcılarda dosya arayarak indirmelerini sağlayan eşler arası bir dosya paylaşım programıdır. Bir web sitesi veya hizmet değildir ve ağda bulunan içeriği

İnceleyen: Ali K.

10-11-2009

SkyDownloader, milyonlarca şarkı, MP3, film, TV şovları, oyun, canlı yayın vb. içeriğe erişmenizi sağlayan yeni nesil ücretsiz dosya paylaşım programıdır.

SkyDownloader Gnutella ve BitTorrent teknolojisini birleştiren çevrimiçi dosya innDirme programıdır.

Program Limewire tarzında bir arayüze sahiptir. Eğer daha önce P2P tarzında program kullandıysanız bu programı da kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan ücretsiz olarak sunulmaktadır. Birçok farklı kategoride arama yapabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca herhangi bir kategori belirtmeden de arama yapılabilmektedir.

Programın ana penceresinde 'Search/Ara', 'Populer', 'Torrents', 'My Downloand/İnnDirdiklerim', 'Watch TV/TV İzle', 'Radio', 'Games/Oyunlar' olmak üzere ana kategoriler yer almaktadır. Örneğin aradığınız bir şarkıyı bulduktan sonra 'Download' tuşuna bastığınızda dosya innDirilmeye başlanır.

Dahili bir medya oynatma aracına da sahip olan programla daha dosyalarınızı innDirirken oynatmaya başlayabilirsiniz, yani ön izleme özelliğini kullanabilirsiniz. Aynı anda birden çok arama ve yükleme de yapabilme imkanınız bulunmaktadır.

Birçok tema desteği sunarak görselliğe ve kullanıcı özelleştirmesine de önem verdiğini gösteren programı kullanırken şüphesiz ki büyük zevk alacaksınız.

'Watch TV'e tıkladığınızda kategori, ülke, tür, sıralama ve arama yapıp internet üzerinden yayın yapan çok sayıda televizyon kanalını izleyebilirsiniz. Özellikle yabancı dil öğrenimi açısından ve belki de hiçbir zaman duyamayacağınız, göremeyeceğiniz ya da gidemeyeceğiniz ülkelere ait televizyonları seyretmeye olanak sağlar. Beğendiğiniz TV kanalını favorilere ekleyebilir ve bu sayede daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Programın dosya araması (film, müzik gibi) LimeWire programı gibi olduğu için o programı kullanan kullanıcılar rahat bir şekilde bunu da kullanabilir.

SkyDownloader, Gnutella ağına bağlanan ve kullanıcıların başka kullanıcılardan dosya arayarak innDirmelerini sağlayan eşler arası bir dosya paylaşım programıdır. Bir web sitesi veya hizmet değildir ve ağda bulunan içeriği SkyDownloader sağlamaz. Gnutella ağını oluşturan dosyalar için hiçbir merkezi sunucu yoktur. SkyDownloader, dosyalarınızı milyonlarca SkyDownloader kullanıcısıyla karşılıklı paylaşmanıza olanak sağladığından, her zaman çok çeşitli bir dosya seçkisi mevcuttur.

UYARI: Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

Notlar:
 • Program kurulumda 'ASK Toolbar'ı kurmak istiyor. Eğer bunu istemezseniz 'imleri' kaldırın.
 • Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin verin.
 • İnnDirdiğiniz 'Free/Ücretsiz' sürümdür. Daha fazla özellik sunan 'Pro' sürümü satın alabilirsiniz. Fiyatı 19.88$'dır.
 • İnnDirdiğiniz dosyayı açmadan/kurmadan önce virüs denetlemesi yaptırmakta fayda var.
 • Program LimeWire'nin sahibi Mark Gorton tarafından LimeWire programından esinlenerek açık kaynak kod Gnutella yapısı üzerinden yapılmıştır.
 • Windows 2000, XP, Vista ve 7'de çalışır.
 • Java 1.6 ya da üzeri gerekir.
 •  
  Yorumlar Ekran Görüntüleri SkyDownloader indir
   
  Yorum Yap:
  Kullanıcı Puanı
  Editör Puanı
  4/5
  Toplam 1434
  Bu ay 5
  Bu hafta 2
  Bugün 0

  Dosya Paylaşımı Popüler

  BearShare

  Ücretsiz

  Ares

  Ücretsiz

  FrostWire

  Ücretsiz

  µTorrent

  Ücretsiz

  Cabos

  Ücretsiz

  uTorrent

  Ücretsiz

  Dosya Paylaşımı Yeniler

  4TorrentRover 0.22.11 beta

  Ücretsiz Ingilizce

  5Free Music Downloader 1.58

  Ücretsiz Ingilizce

  4Tixati Portable 1.99.1

  Ücretsiz Ingilizce

  4Tixati 1.99

  Ücretsiz Ingilizce

  4Dropbox 3.0.5

  Ücretsiz Ingilizce

  4µTorrent 3.3 Yapı 29677

  Ücretsiz Türkçe

  5FrostWire 6.0.3

  Ücretsiz Türkçe

  5StrongDC++ 2.42

  Ücretsiz Ingilizce

  4BitComet 1.37

  Ücretsiz Türkçe

  5BearShare 11.0.0.133554

  Ücretsiz Türkçe