Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Realtek HD Audio Driver (Vista, 7 ve 8 İçin) 2.70

Ana Sayfa > Araçlar > Sürücü Paketleri


Henüz resim eklenmemiş!
Lisans:Ücretsiz
Boyut:49.3 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:beytepe
İşletim Sistemi:Windows Vista/7/8
İndir

Ücretsiz indirin

Özet: Realtek HD Audio Driver, Realtek firması tarafından HD destekli ses kartları için üretilmiş en güncel ses kartı sürücüsüdür. Ses kartı piyasasının ve günümüz ses teknolojilerinin hakim üreticisi olan Realtek HD kalitede müzik dinleyebilmeniz ve sahip

İnceleyen: beytepe

03-09-2011

Realtek HD Audio Driver, Realtek firması tarafından HD destekli ses kartları için üretilmiş en güncel ses kartı sürücüsüdür. Ses kartı piyasasının ve günümüz ses teknolojilerinin hakim üreticisi olan Realtek HD kalitede müzik dinleyebilmeniz ve sahip olduğunuz güçlü ses teknolojisi potansiyelini performansa dönüştürebilmeniz için bu sürücüyü sunmaktadır.

Bilgisayarında HD ses kartı olan tüm bilgisayar kullanıcılarının mutlaka sistemlerine kurması gereken bir sürücüdür. Zira yüksek tanımlı ses olarak adlandırdığımız bu yeni teknolojiden yararlanabilmek için önce sürücüsünü kurmak gerekir. Zaten artık günümüzde HD desteği vermeyen ses kartı çok azdır. Zaman ilerledikçe de HD teknolojisi gelişecek ve bir standart haline gelecektir.

Birçok bilgisayar kullanıcısı son zamanlarda bilgisayarından ses çıkmadığından şikayet eder hale gelmiştir. Bu kullanıcılarının birçoğunun sistemlerinin HD teknoloisi ile uyuşmazlık sorunu yaşadığı bilinmektedir. İşte bu sürücü paketini kurarak bu sorunlarınızdan da kurtulabilirsiniz.

Not: Üretici firma kurulum yapılmadan önce sistem üzerinde geri alma noktası oluşturulmasını tavsiye etmektedir.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Realtek HD Audio Driver (Vista, 7 ve 8 İçin) indir
 
Etiketler:
realtekhdaudiodriverhd desteklises kartısürücü
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 130804
Bu ay 6354
Bu hafta 1478
Bugün 0