Favori Listeme EkleFavorilerime Ekle

Rapid Uploader 1.99957

Ana Sayfa > İnternet > Dosya Paylaşımı


Rapid Uploader
Lisans:Ücretsiz
Boyut:1.3 MB
Dil:Ingilizce
Kısıtlama:Yok
Üretici:
Güncelleme Tarihi:
Ekleyen:eGowiCh
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
İndir

Virüs taramasından geçirilmiştir Virüs taramasından geçirildi

Özet: RapidShare Uploader, dünyanın en büyük paylaşım sitesi olan RapidShare'ye dosya yüklemeyi (upload) basitleştiren ücretsiz bir yazılımdır. Premium ve ücretsiz hesapların yanı sıra koleksiyoncu hesapları da destekleyen yazılım, oldukça kullanışlıdır.

İnceleyen: eGowiCh

01-07-2009

RapidShare Uploader, dünyanın en büyük paylaşım sitesi olan RapidShare'ye dosya yüklemeyi (upload) basitleştiren ücretsiz bir yazılımdır. Premium ve ücretsiz hesapların yanı sıra koleksiyoncu hesapları da destekleyen yazılım, işlevsel olmasının yanı sıra basit arayüzü sayesinde oldukça kullanışlıdır.

Dosyalarınızın yüklenmesini oldukça basit kılan Rapid Uploader ile "Upload" sekmesini açtıktan sonra yüklemek istediğiniz dosyayı veya dosyaları listeye sürükleyip bırakabileceğiniz gibi alternatif olarak "Add" tuşuna tıklayıp dosya seçimi yapabilmeniz de mümkündür.

Dosya seçimi yaptıktan sonra yükleme işlemini başlatmak için "Upload" tuşuna tıklamanız yeterlidir. Yükleme işlemi sona erdiğinde yüklenen tüm dosyaları belleğinde depolayan yazılım, size bu belleği düzenleme, metin dosyasına kaydetme, kopyalama veya silme gibi imkanlar sunabildiği gibi yazılımın ayarlarından bu özellikleri aktif/pasif hale getirebilme olanağı da sağlamaktadır.

Yazılımın belleğinde depolanan innDirme bağlantıları, yükleme tarihi, zamanı ve dosyanın adı ile boyutu gibi detaylı bilgiler tüm yüklemeler için "History" sekmesinde görüntülenebilmektedir. Yükleme bilgilerinin depolanmasını yazılımın ayarlarından devre dışı bırakabilme olanağınız da mevcuttur.

Premium ve koleksiyoncu hesabına program ayarlarındaki "Login" sekmesinden kullanıcı adı ve parolayla giriş yapılabileceği gibi, "Connection" ve "Proxy" sekmelerinden bağlantı ve vekil sunucu ayarları da yapılabilmektedir. Ayrıca "Display" sekmesinden ise yazılımın şeffaflığı ayarlanabilmektedir.

Yükleme işlemi tamamlandığında isteğe bağlı olarak yazılımın sizi sesli bir şekilde uyarabilmesinin yanı sıra sistem tepsisinin üzerinde yükleme işleminin tamamlandığını bildirilebilme özelliği de mevcuttur. Bunların dışında yükleme işleminin otomatik olarak başlatılmasına da izin verilebilmektedir.
 
Yorumlar Ekran Görüntüleri Rapid Uploader indir
 
Yorum Yap:
Kullanıcı Puanı
Editör Puanı
5/5
Toplam 512
Bu ay 0
Bu hafta 0
Bugün 0

Dosya Paylaşımı Popüler

BearShare

Ücretsiz

Ares

Ücretsiz

FrostWire

Ücretsiz

µTorrent

Ücretsiz

Cabos

Ücretsiz

uTorrent

Ücretsiz

Dosya Paylaşımı Yeniler

4TorrentRover 0.22.11 beta

Ücretsiz Ingilizce

5Free Music Downloader 1.58

Ücretsiz Ingilizce

4Tixati Portable 1.99.1

Ücretsiz Ingilizce

4Tixati 1.99

Ücretsiz Ingilizce

4Dropbox 3.0.5

Ücretsiz Ingilizce

4µTorrent 3.3 Yapı 29677

Ücretsiz Türkçe

5FrostWire 6.0.3

Ücretsiz Türkçe

5StrongDC++ 2.42

Ücretsiz Ingilizce

4BitComet 1.37

Ücretsiz Türkçe

5BearShare 11.0.0.133554

Ücretsiz Türkçe